Мнения за 30 ОДЗ Радецки

  • 6 344
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте,
ще съм много благодарна, ако споделите мнения за 30 ОДЗ Радецки, Дианабад. Детенцето ми е прието там в яслените групи от септември месец.
/Видях, че има публикувани мнения, но преди 2 години./
Благодаря

# 1
  • Мнения: 18
и моята дъщеря е приета там, но в яслата към филиала, и аз чакам включване от мами, чиито деца са там

# 2
  • Мнения: 1
И моята дъщеря е класирана в Радецки-филиал в 1-ва яслена група. Много ще се радвам да прочета отзиви Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 9 517
за филиала едва ли ще има отзиви - до сега беше частно училище, сега го откриват, за Радецки не знам - ние сме в Брезичка, но има и положителни, и отрицателни отзиви. Ами - щом сте приети, записвайте се, то и без това в тази криза с детските градини, освен ако нямате средства за частна, общо взето нямате избор Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 079
И ние сме там - яслена група във новият филиал.
Мен ме притеснява слабият интерес и това, че не се намират мнения, тези от преди 2 години са по-скоро отрицателни Rolling Eyes
Ние много харесахме Брезичка, но прецених, че нямаме шанс за там и като гледам точките съм била права.

# 5
  • Мнения: 2
И моята дъщеря е приета в 30 ОДЗ,но не във филиала!Малко изненадана бях,защото не очаквах да се класираме тази година!Ще следя темата с интерес! Simple Smile

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 40
Здравейте,
И аз търся мнения за това ОДЗ, няма ли вече пресни отзиви? И аз съм силно притеснена все още от по слабия интерес за яслената група на Радецки филиал. Споделете вашите впечатления?

# 7
  • Мнения: 5
Здравейте, и моята дъщеря е приета в Радецки филиал от септември Simple Smile Ние ще сме на 1г. и 2 месеца и ми е интересно дали и останалите в групата ще са около годинката Simple Smile

# 8
  • Мнения: 775
И моето момченце е прието в това ОДЗ в яслата от септември. Той края на септември навършва годинка и се надявам да ни поотложат докато проходи. Дано имаме късмет и да е добра яслата. Успех на дечицата и дано се адаптират лесно!

# 9
  • Мнения: 5
Dnes se zapisahme i detskata gradina i kato cqlo izglejda dosta dobre Simple Smile I az se nadqvam da se adaptirame barzo i lesno (i da hodim sami dotogava Simple Smile

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 40
Здравейте,
И ние се записахме в яслената група към филиала изглеждаше добре това което видях, но ще видим дали ще се адаптираме бързо и лесно.

# 11
  • Мнения: 775
Знаете ли кога ще има родителска среща? Мъжът ми каза, че е през септември, но не е сигурен.

# 12
  • Мнения: 5
Здравейте! На нас ни казаха да отидем в края на август месец, за да ни обяснят всичко Simple Smile

# 13
  • Мнения: 160
Здравейте! Подбутвам темата. От 17 септември посещаваме яслата на 30 ОДЗ (не на филиала). Simple Smile Ще ми се  да срещна и други Simple Smile

# 14
  • Мнения: 775
Ние чакаме да проходи младежът и действаме. Дано се адаптират бързо. Харесва ли ви на вас? Simple Smile
Казаха, че родителската среща ще е след 1-ви.

Общи условия

Активация на акаунт