Кой на ясла,кой със баба-ще се обучава ОКТОМВРИйската бригада

  • 53 249
  • 234
  •   1
Отговори
# 195
  • софия
  • Мнения: 118
В Младост 1а има детска градина Сърчице доста е добра ако ви е удобно близо е до метро станцията.

# 196
  • Мнения: 173
Здравейте, да побутна темата:
Нашето октомврийче 2008 Митко стана батко на априлче 2013 - Цветан.

# 197
  • Мнения: 2 140
Честита рожба, kali_k ! Hug
Да сте здрави и много щастливи! Heart Eyes

# 198
  • Мнения: 668
Кали, да са ти живи и здрави дечицата.  Hug Hug Hug

# 199
  • Бургас
  • Мнения: 723
Прекрасно подбутване  Hug
Честито на цялото семейство за новото ви съкровище Heart Eyes

# 200
  • Мнения: 173
Благодаря ви!

# 201
  • Мнения: 506
честито kali_k да ви е жив и здрав новият член във семейството!Баткото много да слуша и помага!

# 202
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Честито,Кали!Да ви е жив и здрав!

# 203
  • Мнения: 10
Здравейте момичета. Не съм писала от мнооого отдавна, но аз също мога да побутна темичката с още едно априлче'2013. Моето октомврийче Ивко стана батко на 11,04,2013. Виждам че много сте намаляли. и се на дявам всички да сте добре.
Кали, явно сме се наговаряли за месеците... Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 май 2013, 23:08 от tanyaz

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 723
Таничка,Честито ви ново съкровище! Hug

# 205
  • Мнения: 2 140
tanyaz, честита рожба!  bouquet

# 206
  • Мнения: 250
Честити бебенца на вече порасналите семейства. Да са живи и здрави, и да носят много радост.

Точно към тях ми е питането. Ревнуват ли по-големите и ако Да, как се справяте с това?
Аз след 9 месеца бебета вкъщи все още не мога да овладея ревността на Денислава. Често някое бебе е с контузия от нея, скоро имаше цепната устна и кръв, така че ако можете да дадете съвет ще съм благодарна.

# 207
  • Мнения: 10
 Five magnificent, съжалявам да чуя че е така при вас. При нас няма ревност, макар много да ме беше страх от Ивко. Той е много чувствителен и привързан към мен. След раждането на Ангел, даже за доста неща, (пишкане, спане и др. )се обръща към баща си, прояви желание да ходи и при едната си баба, макар и само през деня и то ако и кака му е с него. Не знам опитай да я привлечеш към тях като ти помага, казвай й че като момиче е твоя отмяна и че ако тя не ти помогне с тия мъже не можеш да се оправиш. Имам предвид да се чувства важна и обгрижвана, знам че е трудно, но намери време да отидете поне до магазина за хляб, но двете по женски. Обикновено децата ес държат така с по-малките, когато се чувстват изместени, дори и изоставени. Не знам как  го решават това, но аз имам подобен проблем сега  с каката спрямо баткото ми. Той е много досаден и не я оставя на мира, а нея е гони един пубертет..., та тя често и казва, защо аз трябва да оправям след него или длъжна ли съм да играя с него на бебешки игри... Оправих положението като и показах че е голяма и трябва да ми помага, защото сме жени и трябва да се подкрепяме. Подозирам, че на твоята "везничка"трябва да и го погажеш, поне Ивко обича действие, а не само приказки. Надявам се поне молко да съм ти била полезна..

# 208
  • Мнения: 506
Време е за море вече ние от другия месец ще ходим!

# 209
  • Мнения: 567
Леле тука усилено се почива  Laughing Как сте мами  Laughing Как мина моренцето..Ние си изкарахме страхотно и сега резултата е  EFP На Алекс още не сме казали, но тя много иска да си има малко бебе  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт