Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 22"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 20 384
  • 728
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 54
Благодаря, Габи. И аз да ви пусна, ама не знам какво искате. Нещо по-новичко или ретро? Спокойно, няма да е Михалис този път. Mr. Green

Тинчето много се бави в пробната. Laughing

# 391
  • Мнения: 54
Еее тъкмо се оплаквах, че се моташ. Stop Супер си  Hug Малко разнообразяваме днес, че няма материал от филма.  Laughing

# 392
  • Мнения: 61
готова съм Flutter


благодаря , че ми търсиш Габи , но нещо ми омръзна драмата на тАзи двойка Sick исках и намерих нещо което наистина ми носи мн настроение
а аз само питах, не търся нищо, ти сама ще си намериш подходящото Wink


ти си го намерила

# 393
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Еее тъкмо се оплаквах, че се моташ. Stop Супер си  Hug Малко разнообразяваме днес, че няма материал от филма.  Laughing

нали си ме знаеш до живот луд фен на ОТХ

хайде лека, момета Hug

# 394
  • Мнения: 61
Еее тъкмо се оплаквах, че се моташ. Stop Супер си  Hug Малко разнообразяваме днес, че няма материал от филма.  Laughing

нали си ме знаеш до живот луд фен на ОТХ

хайде лека, момета Hug

лека нощ  Hug

# 395
  • Мнения: 54
Тинче, и аз така.  Peace Исках нещо позитивно да си сложа, не че фитнеса не е Laughing, защото всяка седмица се отлага това сдобряване и вече много загубих търпение. ooooh!
Знам те, как. Mr. Green Получи се ефектът. Wink
Лека Hug

# 396
  • Мнения: 54
Габи, нищо не каза за музикално желание, сега аз трябва да избирам. Наумила съм си да пусна нещо Laughing преди лягане.  hahaha Броя до три и си избирам сама. Поне дали да е бързо или бавно Rolling Eyes

# 397
  • Мнения: 61
Тинче, и аз така.  Peace Исках нещо позитивно да си сложа, не че фитнеса не е Laughing, защото всяка седмица се отлага това сдобряване и вече много загубих търпение. ooooh!
[/color]
В тоя ред на мисли тр да се сдобряват вече Thinking
то да им се чудиш, отде толкова Емир бяга след нея,  сигурно з' ние на ушенце го успокоявахме и утешавахме

# 398
  • Мнения: 61
Габи, нищо не каза за музикално желание, сега аз трябва да избирам. Наумила съм си да пусна нещо Laughing преди лягане.  hahaha Броя до три и си избирам сама. Поне дали да е бързо или бавно Rolling Eyes
бързо

# 399
  • Мнения: 54
Ейй всички бързи искат. Laughing

# 400
  • Мнения: 54
Тинче, и аз така.  Peace Исках нещо позитивно да си сложа, не че фитнеса не е Laughing, защото всяка седмица се отлага това сдобряване и вече много загубих търпение. ooooh!
[/color]
В тоя ред на мисли тр да се сдобряват вече Thinking
то да им се чудиш, отде толкова Емир бяга след нея,  сигурно з' ние на ушенце го успокоявахме и утешавахме

Ние го утещавахме, но той се умори вече горкичкият, нали щял да се отказва вече. Сега Фери сигурно ще го гони 10 серии. hahaha И така до края на сезона. /Шегувам се, някой да не се хване. Laughing/ Поне се надявам да няма много истини в написаното. Stop

# 401
  • Сливен
  • Мнения: 15
вече се прибрах  Joy гледам много сте писали сега сядам да чета на ред
Вили тези на подписа ми това им бе първото е........  hahaha hahaha

# 402
  • Мнения: 61
Тинче, и аз така.  Peace Исках нещо позитивно да си сложа, не че фитнеса не е Laughing, защото всяка седмица се отлага това сдобряване и вече много загубих търпение. ooooh!
[/color]
В тоя ред на мисли тр да се сдобряват вече Thinking
то да им се чудиш, отде толкова Емир бяга след нея,  сигурно з' ние на ушенце го успокоявахме и утешавахме

Ние го утещавахме, но той се умори вече горкичкият, нали щял да се отказва вече. Сега Фери сигурно ще го гони 10 серии. hahaha И така до края на сезона. /Шегувам се, някой да не се хване. Laughing/ Поне се надявам да няма много истини в написаното. Stop
аз не вярвам да има мн истини, то сега се чудя това момче защо се поболя толкова. тр да ги съберат малко заедно после е ясно, че пак нещо ще застане пом/у им. Но за да се гонят, тр и малко да се хванат

Миме  Hug как беше "кафето"

# 403
  • Сливен
  • Мнения: 15
Миме  Hug как беше "кафето"[/color]
какво кафе посред нощ аз пих бира с картофки  Hug

# 404
  • Мнения: 61
Миме  Hug как беше "кафето"[/color]
какво кафе посред нощ аз пих бира с картофки  Hug
ти кавичките не виждаш ли  Wink
 схванх аз че не на кафе отиваш

Общи условия

Активация на акаунт