Кои анимационни герои обича Вашето дете?

  • 9 285
  • 126
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 561
Малката е полудяла по Гъми Беър.Като го чуе и почва едно ръкомахане,ритане с крачета,хили се,гледа с ей такива очички Shocked
Ето го:
http://www.youtube.com/watch?v=astISOttCQ0

# 76
  • Мнения: 627
Скоро изтеглих "Пчеличката Мая". Сериите са залепени една с друга в един голям филм. Хем ми стана мило, че е филм от моето детство, хем децата много го харесаха.

# 77
  • Мнения: 130
ние сме на вълна Мики Маус и Мечо пух

Даже и книжка си имаме за Мечо пух.  Купихме и играчки- тигъра, мечо, магаренцето и Мики Маус.  Grinning

# 78
  • Мнения: 925
Мики Маус и Шрек  Peace Преди това бяха Pitch and Potch и  Tinys от Бейби тв-то  Sunglasses

# 79
  • София
  • Мнения: 2 672
Малката е полудяла по Гъми Беър.Като го чуе и почва едно ръкомахане,ритане с крачета,хили се,гледа с ей такива очички Shocked

На тази възраст нашият юнак го обожаваше това мече. Дори и сега понякога го гледа с удоволствие.

Но вече е голям мъж на 3 и половина и сменя репертоара от време на време. Напоследък иска да гледа само Рапунцел и разбойникът.

# 80
  • Мнения: 7
Winx форевър Laughing
Не мога обаче да си обясня,защо на мен не ми харесват по-голяма част от съвременните детските филмчета SadИмам в предвид,самите детски.Просто...зная,че проблема е във мен Laughing..и въпреки всичко

# 81
  • Мнения: X
Любимият герой на моят син е вълка от Ну Пагади.
Много обича и Мики Маус,Кръстовище в джунглата,Том и Джери от филмчетата.
А от книжките любим му е Мечо Пух.

# 82
  • Мнения: 1 546
Франклин във всякакви варианти - книги, филми, голяма мания. Laughing От няколко дни харесва Кайлан ( едно китайче, симпатична анимация) и Випо. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 9 292
Дъщеря ми харесва Уинкс и принцесите на Дисни. по принцип нямам нищо против. НО ужасно ме дразни това, че търговците обикновено покачват цените с нашумели анимационни герои и съответно се принудих да пазарувам дрехи  и други неща сама без детето, за да не се дразним взаимно.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 336
Като цяло любимите герои на сина ми се менят според възраста му. Когато беше по-малък харесваше Том и Джери, Мечо Пух. Сега обръща повече внимание на Гормити, Бен 10 и филмчетата за бакуган. Харесват му блузки и чорапи с червени коли, но не е впечатлен от филмчето за Макуин.
Но както и да се менят вкусовете му, имаме си един герой, който ни е най-любим - Скуби Ду /за мой ужас Mr. Green/

# 85
  • Мнения: 58
За момента Спондж Боб квадратни гащи   Laughing

# 86
  • Мнения: 3 929
Маккуин Светкавицата определено държи първото място от доста време насам. Даже колекционира количките от филма, разиграва си сцени от филма, много от пасажите ги знае наизуст. Бен Тен - също, но не чак толкова. По - скоро - защото много от децата го харесват и той да не остане назад. И - Майстор Мани.

# 87
  • Мнения: 808
Бих искала да добавя, че и лъвът Алекс от Мадагаскар му е страшно любим герой. В началото дори не искаше да го гледа, но сега много му харесва.

# 88
  • Мнения: 47
Моят син е луд по Спайдърмен. Много му се радва и постоянно си фантазира неща свързани с него  Grinning

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Към днешна дата:
Спондж Боб квадратни гащи.
Бен тен и останалите от филма /не им помня безумните имена на всички/.
Ледена епоха и участващите в нея.
Звярът от "Красавицата и звярът".

Общи условия

Активация на акаунт