Кой кара Тойота Айго?

  • 13 427
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте,
Решила съм да си купя Тойота АЙго, моля за вашето мнение, има ли момичета, който карат такава кола? Доволни ли сте? Мотивите ми са: нова кола, гаранция 5 години, най-ниската цена на пазара на коли в момента.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
много малка ми се струваШЕ.
Каква е ценовата разликата с Ярис-а? Та поне 2-ма, 3-ма да можеш да качиш в колата.

# 2
  • Мнения: 338
Аз карам Aygo, служебна, но честно да си призная не бих си купила моя такава.
Няма проблем да се возите 4-ма души, не е толкова тясно, но пък е като каруца, много друса Simple Smile)))).
Има много малък багажник- буквално за един сак, куфар не би могъл да влезе, необезшумена, тоест много е шумно докато шофираш, а на дълъг път е ъмммм... гот.Simple Smile
Много откъм комфорт не може да се очаква, но пък за 4 години откакто я карам не ми е създавала кой знае какви проблеми- технически.

# 3
  • Мнения: 3
Каруца за прекалено много пари.

http://www.youtube.com/watch?v=J_krbVWYRF4

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
със 130км/час всяка кола ще тресе по нашенските аутобани, да ме прощавате.

Нали не бъркате лимузина за семеен автомобил (с хубава возия) с малка, градска кола, която за "кило и канче" ще обиколи доста км., ще паркира почти навсякъде и няма да има нужда да вози куфари.

П.П: позволено ли е докато шофираш и да заснемаш?  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 10 320
Като си купувахме кола, един познат, който работеше като дилър в Тойота (дилър ли се казваше или продавач-консултант?) ни каза, че никога, никога не би ни позволил да си купим Айго.

# 6
  • Мнения: 3
със 130км/час всяка кола ще тресе по нашенските аутобани, да ме прощавате.

Нали не бъркате лимузина за семеен автомобил (с хубава возия) с малка, градска кола, която за "кило и канче" ще обиколи доста км., ще паркира почти навсякъде и няма да има нужда да вози куфари.

П.П: позволено ли е докато шофираш и да заснемаш?  Rolling Eyes

Е то в България ако има по-прав или по-гладък път от тоя браво му кажи.
а за п.п. не знам и не се интересувам особено.

Но пак казавам, колата освен за градско и то в ограничени количества и за жени и мъже ooooh! пристесняващи се от габаритете не става за друг път.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Но пак казавам, колата освен за градско и то в ограничени количества и за жени и мъже ooooh! пристесняващи се от габаритете не става за друг път.

така си е, да. Безспорен факт.

П.П: наши приятели от Германия  2 пъти идваха до БГ с трабантчето си. 4бр. солидни немци. Ако си го представяте... И издържа.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт