90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №137

  • 32 049
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Ааа, напротив!  Laughing Аз ако съм на теб, все ще го вмъквам в разговора, независимо от темата!  Joy Ся например ако някой ми спомене бегло, че съм отслабнала, веднага го застрелвам, че съм била доскоро 105 кг., демек вижте ме колко съм волева!  Joy

 Mr. Green
Аз чакам първо да ме познаят  hahaha

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
 Joy Joy Joy
Верно, теб трябва първо да те познаят! Представям си как се кокорят!  hahaha
Моите уважения, Нана, ако не беше ти и страхотния ти резултат, 100% щях да се откажа във втория цикъл, дето само задържах!

# 17
  • Мнения: 2 412
Хайде и аз тук. След днешния, според мен добър резултат, от 1-ия етап /- 7 кг/ си пожелавам още по-добри резултати от тук нататък. Естествено и на вас успехи момичета!

# 18
  • в рaя
  • Мнения: 233
Благодаря за новата темичка, дано ни донесе много минусчета  smile3501
Явно на въпроса ми от предната темичка никой не знае отговора  Thinking

Аз след вчерашния въглехидратен ден с голямо ядене очаквах днес кантара да ме накаже, нооо той показа даже - 100 гр. Аз си бях режимна, но ядох малко повечко. Днес съм на плодове Simple Smile
З. 1 ябълка
О. 2 кивита
В. 2 ябълки

Днешния ден ми е най-лесен, защото не се изкушавам, не преяждам, няма нужда да се ограничавам, просто не ми се яде.
Я да видим кой друг е днес на 2-ри плодов? Та да знаем да вървим заедно Simple Smile

# 19
  • Мнения: 0
Вчера - белтъчен ден, но с прегрешения! Не се сдържах... в къщи сама... трябваше да излезна! Но продължавам
Днес - бобов ден!
Закуска - банан
Обяд - ориз със зеленчуци
Вечеря - салата от спанак и ориз

# 20
  • Мнения: 1 558
Направо не искам да коментирам днешния въглехидратен  ooooh! .. срам ме е от себе си. Слава богу утре ще ми се поразтовари организма с малко плодчета.
И мен, и мен. Голямо освинване беше вечерята и съответно бях наказана с 800+  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Днес на плодове  Wink

Явно вчера е бил критичен за всички въглехидратни, моята содена питка за вечеря се превърна в Dunkin dougnuts, а на мен ми останаха само още 2 месеца в САЩ (във Варна ги нямаме още, нито в Пловдив) и изкушението е огромно.

Днес плодове, но още не съм решила какви.

# 21
  • Мнения: 2 723
Я да видим кой друг е днес на 2-ри плодов? Та да знаем да вървим заедно Simple Smile[/b][/color]

Aз  Laughing

Явно вчера е бил критичен за всички въглехидратни

Лоша работа и при мен +800, дано след плодовия изчезнат Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 12 554
Joy Joy Joy
Верно, теб трябва първо да те познаят! Представям си как се кокорят!  hahaha
Моите уважения, Нана, ако не беше ти и страхотния ти резултат, 100% щях да се откажа във втория цикъл, дето само задържах!

Има моменти, когато се задържа. Това не трябва нито да отчайва, нито да обезверява някого.
За мен третото завъртане е изцяло жестока борба с кантара, но както виждаш грам не ми пука и продължавам, щото не може нещо да е по-упорито от мен  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 25
Я да видим кой друг е днес на 2-ри плодов? Та да знаем да вървим заедно Simple Smile[/b][/color]
Тупурче,аз съм! Peace

Здравейте на всички! На мен ми е малко неудобно да пиша,з/то резултатите ми не помръдват.Но като ви чета,добивам сили,да си наложа да изкарам докрай!
Да си кажа менюто за днес: банани,банани,банани! Не съм много сигурна, дали е правилно,но все още изпитвам страхотен глад за де-що видя Cry, а и още влизам в час с менютата.Не ям много,но съм много сладокусна или пощалива,както казват!
Няма как хващам се на хорото и съм с вас!

олеле,докато пиша цели 3 отговора!

# 24
  • София
  • Мнения: 193
И аз съм втори плодов ))). Не съм писала....та  да се включа и аз))). За въглехидратите и за мен се отнася доста бисквити си хапнах и после реших да не вечерям Mr. Green -3 кг.съм Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте,

Аз нещо съм много несериозна вчера и днеска и ще трябва да си бия някой шамар, защото ако сега се отпусна и ще се откажа на края...

На всички отслабващи успех и воля Hug.

# 26
  • Мнения: 1 630
Здравейте,
Приемате ли нови попълнения?

Започнах от днес. Имам 20 кг и няколко неуспешни опита за свалянето им.

Имам въпрос, какво си носите в офиса за обяд?

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте,
Приемате ли нови попълнения?

Започнах от днес. Имам 20 кг и няколко неуспешни опита за свалянето им.

Имам въпрос, какво си носите в офиса за обяд?


Ядене  Mr. Green

Добре дошла, но си прецизирай въпроса. Носи се различно според деня. Аз лично каквото съм готвила и каквото ми се яде. Или обядвам в близката кръчма.

# 28
  • Мнения: 143
Да ви кажа добър ден и в новата темичка Hug

Добре дошли на новите дами,успех   bouquet

Eiphnh няма да се предаваш.Ние е сме с теб Hug

Отчет за днес въглехидрати:
З-кафе и 50гр.сушени боровинки
О-баничка без сирене и чаша боза(от кога си го мечтаех този ден)
В-две пълнозърнести земелки с лютеница и един Наполеон + парченце чер.шоколад

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата тема! Hug
Да дам отчет и аз за днес - варива:
З - 2 кивита и кафе
О - картофи и моркови на пара със  зелен лук
В - половината от обяда + зелева салата
...И аз имам въпросче: Колко да са големи порциите, че нямам кантарче и незнам колко лъжици от манджата мога да си позволя и да не прекалявам?

Общи условия

Активация на акаунт