Прием Детски Градини Варна - 2011 тема №2

  • 39 238
  • 777
  •   1
Отговори
# 1
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Пу първа.Мерси за новата темичка  bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 433
Запис и от мен, дано бързо я напълнем с положителни резултати в края на месеца  Praynig Praynig Praynig

# 3
  • Мнения: 98
Запис и от мен, дано бързо я напълнем с положителни резултати в края на месеца  Praynig Praynig Praynig
Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Запис и от мен.Дано всички да имаме късмет. Praynig

# 5
  • Мнения: 61
Сега ходих пак до "Звездичка", директорката ми сподели, че вече има 40 деца с предимство, а местата са 60  Sad

# 6
  • Мнения: 747
Запис да следя темата. Днес и аз подадох нашите документи в градината до нас, дано да имаме късмет да успеем да се изместим от далечната градина. На фона на притесненията на останалите обаче моите не са нищо.

# 7
  • Мнения: 212
Успех на всички! Де да имаше места за всички деца!

# 8
  • Мнения: 169
успех   bouquetна всички дечица  Hug

# 9
# 10
  • Варна
  • Мнения: 692
Успех на всички! Де да имаше места за всички деца!
Peace

# 11
  • Мнения: 77
Сега ходих пак до "Звездичка", директорката ми сподели, че вече има 40 деца с предимство, а местата са 60  Sad

Това ме разби. Sad

# 12
  • Мнения: 361
И аз да се наредя при чакащите класирането..... имам предвид тези без предимства. То е ясно, че тези с предимствата ще са приети.
И кога най-сетне ще излезе информацията за приема..... четири месеца минаха вече #Cussing out...... http://gradini-varna.com/informaciya/informaciya-za-priema-v-dz..... или тази инф-я ще я подадат след обявяването на класирането. newsm78

# 13
  • Мнения: 193
И аз да се наредя при чакащите класирането..... имам предвид тези без предимства. То е ясно, че тези с предимствата ще са приети.
И кога най-сетне ще излезе информацията за приема..... четири месеца минаха вече #Cussing out...... http://gradini-varna.com/informaciya/informaciya-za-priema-v-dz..... или тази инф-я ще я подадат след обявяването на класирането. newsm78
3. Заявления за новосформиращите се яслени групи към ОДЗ и първи възрастови групи към ЦДГ за следващата учебна година се подават в детските градини от 01.03 до 10.05. на текущата календарна година.

4. Заявленията за прием на децата от ІІ и ІІІ възрастова група се подават целогодишно и се приемат при наличието на свободни места. Директорът на детската градина обявява наличието на свободни места в електронния регистър. Срокът за подаване на документи от родителите е едноседмичен, независимо от района на местоживеене. Резултатите за приетите деца излизат в електронната система автоматично в края на седмицата след приключване записването на приетите деца. Няма списък с резерви.
Списъците с приетите деца се оповестяват на 31.05 в електронния регистър и на видно място във всяко детско заведение. В едноседмичен срок от обявяването на списъците родителите на приетите деца писмено декларират записването на детето си в съответната яслена група и детска градина.

# 14
  • Мнения: 361
rosicp, това ми е ясно..... имах предвид как и къде ще се проведе томболата?........ самият принцип...... ето този надпис от раздела "Информация за приема в ДЗ": Тази секция скоро ще бъде допълнена с информация., кога ще изчезне???

Общи условия

Активация на акаунт