Африканско манго - някой пробвал ли е добавката?

  • 23 365
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Аз го пия вече втори месец ама резултата е нулев. Отначало апетита ми се подтисна, но след време явно организмът ми свикна, и сега пак съм си постоянно гладна. И килограмите не са мръднали.

# 16
  • Мнения: 5
Аз го пия трети месец и отслабнах с 5 кг . Купих си го от тук .Доставиха пратката след 14 дни.

# 17
  • Мнения: 1 095
Аз го пия трети месец и отслабнах с 5 кг . Купих си го от тук .Доставиха пратката след 14 дни.

За 3 месеца САМО 5 кг. си е много малко според мен Sad
Освен, ако имаш много малко за сваляне.

# 18
  • Мнения: 5
Нямам много за сваляне . Преди да започна да пия хапчетата бях 51 кг. а сега съм вече 45 .

# 19
  • Мнения: 1 095
Нямам много за сваляне . Преди да започна да пия хапчетата бях 51 кг. а сега съм вече 45 .

Така съм съгласна Simple Smile
Даже много си отслабнала, мен ако питаш. Колко си висока, ако не е тайна ?

Спазваше ли някакъв режим на хранене и спорт ?

  bouquet

П.П. Колко плати за доставката ?

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 13:46 от *Tea*

# 20
  • Мнения: 5
Висока съм 158 см. Не спазвам режим на хранене и не спортувам .Прекарвам по 10 ч. пред компютъра - такава ми е работата  Embarassed Доставката ми излезе  10 лв и стотинки , защото 3-ма човека направихме обща поръчка .

# 21
  • Мнения: 1 095
Висока съм 158 см. Не спазвам режим на хранене и не спортувам .Прекарвам по 10 ч. пред компютъра - такава ми е работата  Embarassed Доставката ми излезе  10 лв и стотинки , защото 3-ма човека направихме обща поръчка .



А как ти подейства този продукт ? Липса на апетит или нещо друго ?
Има ли странични ефекти?

Мерси, че си толкова мила, да споделиш !   bouquet

# 22
  • Мнения: 5
След като  приемах три дни хапчетата ,метаболизма ми се засили .Първата седмица загубих апетит и започнах да се храня по -малко. Чувствах лекота  и някак си  по-бодра . Аз страдам от гастрит и подуването и болките  в  стомаха ми след храна бяха задължителни. Сега вече нямам такъв проблем  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 095
След като  приемах три дни хапчетата ,метаболизма ми се засили .Първата седмица загубих апетит и започнах да се храня по -малко. Чувствах лекота  и някак си  по-бодра . Аз страдам от гастрит и подуването и болките  в  стомаха ми след храна бяха задължителни. Сега вече нямам такъв проблем  Simple Smile

А как подейства на другите 2-ма, с които сте си купили продукта ?

# 24
  • Мнения: 5
По същият начин - просто загубиха апетит.Едното от момичетата  отслабна 10 кг, но  комбинира хапчетата със спорт.

# 25
  • Мнения: 366
Здравейте, аз поръчах този препарат да го продавам в аптеката. Принципно от склад за лекарства го купих, цената е прилична, но съставът нещо ме съмнява да е толкова чудодеен. Сега пробвам дали няма някой вражески елемент в него.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте, аз поръчах този препарат да го продавам в аптеката. Принципно от склад за лекарства го купих, цената е прилична, но съставът нещо ме съмнява да е толкова чудодеен. Сега пробвам дали няма някой вражески елемент в него.
Ти това ли поръча?http://www.etima-africanmango.com/Каква е цената при теб на една опаковка?

# 27
  • Мнения: 3 118
Здравейте, аз поръчах този препарат да го продавам в аптеката. Принципно от склад за лекарства го купих, цената е прилична, но съставът нещо ме съмнява да е толкова чудодеен. Сега пробвам дали няма някой вражески елемент в него.
И ще ни разкажеш за резултата надявам се.

# 28
  • Мнения: 366
Здравейте, аз поръчах този препарат да го продавам в аптеката. Принципно от склад за лекарства го купих, цената е прилична, но съставът нещо ме съмнява да е толкова чудодеен. Сега пробвам дали няма някой вражески елемент в него.
И ще ни разкажеш за резултата надявам се.
Като пръв експериментатор, докладвам. Първо направих проба- фенолфталеин няма. Защото препаратът има леко разхлабващо действие и принципно слагат забранени съставки за по-бърз ефект. По моя субективна преценка, не съдържа и сибутрамин. Имам основание да са надявам, че не е от опасните. За подтискане на глада не мога да бъда показател. Принципно не страдам от вълчи апетит, а си дебелея от разни си други причини.  Защото диетоложката и ендокриноложката се видяха в чудо с мене. Продължаваме......

# 29
  • Мнения: 3 118
Добре звучи към момента, моля те да се похвалиш при задоволителен резултат. А и точно за кой препарат става дума де.
Мен ме вълнува по-възрастен човек дали може да го пие, т.е. да няма разни вредни ефекти.

Общи условия

Активация на акаунт