Трима братя, три сестри......

  • 75 917
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
                                      

Последна редакция: сб, 16 апр 2011, 01:14 от samanta666

# 1
  • Мнения: 14 830
това ми беше любимия сериал-преди време

# 2
  • Мнения: 0
НАЙ-ХУБАВИЯТ ЛАТИНО -АМЕРИКАНСКИ СЕРИАЛ ТОЛКОВА ЕМОЦИИ БЯХА НЯМА КАК ДА ГО ЗАБРАВЯ !

# 3
  • Мнения: 1 277
Невероятен сериал, а и музиката към него беше страхотна. Който не го е гледал, горещо му го препоръчвам да го направи. Няма да съжалява!
Любимата ми двойка бяха Сарита и Франко. Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 627
Наистина е хубаво сериалчето . Аз съм го лгедала сигурно 3 пъти ... В България 2 пъти и един път в Кипър  Mr. Green
angel4e f -  Сарита и Франко също ми бяха любими като двойка , даже Сарита ми е леко еквивалент на Фикрет от "Листопад" Тя беше винаги по разумната Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 277
Аз си спомням, че го даваха от 17 часа май по БТВ и тъй като бях втора смяна на училище, ставах сутринта в 3 часа да гледам повторенията. Много ми беше влязъл под кожата този сериал. Laughing
Имам диск даже със всички песни. Whistling
Някой знае ли къде могат да бъдат открити всички серии преведени с добро качество? Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 627
angel4e Търсила съм в повечето БГ тракери - безрезултатно
Има ги сериите на испански  но пък няма субс
http://DMCA-removal-from-Google/torrents/Pasion+de+Gavilanes?ihs … ;iht=-1&ihp=2
М/у другото в Замунда има 2 серии  Mr. Green

Последна редакция: нд, 17 апр 2011, 13:56 от koricimu

# 7
  • Мнения: 0
Супер яко сериалче беше, гледала съм го 10 пъти- и на БГ, и в оригинал, и няма просто как да ми писне, обожавам ги всичките...  Hug Hug Hug Hug

Невероятен сериал, а и музиката към него беше страхотна. Който не го е гледал, горещо му го препоръчвам да го направи. Няма да съжалява!
Любимата ми двойка бяха Сарита и Франко. Heart Eyes

И на мене са ми любими, другите, достойни им конкуренти са Химена и Оскар, ама тях по- скоро ги харесвам заради веселата страна в отношенията им, голям смях съм се смяла с тях......  Laughing Laughing Laughing

# 8
  • Мнения: 0
Супер яко сериалче беше, гледала съм го 10 пъти- и на БГ, и в оригинал, и няма просто как да ми писне, обожавам ги всичките...  Hug Hug Hug Hug





Здравей прочетох че си гледала сериала доста пъти.Тези дни се присетих за него и много искам отново да го гледам,можеш ли да ми кажеш от къде мога да го намеря....търсих но не ми излизат всичките епизоди(някои липсват,други са с китайско озвучаване например),не търся дори да са с бг аудио МОЛЯ те ако знаеш би ли ми помогнала?Благодаря ти предварително,ще чакам твоя отговор!

# 9
  • Мнения: 0
Ще кажа на свекърва ми да го гледа Hug

# 10
  • Мнения: 1 277
"Трима братя, три сестри" - от 30 юни от 10 ч. по bTV Lady
     
След като от няколко години се говореше за вероятното ново, трето повторение на "Трима братя, три сестри" на българския екран, то най-сетне е факт. Ексклузивно и първо за читателите на Теленовелас Новини съобщаваме, че трето излъчване на "Трима братя, три сестри" започва на 30 юни (събота) и ще се излъчва всеки уикенд от 10:00 ч. по четири епизода (до 14:00 ч.) по дамския канал bTV Lady.
Хитът, с участието на Дана Гарсия, Марио Симаро, Паола Рей и Мишел Браун в главни роли, ще замести приключващото на 24 юни (неделя) повторение на турската драма "Забраненият плод" (последния епизод ще се излъчи на 24 юни от 13:00 ч. (други епизоди на този ден няма да има)), отново по bTV Lady.

# 11
  • Мнения: 1 888
Обожавам този сериал. Нямам търпение да го гледам отново за 3 ти път.  newsm44

# 12
  • Мнения: 11 766
Много се радвам, че отново ще дават Трима братя, три сестри - обожавам го. Един от най-любимите ми е ...  newsm44

За съжаление обаче нямам БТВ Лейди и много ме е яд.  Cry

Надявам се някой да го записва и качва - благодаря предварително ...  newsm76

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
Когато днес видях рекламата,ми се изпълни сърцето Mr. Green Беше ми любим сериал,та смятам пак да го гледам.Дано някой записва сериите,тъй като не съм по ранното ставане(всичко преди 12,30 за мен е такова hahaha )

# 14
  • Мнения: 1 277
Хитовият латино сериал "Трима братя, три сестри", който стартира по bTV Lady тази събота (30 юни) от 10:00 ч. ще има и повторения в събота и неделя от 22:00 часа. Това се прави, по повод многото писма за по-късен час за сериала. Излъчванията на повторенията на "Трима братя, три сестри" ще продължат до 02:00 ч., когато е края на програмата на bTV Lady.

Общи условия

Активация на акаунт