Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 22"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 20 392
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 61
прочети ми горния пост, разясних по надълго за да разбереш по добре Simple Smile


# 31
  • Мнения: 21 201
Аз разбрах, но не разбирам, като е по една програма, защо при някой от нас се получава това забавяне при едни върви едно, при други друго, това имах в предвид.

# 32
  • Мнения: 61
нищо не си разбрала
чакай пак да обясня: 1  от разл онлайн шоу тв, демек иълдъз и камтурк, напримерно има разлика с около 10 мин/камтурк върви напред, Дани гледа там и винаги е напред със серията//
Аз говоря за друго, а именно разлика в рекламния блок- по едно и също време при мен и теб са давали реклами, по едно и също време докато ти гледаш фрагмана на АФК, аз гледам този на ВВ
Сега ясно ли е Wink?

# 33
# 34
  • Мнения: 56
Честита нова тема прекрасна е  Hug
Благодаря ти Хриси


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 35
  • Мнения: 61
пръстена е на дясната ръка на Фери това какво ще рече, я някой да ми обясни, моля

# 36
# 37
  • Мнения: 54
Ей тъкмо ви оставях и фрагманът пристигна. Габи, много благодаря.  bouquet Вярна е била информацията от онова момиче. Нямам време сега, но довечера се надявам да мога да дойда.  Praynig

До скоро! Hug


# 38
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
пръстена е на дясната ръка на Фери това какво ще рече, я някой да ми обясни, моля

че е сгодена , когато го сложи на лявата вече е омъжена

турците носят на лявата ръка халката

# 39
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Еми , преведи фрагмана Praynig Praynig Praynig

# 40
  • Варна
  • Мнения: 8
Хриси.... Благодаря отново за прекрасната тема... newsm51
smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525






На дясната ръка пръстена е сгодена, на лявата е вече омъжена !!!!

# 41
  • Мнения: 0
Аз не мога да разбера,защо не ми се отваря страницата на Шоу ТВ?Някъде другаде има ли го качен фрагмана?

# 42
# 43
  • Мнения: 61
специално за Емито   bouquet

# 44
  • Мнения: 21 201
Габи, аз доколкото знам пръстен на дясната ръка при тях е след сватбата, поне при моята състудентка, която е туркиня беше така. Какво искат да ни покажат с това сценаристите не знам, но е много хубаво, че Емир разбра. Може пък Фери да си го е преместила, за да види как ще й стои, ако се стигне до сватба. Не може миналато серия годеж, тази сватба има някаква уловка според мен.

Общи условия

Активация на акаунт