Какво друго освен попара за закуска?

  • 3 065
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 541
Ами, това е въпроса - нещо не ми ражда главата какво друго да му дам за разнообразие - кашите ги давам в 5 4аса и 4естно казано не ми се обръща режима , ,, за да по4на да ги давам тях сутрин например. На по4ти 7 месеца сме?
 Корнфлейкс ми се струва 4е е рано май.??? newsm78

# 1
  • Мнения: 46 437
4 супени лъжици фини овесени ядки
1 мерителна лъжица адаптирано мляко
1 намачкан плод- например банан, круша ...
вода на око

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ако си въвела киселото мляко,давай от него.Ако не бисквити(или Плазмон) с ад.мляко.Всесени ядки+пресни настъргани плодове,или с масло и сирене...........

# 3
  • Мнения: 1 427
Всичко ,което са ти изредили по-горе Simple SmileТова давам и аз.Мисля да пробвам и ку-кус.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Корн-флейкс за толкова малко дете Thinking.наистина е голяма химия в него.

# 5
  • Мнения: 1 541
ами засега редувам сутрин мляко и попара - ина4е ве4реното преди лягане ни е смесижца от кърма и АМ.... Но идеите за овесено ядки ми харесаха - а какви купувате вие - има ли зна4ение или каквито намеря? Ааа с корнфлейкса ще поиз4акаме

# 6
  • Мнения: 5 370
НАне,аз давам от пюренцата на ХАМЕ с извара или сметанка. Не знам как сте с въведените храни,на нас ни влияят добре и ги обожава. Боровинка+извара или  кайсия със сметана.

# 7
  • Мнения: 1 427
ами засега редувам сутрин мляко и попара - ина4е ве4реното преди лягане ни е смесижца от кърма и АМ.... Но идеите за овесено ядки ми харесаха - а какви купувате вие - има ли зна4ение или каквито намеря? Ааа с корнфлейкса ще поиз4акаме

За овесените ядки -има едни финни,май Фамилия никола(или нещо подобно )бяха

# 8
  • Мнения: 46 437
.....а какви купувате вие - има ли зна4ение или каквито намеря?......
За овесените ядки -има едни финни,май Фамилия никола(или нещо подобно )бяха

Или "Clever", ако имаш BILLA  под ръка  Grinning
Важното е да са фини, другите се омекват така добре.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз съм давала кус-кус, намачкани спагети със сирене, а онзи ден, му намазах тънка филийка с масло и я затоплих, за да попие маслото и да омекне. Намазах я с домашна лютеница + намачкано сирене вътре. Чупих му по мъничко и му давах на Бобо, а той едвам изчакваше да му отчупя следващото парченце... Много му хареса. Уточнявам, че той има 2 зъба от долу и те малко или много му помагат.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Аз към 5 давам мляко, а после за закуска - каша със сирене и бисквити, попара въобще не давам.

В корн-флейкса май има доста захар, а пък и химия ми си струва.

Мляко колко често даваш?

как приготвяте тази каша със сирена!?
.. и един също меко казано "особен въпрос", за който моля, да ме извините: колко бисквити е нормално да изяде на закуска 7-8 месечно бебе. Моето изяжда по 1 бишкота плазмон

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Ами аз слагам две или три бишкоти /навърши 8 месеца миналия ден/, слагам сирене - обезсолено колкото кибритена кутийка. Не го пасирам, а го разронвам в кашата, ако има малко по-големи парчета ги минавам с вилицата. То нали затова е полезна попарата - заради сиренцето, но кашата е по-полезна според мен, отколкото хляба. Обаче и аз трябва да разнообразя малко, че то не може всяка сутрин едно и също.

А за макарони какво мислите?  newsm78

Сърдечко, и аз съм пробвала такова с извара, наистина е много сполучливо.

освен бишкоти слагаш ли и каша.... какво количество

# 12
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз давам каша (от готовите) със сирене защото не обича попара.

# 13
  • Мнения: 3 537
На вашата възраст когато бяхме му давах от готовите каши,с плод или без/банан,круша,ябълка/.Правех му нишестени кремчета с адаптирано мляко.Давах и от плодовите каши на Хаме,страхотни са PeaceКу-кус също може със сиренце,може да го пасираш ако не може да го яде,същото може да стане и с макарони.Адаптирано или кисело мляко с бисквити или с плод/ако даваш разбира си кисело мляко/ WinkОвесени ядки,грис.... Peace

# 14
  • Мнения: 5 299
Аз знам, че макароните са за след 8-я месец. Аз още не съм давала, но мисля тези дни да включа кус-кус. Редувам попарата с кисело мляко+плодово пюре и бисквита.
  И аз купувам от кашите на Нестле, но малката изведнъж отказа да ги яде, и сега се чудя с какво да и ги смесвам newsm78 Не знаех, че може да се добави сиренце newsm78 Утре сутрин ще пробвам обаче, че иначе не знам как да я притикам тая каша, а имам още 1 кутия Rolling Eyes(не мис е хвърля)

Общи условия

Активация на акаунт