СТЯГАЩ КОРСЕТ ?

  • 14 154
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
  Здравейте,момичета.
Реших и аз да се включа.Дано съм улучила правилното място за темата.
Ето какво реших да споделя тук:
Опитите ми за отслабване засега вървят добре с едно изключение - корема #Cussing outСвалям килограми равномерно по цялото тяло,но точно в областта на корема си седи все така отпуснатата кожа и обръч от тлъстини Embarassed И понеже идва лято се зачудих как да скрия тази грозотия.В процес на мисли newsm78 (незнайно как) се сетих за Мария-Антоанета и за тогавашната мода на пристягащите корсети.Порових се из нета и открих ,че все още се продават такива чудеса (е,не под формата на уредите за изтезания като едновремешните).Сега ги наричат оформящи корсети. Много се чудя дали да си купя и затова ви моля за мнението ви.
   Накратко - бихте ли ползвали стягащ корсет под дрехите си и какво ви е мнението за него ?
    

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 12:52 от miramax_9

# 1
  • Мнения: 1 280
Аз не бих ползвала, доказано е колко са вредни..   Защо не пробваш други алтернативи?   Масажи,мазила, гимнастика, тичането е много добре за корема...Едва ли е толкова трагична ситуацията.. Hug    Ако пък си сваляла страшно много кг, и отпред виси,както го наричат :"като престилка"...тогава се прибягва до пластичен хирург, но не вярвам да влизаш в тази група.  Търси  по здравословни начини, това е моето мнение. А ако става въпрос само за това,как да изглеждаш по добре,когато излизаш навън, поразгледай модели,които прикриват  недостатъците на тялото ,и започни да се обличаш по нов начин. Подходящите дрехи могат да направят чудеса за визията ти..успех

# 2
  • Мнения: 26
Благодаря за отговора.
Може би наистина не се налагат такива драстични мерки
  bouquet

# 3
  • Мнения: 15
Здрасти, защо да не опиташ със стягащ корсет. Какво значение има, че всички отричат. Аз нося корсет от няколко години по няколко часа седмично. Помага ми за гърба и пристяга телесата ми. Правя гимнастика всяка сутрин по 10-15 мин но това не стига. Корсета ме облекчава за горната част на тялото. Но не мога д анамеря подходящ. Закупих един от чужбина от специализиран магазин, но се оказа с някакво оширение отпред, което ми пречи да нося тесни дрехи. Инак се чувствам чудесно. Слагам го сутрин, когато отивам на работа и го махам по обяд. Правя го 3-4 дни в седмицата. И още съм жива...

# 4
  • Мнения: 673
Не зная дали ще съм ти от полза, но като родих ползвах точно за прибиране на корема корсет, който беше с възможност да се намалява с прихлупване. Останах много доволна. Корема ми се прибра учудващо бързо и не си личи, че съм раждала.
Не зная обаче дали в твоя случай ще свърши работа такъв тип корсет. Нищо не ти пречи обаче да пробваш.
Успех!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт