Отговори
# 30
  • Мнения: 32
Запис  Grinning

Тути, честито бебче, да е живо и здраво и много да ви радва!

За анкетата гласувах, че искам 3, но първо трябва да намеря нов татко  Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 311
Много съм сдухана - Боян от 2 седмици влачи малко сополи, но от вчера кашля Sad. Педиатърката ми даде талон за хоспитализация, ако до вечерта няма подобрение. Ще се побъркам, дано ни се размине!!!
Аз гласувах за 2, повече не. Нямам нерви за болести и т.н. умножени по 3.

# 32
  • Мнения: 42
Много съм сдухана - Боян от 2 седмици влачи малко сополи, но от вчера кашля Sad. Педиатърката ми даде талон за хоспитализация, ако до вечерта няма подобрение. Ще се побъркам, дано ни се размине!!!
Аз гласувах за 2, повече не. Нямам нерви за болести и т.н. умножени по 3.
Мила пробвиай с витамин С в нослето и след това можеш да дадеш и да пие.

# 33
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Ето това имах предвид ,имали и други  с такива звуци http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000482763244

# 34
  • Мнения: 42
И сега за протокола вчера бяхме на консултация качили сме 400 гр. и 4 см.Но за килограмите ми се стори че кантара не им беше верен , защото вкъщи я меря 4900 там 4400 много голяма разлика.Другата седмица сме на ваксина и ще я накарам да я премери отново.Вече сме на пюрета , днес дадох ябълка и морков и беше много смешна изплезваше езичето напред  сякаш иска да суче.Лекарката ни каза да я кърмя през хранене защото надавала по малко и мен ме притеснява това.

# 35
  • Мнения: 6 441
Тути, честита ви Калина!    bouquet

mrm, да се оправя бързо детенце.Дано не е нищо серизоно.

krissia, и според педиатърката като кърмеш през хранене 3 месечно бебе какво ще постигнеш? Ще наддава повече ли?  newsm78

# 36
  • Мнения: 205
по време на дългоочакваната целувка мойто се изака много шумно Joy hahaha
явно това му е отношението към цялата суетня и към факта, че цяла сутрин не му обръщам внимание, а съм зяпнала телевизора

да взема да стана ли от дивана, що ли

# 37
  • Мнения: 42
Тути, честита ви Калина!    bouquet

mrm, да се оправя бързо детенце.Дано не е нищо серизоно.

krissia, и според педиатърката като кърмеш през хранене 3 месечно бебе какво ще постигнеш? Ще наддава повече ли?  newsm78
Сори аз не съм се изразила правилно нещо се заплеснах имах предвид веднъж кърма веднъж АМ.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 77
по време на дългоочакваната целувка мойто се изака много шумно Joy hahaha
явно това му е отношението към цялата суетня и към факта, че цяла сутрин не му обръщам внимание, а съм зяпнала телевизора
да взема да стана ли от дивана, що ли
Joy Joy Joy
Тя пък една цЪлуФка .... кралска им работа.

# 39
  • Мнения: 59
здравейте и в новата темичка!   bouquet

mrm, дано се оправи Боянче и ви се размине..!   newsm12

по анкетата: чекнах 'друго', защото вярвам, че по-скоро децата ни ги иска Той от нас; инак егоцентрично погледнато, искала съм си ги и двете, много силно при това, но нямам представа ще бъде ли по силите ми следващо. по-скоро се чувствам сублимирана напълно със син и дъщеря.., но знам ли.  

честито, Тути!  Hug много да ги радва малкото съкровище:) и дано в точния момент влиза в живота им.

отчет от днешната спявка при педиатърката: + 1 кг и +1.5 см за месец и 1/2, вече сме 6.200 / 60. пореден тур ваксини, засега е ок на мама кнедличката. предложиха да въведа сокове, но аз казах, е предпочитам още малко да отложа.. имаше и дуплика, разбираемо - че млякото вече съвсем не било достатъчно и можело да развие анемия детето, 'после да не кажете ама защо така стана' ..склонна съм засега да игнорирам това, но ще помисля пак.

ахх, тази сватба, и мойта глава се понатърти от набиване кое как какво защо и кога, то затова си има онлайн медии)), ама днес се загледах и аз, пусто любопитство. помоему, всичко беше издържано и приятно. извинете, вие как си представяте някаква 'по-така' рокля на Катрин до военната униформа на Уилям? btw, look at me, какво й е неадекватното на Гала, че чак пък и "както обикновено"? нищо лично, но от медийните пепеляшки тя ми е най-приемливата, а и, хм, доста работа свърши за българското женско човечество през годините, например за по-автентичната му еманципация плюс немалко образователна, в какви ли не отношения (офтопик, но само като гледам колко много полуграмотни, не само езиково, бг жени стават мами, главата ме заболява.., а мен поначало рядко ме боли). кого предпочете, ужасяющо елементарната Векилска? никакненатрапващата се (хаха) по всякакви теми Хил? мм, стана ми интересно просто.

много сладки снимки от Борисовата Wink, хайде следващият път дано се класираме и ние, че, ето на, и днес се разминахме да се видим с наборите  Party - баткото заминава на екскурзия, бяхме и на ДК, имам да подготвям неща за поредната вълна гости.. и т.н. хем и да направим и на мама Сакси една по-малко скромна фотосесия;)

почиствам с нокът калчицата, която се събира от външпната страна на ушната мида, също и нослето така, но съвсем от края на ноздрите. с физ. разтвор и помпа рядко я 'обработвам'.

аа, косата. с батко й много драстично ми поопада, но сега нямам оплаквания, не знам от бирената мая ли е, но е станала много по-здрава, силна и лъскава.

четох ви нещо за шуъркер, никой ли не пере със сапунени ядки? за сефте си взех, но съм много доволна. захабеното/силно зацапаното запирам преди това само с вода за малката и с обикновен сапун за пране на останалите.

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 16:10 от careener

# 40
  • Мнения: 411
Гледахте ли гостуването на Алекс Сърчаджиева при Гала вчера? Софиянки, коя е тази АГ клиника  на "Петте кьошета"? Алекс се оплака от там.

# 41
  • Мнения: 2 631
Като стане време всички да почнете захранването, ако правите пюрета в домашни условия, уред за варене на пара ли ще си купите, или ще ползвате метална приставка за коя да е тенджера (от ония, в магазините за 1лв.)??  newsm78

# 42
  • Мнения: 59
Гледахте ли гостуването на Алекс Сърчаджиева при Гала вчера? Софиянки, коя е тази АГ клиника  на "Петте кьошета"? Алекс се оплака от там.

да, беше трогателна.. и така дискретна за баща си. а клиниката не знам как се казва, но е една малка кичозна сградичка.

# 43
  • Мнения: 1 687
аз официално обявявам, че ще престана да казвам, че ще ходя на форумна среща, белким така успея. все още чакам хората от топлофикация. дара е облечена за излизане и спи милата. то вече е видно, че няма да се класираме де.

между другото и мен ме кефи гала

# 44
  • Мнения: 1 687
Гледахте ли гостуването на Алекс Сърчаджиева при Гала вчера? Софиянки, коя е тази АГ клиника  на "Петте кьошета"? Алекс се оплака от там.

да, беше трогателна.. и така дискретна за баща си. а клиниката не знам как се казва, но е една малка кичозна сградичка.
една с термометър, нали?
ако е същата там е първият и единствен път, когато съм ходила при мъж-гинеколог и така брутално ме сваляше, докато бях с разкрачени крака, че се отвратих за цял живот!

Общи условия

Активация на акаунт