The Body shop

  • 12 300
  • 59
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 620
Здравейте, бих искала да ви попитам доволни ли сте  от продуктите  имате ли си любими и от къде ги  закупувате.


http://www.thebodyshop.co.uk
 Peace

# 1
  • Мнения: 256
Обожавам аромата на Морингата от Боди Шоп! Ползвам продуктите вече няколко години, душ гел, шампоан, лосион за тяло.... и т.нт.

# 2
  • Мнения: 12
Аз съм ползвала само парфюмно олио, много ми харесва.
Жалко, че в Бг няма от къде да си го купя  Sad

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз имам доста сериозна пристрастеност  Wink Ползвам основно продукти за тяло - лосиони, масла, душ гелове. Очна линия, руж и тоник за лице с алое също са ми любими. Преди няколко години имаха един парфюм PINK PEPPER - уникален. Явно са го спрели от произвидство обаче, защото никъде не го намирам.
Най-близко за набавяне ми е Солун, ни винаги, когато пътувам някъде другаде, задължителна дестинация ми е магазин на Body shop. Много, много ме е яд, че няма тук. Последната находка ми е ето тази:

# 4
  • Мнения: 904
много харесвам маслото за тяло с бадем....
вече може да се поръчват продукти от този саит : http://www.thebodyshop-bg.com/   Simple Smile

# 5
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
а може ли да се пазаруват on-line от чужди сайтове, или се продават само в магазини? newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 175
Има ги в ebay. Използвам маслата им за тяло от години, не бих ги сменила за нищо. Имам възможност да пътувам често, а и близо до дома ми в Англия има техен Factory shop. Редовно правят страхотни промоции в останалите им магазини.
Колкото до http://www.thebodyshop-bg.com/, доста добра надценка са си сложили и според мен на са официален представител на марката. Поне не са посочени на страницата на фирмата. Явно правят като мен - минават през Factory shop-а и пълнят торбите. Купуват един лосион за тяло между 3 и 6 паунда и после ги пускат за 33 лв. Доста добра далавера. Без намаление, същото в магазин струва 12 паунда, но не вярвам да ги купуват така. Комплектите също са с огромна цена. Оригинална цена на подобен е около 20 паунда. На намаление е 10-15.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 620
Да през  този сайт  илиза  солено  иначе  мисля  ,че са на прилична цена когато  съм си купувала от чужбина.

# 8
  • Мнения: 12
Поне да имаха нещата в наличност, от 2 месеца се опитвам да поръчам, все чакат доставка от Англия...

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 620
А декоративната им козметика някой ползвал ли е ?

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Да, аз Simple Smile От очната линия съм предоволна, гланцовете са средна работа, руж в тубичка ползвам един - вече 4 опаковка. За друго не знам. А, единствената ми несполучлива покупка е един молив за очи - прекрасен маслиновозелен цвят, обаче мнооого твърд. Няма да повторя.

# 11
# 12
  • Мнения: 19
Ползвала сам само тези продукти:



highlighter




От всичките продукти сам много доволна.Кajala беше промоционална цена 5 евро.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 620


Сега ползвам това много съм доволна

# 14
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз съм фен на марката. Особено на душ геловете им и бутерите за тяло!  Heart Eyes Допада ми и кремът за лице от серията SeaWeed и от серията Tea Tree. Не ми харесва основата им за грим, ужасна е.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт