Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 22"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 20 389
  • 728
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 56
Ама много бързо пишеш  Mr. Green
Аз малко ставам че имам да приключвам и едни отчети да правя  ooooh! ама няма да излизам от темата  Mr. Green  ако има нещо пиши  smile3503

# 286
  • Мнения: 61
Ама много бързо пишеш  Mr. Green
Аз малко ставам че имам да приключвам и едни отчети да правя  ooooh! ама няма да излизам от темата  Mr. Green  ако има нещо пиши  smile3503

пиша бързо друг път, като си оправя езиците на клавиатурата ще пиша бързо, че сега ставаме ей така #Crazy


ок аз пък ще продължа с проучването

# 287
  • Мнения: 11
bghelp, здравей Hug

аз така и не намерих инфо каква сюжетна линия ще следва филма newsm78 и не мога да кажа на 100% за какво се разказва този филм.

Според мен рейтинга прави сюжета на филма- започне ли да пада рязко се сменя  сюжетната линия, то и заради това се снима седмица за седмица Peace

Истината е , че ако я няма любовта м/у Емир и Фериха нищо друго кой знае какво няма да се гледа и се надявам да гледаме повече положителни емоции във филма , че достатъчно тревоги и трудности си имаме в нашия живот.

Винаги когато можеш пиши Hug


Съгласна съм с теб, че ако я няма любовта не бихме гледали филма.  Това е така, но в почти всички турски сериали  основната тема на филма е обвързана с една истинска любов, която за съжаление в повечето случаи не побеждава. Дано в този сериал, филмът има щастлив край, но не трябва да се надяваме, че тя ще победи много лесно. Ще има по една серия от време на време в която ще им се радваме на Фериха и Емир и винаги по няколко, които ще ни натъжават и изнервят.

# 288
  • Сливен
  • Мнения: 15
лелел сестричке и братовчедке вие много сте списали  Shocked Shocked Shocked

# 289
  • Мнения: 61
лелел сестричке и братовчедке вие много сте списали  Shocked Shocked Shocked
newsm78 или кафето е било дълго....

# 290
  • Сливен
  • Мнения: 15
лелел сестричке и братовчедке вие много сте списали  Shocked Shocked Shocked
newsm78 или кафето е било дълго....
и от двете по малко има  hahaha hahaha аз пак излизам  Joy

# 291
  • Мнения: 61
лелел сестричке и братовчедке вие много сте списали  Shocked Shocked Shocked
newsm78 или кафето е било дълго....
и от двете по малко има  hahaha hahaha аз пак излизам  Joy
тоя път няма да е на кафенце, мина му времето  Wink

# 292
  • Мнения: 56
Миме ама ти не се спря  hahaha постоянно някъде ходиш ,ама кажи на това момче от подписа ти малко по нежно с девойчето  Joy че голямо блъскане я блъска  hahaha ще се посини милата  Mr. Green

# 293
  • Мнения: 61
Миме ама ти не се спря  hahaha постоянно някъде ходиш ,ама кажи на това момче от подписа ти малко по нежно с девойчето  Joy че голямо блъскане я блъска  hahaha ще се посини милата  Mr. Green
А що пише one kiss Shocked

# 294
  • Мнения: 56
Миме ама ти не се спря  hahaha постоянно някъде ходиш ,ама кажи на това момче от подписа ти малко по нежно с девойчето  Joy че голямо блъскане я блъска  hahaha ще се посини милата  Mr. Green
А що пише one kiss Shocked
Хич даже не е само една целувка  hahaha като гледам как я карат  Blush

Ей няма други снимки значи  Rolling Eyes 

# 295
  • Мнения: 61
Миме ама ти не се спря  hahaha постоянно някъде ходиш ,ама кажи на това момче от подписа ти малко по нежно с девойчето  Joy че голямо блъскане я блъска  hahaha ще се посини милата  Mr. Green
А що пише one kiss Shocked
Хич даже не е само една целувка  hahaha като гледам как я карат  Blush
и на мен така ми се видя, но.... си помислих че на доктор за цаки тр да ходя, не било така; грешката в брояча била, зациклил нещо на едно още.

# 296
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
да ви поздравя   Hug Hug Hug

много харесвам тази песен Heart Eyes


http://www.youtube.com/watch?v=XmxajAhATik

# 297
  • Мнения: 61
Ей няма други снимки значи  Rolling Eyes  [/color]
няма и аз рових, те мн рано ги ппуснаха тая седмица, във фб не съм гледала какво има, но по късно и там ще проверя Thinking
да ви поздравя   Hug Hug Hug
много харесвам тази песен Heart Eyes

мерси, аз тая не бах я чувала Rolling Eyes

# 298
  • Мнения: 56
да ви поздравя   Hug Hug Hug

много харесвам тази песен Heart Eyes


О Тинче благодаря за песничката ама като се прибера ще я чуя  Wink че тука нали знаеш как е на работа  Mr. Green
Аз след 2-3 мин. тръгвам чакам да дойдат да ме вземат  Flutter и се прибирам ,че трябва да ви пусна снимката на Ремаркето  hahaha hahaha

# 299
  • Мнения: 56
Кое е това момиче на снимката с Хазал днес цял ден само такива снимки срещам  newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт