Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Нат пълна ти е пощата не мога да ти пратя съобщение за роклите:)
давам линкhttp://obiavite.com/ads/62580-бутикови-роклички-за-кръщене ,чрез който намерих мацката може да и пишете на скайп ..тя ще Ви предложи модели ,защото ги няма всички  на снимка в сайта й  bouquet

# 736
  • Мнения: 2 222
Michael@, това е висока температура, аз не мисля, че е от зъби. Най-вероятно е някакво вирусче или се е претоплил навън, ако го е пекло повечко слънцето. Давай му много течности и нека го види лекар. Peace

Ей, не успявам да пиша напоследък от разходки  Simple Smile

nat003, добре сте изкарали значи на партито  Simple Smile А ние в петък имахме фирмено парти, накрая отидохме и на дискотека, аз не бях ходила по такива места от няколко години вече  Mr. Green

Последна редакция: пн, 06 юни 2011, 12:15 от _Dana_

# 737
  • Мнения: 3 114
Dana, личната го видя и каза, че може да е 6-та шарка, защото има подути лимфни възли на тила и зачервено гърло. Вчера бяхме само 2 часа навън и то на сянка след 16 ч, но може и да му е дошло много. Сутринта свалихме температурата и за сега е добре. Ще видим. Благодаря за вниманието, момичета. За първи път ми вдига температура и доста се притесних. Хубав ден на всички   bouquet!

# 738
  • Мнения: 1 427
каква е тази 6-та шарка  Rolling Eyes

# 739
# 740
  • Мнения: 3 637
 Grinning Влизам да пусна нова тема ,ама гледам някой влязал с профила на септемврийки2010  Mr. Green,Ина пускай да се местим(предполагам че си ти)!

# 741

Общи условия

Активация на акаунт