Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 22"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 20 363
  • 728
  •   1
Отговори

Анкета

Ако бяхте на мястото на Фериха как бихте постъпили?

Опции:

# 525
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Тинче от превода не разбрах Емир какво казва на Корай, като го блъска, ти разбра ли, защото аз не видях Корай кога казва: Какво сторих на Фериха, да не би това да са думите  на Емир, когато го бута?

когато го бута Корай му крещи

# 526
  • Мнения: 61
нов фрагман, че и с превод, но  най интересното е Зехра с кого говори?

# 527
  • Варна
  • Мнения: 2 295
нов фрагман, че и с превод, но  най интересното е Зехра с кого говори?
И какво казва накрая  newsm78

# 528
  • Мнения: 61
не зная, не и разбрах
май говорела за накаква тайна и не забравяй /накрая казва/ но дали е така newsm78
това от англ го превеждам Naughty

# 529
  • Варна
  • Мнения: 2 295
ето http://vbox7.com/play:3dba95d3 другия клип го изтрих

# 530
  • Мнения: 56
Ужас направо днес ми излезе душичката  ooooh! #Crazy много работа сега пък яйца ще бойдисвам и още други работи  #Crazy #Crazy
Имало фрагмент на мене много ми харесва  дано Зехра развали годежа Praynig  тя е способна на това  Wink

# 531
  • Варна
  • Мнения: 2 295
Еми преведи моля те какво казва Зехра накрая  Praynig Praynig Praynig

# 532
  • Варна
  • Мнения: 2 295
Нещо заспахте на балкона  Crossing Arms

# 533
  • Мнения: 61
резюме на трейлара:
Feriha düğün salonunun tuvaletindeyken annesi gelir. Sonra Zehra evde Feriha'nın bebeklik kıyafetlerine bakar. Daha sonra Feriha'nın halası Feriha'nın kahve falına bakar ve kara kaşlı kara gözlü birini görür.

Sonra Emir Hande'nin evinden çıkar Hande Emir'in bacağına sarılır ve "Emir nolur gitme" der. O sırada Koray gelir. Başka bi sahneyi gösterirler ve Emir Koray'ı itip "ben Feriha'ya naptım" der. Sonunda Zehra "Ben yediğim dayakları unutmadım" der.(Alıntıdır)


превод гугал #Crazy
Майката на сватбен салон  Feriha  tuvaletindeyken  доход. Zehra разглежда дрехи у дома след детството Feriha'nın. Тогава леля му Feriha'nın Feriha'nın кафе и черно-чело черни очи изглежда, по чието богатство вижда един.

Раздайте поръчки от дома си след крак на емира е обвит Hande'nin и "Ред nolur отида", казва той. По това време, Холи доход. Подмятат на сцената с друго шоу и Емир Koray "Аз naptım Feriha'ya", казва той. И накрая, Zehra, "Забравих ядох бой", казва той. (откъс)"

# 534
  • Мнения: 61
Нещо заспахте на балкона  Crossing Arms
мисля че при някой все още има проблем със форума
мен няколко пъти ме изхвърли докато публикувам

# 535
  • Мнения: 21 201
Не знам Габи как е при теб, мен не ме изхвърля, но всичко ми е на забавен кадър, дори като се движа по страниците все едно прескачат. Това е от следобяд, а преди това с часове нямаше влизане.

# 536
  • Мнения: 61
аз днес на мн места имам проблем не само тук  Sad

# 537
  • Мнения: 0
Зехра:Ах Фериха.Пак да беше бебе.Пак така да можех да те прегърна.
Гюлфидан:Такъв висок,с черни очи,с черни,с прилегнала глава,едно момче мисли за теб Фериха.
Ханде:Моля те Емир,не си тръгвай.
Корай:Емир!
Ханде:Моля те Емир,не си тръгвай.
Емир:Не сега Корай.Ханде,стой далеч от Фериха.Аз какво направих на Фериха?
Зехра:Нито пръстта,в която зарових бебетата си,нито боя,който ядох скришно от мъжа си няма да забравя.

# 538
  • Мнения: 21 201
Еми, thank you.

# 539
  • Мнения: 21 201
Ръза голяма гад, ще излезне и побойник бил.

Общи условия

Активация на акаунт