Черноморец 2011

  • 64 517
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
Привет момичета.
Лятото наближава.Бавно,бавно,но наближава Grinning
Позволих си да пусна тази тема защото получих обаждания относно  летен сезон 2011.
Ако нещо ви интересува може да си пишем тук.
За да е по полезно за повече хора.
Другата седмица ще бъда в Черноморец и ще ви направя актуални снимки.
Весел ден.

# 1
  • Мнения: 654
Здравейте момиче и момчета Grinning
Вчера се чух с приятелка от Черноморец и новините са добри.
Всеки боядисва,стяга и подрежда за новия сезон.
Тези почивни дни е имало туристи които са си прекарали страхотно.
Много им е било уютно,камината има красиви пламъци и ти е топло и сънливо,а в краката ти бушува морето.
Има доста предварителни резервации.
Дори за началото на юни има желаещи.
Весел ден.

# 2
  • Мнения: 654
Момичета,sisi_78910 търси актуален номер на бившата Хасковска база/хотела точно до плажа/.
-,,от 3 години ходя в Черноморец, но тази година искам да отида в хотел или станция в близост до централния плаж на Черноморец за да имам гледка от терасата към морето. Знам, че един хотел или станция в  близост там по централната улица, почти до стълбичките на плажа един два хотела, единият мисля че е станция на някаква институция, но не мога да се сетя името му или на коя институция е за да си направя резервация тази година предварително. Случайно дали знаеш името му. Благодаря ти предварително. Намира се точно вляво като се върви по централната улица надолу към плажа. Някъде под онези тортички, които изнасят лятото."

# 3
  • Мнения: 10 547
Отдавна никой не е писал, но аз да си кажа, че след много премисляне и разглеждане на най-различни оферти, най-накрая отново се спряхме на любимия kи Черноморец и не му изневерямане за ъъъ май вече 11-а година. Simple Smile
Този път ще бъдем на ново място. Мисля за предлагането качество цената е прилична.


Никой ли няма да почива там?

Последна редакция: нд, 22 май 2011, 19:22 от Касита

# 4
  • Мнения: 76
Ние най-вероятно ще сме отново там.Миналата година бяхме за няколко дена в Аполония Палас и се надявам тази да уцелим свободни места,тъй като винаги в последния момент се организираме.Определено е най-подходящото място за почивка.Всъщност е супер скучно там,но с малко дете на 2 г.и половина е направо супер.Друго лято се връщам разбита от морето,а миналата си починах страхотно. Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 1 247
Аполония Палас не беше ли в Синеморец?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
И ние резервирахме вече  Peace. За четвърта поредна година ще сме там.

Как е плажът м/у Златна рибка и Градина, нещо ново от миналата година има ли?

# 7
  • Мнения: 654
Плажовете само болното място.
Много цапаме,хич не чистим.
Ще видим след месец.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Това е едно на ръка. Мен ме интересува дали е застроен или е направен платен? До сега беше неохраняем, надявам се и тази година да е така.

# 9
  • Мнения: 654
Аз замивам на 5 юни и ще питам.
Но за Черноморец моя мъж е ужасен.
Около плажната ивица са изникнали още строежи.
Къде ще се пече и къпе всичкия народ newsm78

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Около плажната ивица са изникнали още строежи.

Това за кой плаж, градския ли?

# 11
  • Мнения: 654
Да, за градския плаж.
Как само звучи-градски Grinning
Точно пред хотел,,Вромос"се строи и срещу него.
Ние сме втора къща от плажната улица и оставаме без гледка към морето,дали да не остъкля терасите?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Ми то и без това е толкова малък тоя плаж... Ние обаче не ходим на него. Жалко. Завзели са и Черноморец, значи. А е така спокойно там  Tired.

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 573

Къде ще се пече и къпе всичкия народ newsm78

На Червенка.  Grinning
Била ли си там? Много ми харесва плажът.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Червенка преди Черноморец ли беше?

Общи условия

Активация на акаунт