Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 23

  • 27 981
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 115
, че като дойде момента ще я засмуче от целувки. [/b][/i][/color]

А толкова въздържание да ли е здравословно Sick,ще изригне като гейзер в Йелостоун Crazy
както казах притеснявам се за Фатмето! Crazy Crazy
И веднага се сещам за прекрасните му ръце!  Wink Wink Wink Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
 
                Те ли ще довършат кекса !? Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 
Не, Нелка, те задържат положението за сега!  Wink Wink Crazy Crazy Crazy Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
            Гладна кокошка просо сънува ...Аз пак съм избързала в кадрите ...!? Joy Joy Joy Joy Joy
        А за това - нали коментирахме , че тези красиви ръце за това ли трябва да служат - жалко..!?  Joy Joy Joy Crazy Crazy Crazy Crazy Joy

Ситуацията е такава, Нелка! така се налага!  Wink Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 736
  • Мнения: 11 982
Абе там на Албоина няма такива тъмни субекти кат наш Керим Mr. Green

# 737
  • Мнения: 0
Прияло и се беше кекс на Кристин, ама не я огря.  Joy  Joy  hahaha
Най-нагло си го повика в хотелската й стая, но нашето момче е желязно, набързо й стихна мерака.  Joy


                И съседите са наясно , че англичанките са освободени в това отношение , особено след като пийнат...!?
Peace newsm78

Така е Нелка, ама тя му се обади на сутринта, вече излязла от банята и изтрезняла, направи се, че й е много зле и не може да се срещне с него и затова хайде той да отидел при нея в хотела...  Naughty То освободена, освободена, ама това вече си е прекалено.  Whistling  Crossing Arms




          Ани , ти ако знаеш в предните теми колко умувахме защо вкарват персонажа на Кристин , мислихме , че ще оправи само стайлинга на фатмето , но целта е по-голяма  - да си даде ясна сметка за чувствата .., защото ревността те кара да разбереш , че има нещо преди нея...!? Peace Peace Peace

Да, определено малко ревност от време на време е полезна.  Peace Всичко в този филм си има причина, всеки детайл.  Hug

# 738
  • Мнения: 12
Абе там на Албоина няма такива тъмни субекти кат наш Керим Mr. Green




                Joy Joy Joy Joy Joy

# 739
  • Мнения: 12


               Гери , ние си изписахме темата - щом я подхванахме за кекса дето ще правят Фатмето и Керим и до 55 може да стигнем..!?
Crazy Crazy Crazy Crazy

# 740
  • Мнения: 115
А като дойде кекса не ми се мисли!  Crazy Crazy Crazy Grinning Grinning Grinning

# 741
  • Мнения: 0
Абе там на Албоина няма такива тъмни субекти кат наш Керим Mr. Green




 Joy  Joy  Joy  Joy smile3521

# 742
  • Мнения: 11 982
ПРЕХВЪПЛЯЙТЕ РЕЦЕПТАТА ЗА КЕКСА В НОВАТА ТЕМА

# 743
  • София
  • Мнения: 11
Аз предлагам на фенките на Керим да не търсят неща, които само на тях им се превиждат.  Peace "Едно е да искаш, друго е да можеш и трето и четвърто да го направиш." (Хайтов) Мен си ми е добре! Момичето ни е спокойно. Усмихва се (най-после). Терапията ще и помогне. Мерием и Керим са и голяма опора. Има любовта на брат си и Мурат. Мукадес за цвят и така. Идилия... За никъде не бързам. И по-голяма близост - едно, че ми се струва твърде рано и друго не ми е толкова належаща.  hahaha

И аз мисля като теб.
Ако сценаристите избирзат със сближаването им действието ще изгуби чара си. Много е важно да не претупат тези моменти. И аз искам да намерят пътя един към друг, но имайки впредвид какви събития ги събраха си мисля, че това трябва да стане много плавно и трудно.
Рано е за романтика или поне такава каквато ни се иска да видим, иначе би изглеждало нереално и сапунено. Линията на сериала до сега не беше такава и аз се надявам да продължи все така реалистично, всъщност с това ме омагьосва толкова този филм.

Общи условия

Активация на акаунт