Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 апр. 2011, 23:37 ч.

Удължаване на косата 12

• 143 745
  • 739
  •   1
Отговори
  • София
Това е новата тема за удължени коси, момичета!

Ето как трябва да изглежда четката за удължена коса

Коси на треси                                                                                                               

Фиби за тресите

Кичури

Още един вариянт,с по-различна "спойка"

За всички които се включват с въпроси, моля да прочетата няколко странички преди това, защото през 5 поста се задават едни и същи въпроси.

Ето и предишните темички:

Удължаване на косата 1
Удължаване на косата 2
Удължаване на косата 3
Удължаване на косата 4
Удължаване на косата 5
Удължаване на косата 6
Удължаване на косата 7
Удължаване на косата 8
Удължаване на косата 9
Удължаване на косата 10
Удължаване на косата 11

По идея на Just*AvvA*

Последна редакция: чт, 28 апр 2011, 23:43 от kiticat

# 1
  • Пловдив
Благодарим ти, за новата тема!

Вчера една фризьорка ми предложи коса на дебели кичюри със щипка. В смисъл не на редове , а на отделни кичури.Някой да има такава? Моля да каже отзиви!

# 2
  • Sofia
Благодарим ти, за новата тема!

Вчера една фризьорка ми предложи коса на дебели кичюри със щипка. В смисъл не на редове , а на отделни кичури.Някой да има такава? Моля да каже отзиви!
Аз съм виждала в чужбина. Масово ги ползват, но не знам колко са удобни  newsm78

# 3
  • Пловдив
Ами тя беше с такива и косата и стоеше много добре. Дори не предполагах, че е удължена.Мислих си, че е собствената и коса. Ще видя, ще поразгледам още малко и тогава ще реша...

# 4
МОМИчЕТАААА ,ПОМАГАЙТЕЕЕ LaughingКУПИХ СИ КОСА КОЯТО УЖ ТРЯБВАшЕ ДА Е  ЕСТЕСТВЕНА ,НО НЕ СЕ БОЯДИСВАА,КОСАТА Е КАФЯВО-чЕРВЕНА А АЗ СЪМ С чЕРНА КОСА,КАКВО ДА ПРАВЯ С КАКВО ДА Я БОЯДИСАМ И ЗАщО НЕ СЕ БОЯДИСВА,КАКЪВ МОЖЕ ДА Е ПРОБЛЕМА,ТАКА МЕ Е ЯД,ДАНО ДАДЕТЕ ИДЕЯ КАК ДА СТНЕ ТОВА,БЛАГОДАРЯ newsm78

# 5
  • Пловдив
Първият въпрос който ми изниква е защо си купила кафяво -червеникава, след като косата ти е черна?
Иначе явно е изкуствна, за да не може да се боядиса. И още пет пъти да я мажеш -няма да стане черна...само леко ще потъмнее и толкова.

# 6
ДАЖЕ НЕ ПОМРЪДНА ЦВЕТА,КУПИХ Я ЗАщОТО МИ КАЗАХА чЕ МОЖЕ ДА СЕ БОЯДИСА,ТО СТАНА ТАМ ЕДНА РАЗПРАВИЯ чЕ НЕ МИ СЕ ГОВОРИ ЗА ТОВА ВЕчЕ

# 7
myrena, защо не върнеш косата..? и според мен щом не се боядисва е изкуствена, направи теста с горенето.. в предната тема една жена беше написала - взимаш един косъм и го палиш, ако изгори и замирише на опърлено косата е естествена, ако не изгори е синтеттична, аз пробвах, моята коса направо си пламна.Момичета вече и аз съм в отбора ви, имам си 2 двоини реда коса дълга 55 см, много съм доволна, единия двоен ред го сгънах още един път и му заших още щипчици и така стана 4-рен ред, стана иделано..!Голям късмет, че и цвета съм си улчила точно като моя, няма нужда от боядисване, но ако имам още пари с удоволствие бих поръчала още коса хахаха.. Мерси за темата..!Мацки вие колко често третирате косите си..? Аз исках моята лекичко отдолу да я подстрижа, но от сайта от, който я поръчах ми казаха да не го правя, защото косата била обработена с борова смола, за да не може да цъвти и ако я подстрижа отдолу рисковам да почне да цъвти.. При вас има ли такова нещо..? Някой подстригвал ли е косата си.. и как я поставят, защото аз все още не съм много осведомена..? Много въпроси станаха Simple Smile

# 8
glezenata13-Аз направо си поръчаш тази от 190лв,защото знаех,че ще ми е малко другата.А иначе на мен косата ми трябва за бала,защото тази година завършвам и съм много разочарована сега чакам да се обадят като пристигне при тях и се надявам да я сменят.И този път мисля да им кажа да я доставят направо при моято фризиорка,която всъщност още щом я видя разбра,че е изкуствена.
Не я подстригвай ще цъфне.Радвам се,че твоята поне е естествена.Моята беше много светло руса-почти до бяла и може би затова да не е естествена,сега ще им кажа да я сменят с тъмно русо,надявам се този път да е естествена.После ще пиша

Мyrena - ако косата ти не се боядисва изобщо не е естествена,ако има гаранция направо я връщай,незнаеш после колко пари и нерви ще ти коства.И моя съвет е направо да си поръчаш черна.Успех

# 9
desi929 Мила незнам защо така се е получило при теб, може би защото косата е руса и от там да идва проблема, моята просто си личи че е естествена, направих и онаиз тест който ти ми каза и си изгоря и замириса, както когато се гори коса.Съжелявам, че така е станало с теб, аз останах от обсужването, от косата абе с една дума от всичко.И такъв цвят като моя да бях търсила е нямаше да намеря, чист късмет, че го улучих ама едно към едно като моя, ако искате тази седмица мога да ви сложа една снимчица да видите, че съм на бал и тогава мисля да я сложа.Няма да я подстригвам, че най - много да я разваля, успех миличка и съм 100% сигорна, че ще ти я сменят и тази, която дойде сега ще е естествена, хората са много мили. Целувки на всички мацки с дълги коси  Grinning  Praynig Hug Praynig Praynig

# 10
Забравих да попитам как си слагаш косата desi929 , че аз не съм се специализирала, топирваш ли в корена , пръскаш ли с лак..? Аз имам чувството, че много нескопосано я слагам и, че може да падне..?

# 11
Да тупираш в корените и пръскаш с лак,защото иначе не се захваща хубаво.А твоята на колко реда е направена?

# 12
  • гр.Пловдив
Момичета имам нужда и аз от съвета Ви. Имам и аз допълнителна коса - четири реда. Досега винаги съм я слагала на пусната коса, но сега ми се ще да си направя конска опашка. как се слага тогава другата коса?

# 13
smarfietka - връзваш си косата с една по-хлабава ластичка не много стегната но си остави един кичур за да може след като сложиш косата да скриеш щипките и започваш да увиваш косата докато я сложиш цялата и махаш ластичката и накрая увиваш с кичура и готово ... не знам дали ме разбра не ме бива много в обясненията Simple Smile

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 16:42 от desi929

# 14
desi929 Аз имам 2 двойни реда, но единият двоен ред го сгънах още един път и се получи 4-рен ред, който ми е иделано за цялата глава, от ухо до ухо и така ми стана много коса, доволна съм много и като изправих моята и сложих косата стана убиец, няма никаква разлика.Така ще слагам и аз ще тупирам и ще пръскам лак и слага.Дайте снимки бе мацки да ви видя косичките и аз ще кача ако имате желание Simple Smile А това за опашката е яко, но малко не разбрах, но има време и това ще пробвам, само ме е страх косата да не се одърпа нещо.Купих си течни кристали Victoria beauty - smooth, някаква такава марка, казаха ми , че са много хубави и не а скъпи 5 и 50.. но кога да слагам от тях..? преди правене с преса или като я окапя.. и колко често трябва да се мие тази коса, нищо незнам.. оф пак станаха много въпроси!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт