акумулаторна кола - мнение

  • 8 573
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
мами, моля ви споделете мнението си за акумулаторна кола
мисля  да купя на децата двуместна
колко часа издържа на ход
всичко споделете което знаете
 Благодаря ви   bouquet

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
От кола до кола има 5 цифри разлика
И от дете до дете има голяма.
Уточни.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 541
принципно >>>
не съм се спряла на точен артикул - просто питам за мнения - тези които имат Simple Smile
препоръчайте !

ето тази примерно ?
http://alfa-bi.com/index.php?p=product&id=603

Последна редакция: пн, 18 апр 2011, 12:09 от reniris

# 3
  • Мнения: 196
На сина ми взехме акумолаторен мотор за околко 90-100лв.За моя голяма изненада го кара по околко 2 часа на всяко зареждане.Не ни се инвестираха много пари,защото малко преди това му бяхме купили кола с педали на Кетлер за доста по-сериозна сума.И погрешно на моето очакване-детето не загуби интерес към колата с педали,а си кара и двете с голямо удоволствие Simple Smile

# 4
  • Мнения: 472
А някай да знае от къде мога да купя акумулаторна батерия за подобна кола? Нашата се развали и сега  е голяма драма, а колата си е съвсем здрава. Искам да сменя само батерията  Praynig

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
виж колко волта е, какви са габаритите и провери в Конрад.

# 6
  • Мнения: 534
От колата нямам добри мнения(наши приятели също),сменяме акумулатора всеки сезон,горят бушони за капак и целия мотор изгоря накрая,трябваше да купим нов...Така че ,не знам какво да ти кажа.Имаме АТВ кара се непрекъснато,понякога от 2 деца на веднъж вече 2-ра година не е мръднало и няма нищо сменено.Моторите също са много сполучливи и здрави,и то не най- скъпите!

# 7
  • Мнения: 156
Миналата година купихме модела на който си се спряла,но едноместна.Различно от очакваното колата се оказа доста сполучлива.С батерията нямаме никакъв проблем издържа около 3 часа.Миналата година я управлявахме с дистанционно,но тази година вече детето ни се справя само с педала,така че и той е изпробван!Най важното е че не губи интерес към нея и инвестицията си заслужаваше!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 541
Благодаря ви момичета - ако има още мнения... очаквам ги Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 815
Ти си решила да купуваш, но аз да си кажа мнението - не е необходима тази покупка, по-добре им купи от тези за бутане с крака или пък колела без педали, нали децата трябва да се движат, а не от две-три годишни да се качват на коли и да засядат пред компютрите.
Имам наблюдение от две дечица от квартала, караха ги по едно лято и то караха силно казано, защото като излизаха с тях цялата площадка се натрупваше на тези мотори/коли и всички искаха да се качат и те.  Освен това ти търсиш и двуместна, която е и огромна, ако нямаш мазе или не си в къща много ще ти пречи.
Вариантите, които ти предлагам се котират и при 5 годишни вече деца.

# 10
  • Мнения: 196
Нова батерия купихме от същия магазин от който кпхме и самия мотор.Потърси по детските магазини,все някъде ще намериш.

Общи условия

Активация на акаунт