Облечете ме!

  • 4 275
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 861
Карен, за съжаление конкретна идея за рокля не мога да ти дам, но съм убедена, че ще бъдеш зашеметяваща. Ти си хубава и мисля, че нещо по семпло ще ти стои добре, пожелавам ти успех в търсенето и да бъдеш неотразима:hug:

Последна редакция: нд, 04 дек 2005, 13:12 от Lilly

# 31
  • Мнения: 1 493
Карен, напиши си мерките и кг !
Ако ни съвпадат , мога да ти помогна !
Ако не, желая ти успех !   bouquet

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Струва ми се, че всички дето сме писали в темата, никога не сме били на подобен род събития и не знаем нито какво представляват, нито как трябва да си облечен - ама съвети бол.  Mr. Green

Май си правим изводите въз основа на това, което сме виждали по телевизията.

Карен, изплюй камъчето, струва ми се ако кажеш какво точно е събитието, в коя държава ще е и т.н (дай подробности де, за любопитните  Laughing), ще получиш повече стойностни съвети.  Simple Smile

# 33
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Струва ми се, че всички дето сме писали в темата, никога не сме били на подобен род събития и не знаем нито какво представляват, нито как трябва да си облечен - ама съвети бол.  Mr. Green

Май си правим изводите въз основа на това, което сме виждали по телевизията.

Карен, изплюй камъчето, струва ми се ако кажеш какво точно е събитието, в коя държава ще е и т.н (дай подробности де, за любопитните  Laughing), ще получиш повече стойностни съвети.  Simple Smile
Моля, моля, без такива генерални заключения.
Лично аз говоря от собствен опит. А и телевизия не гледам.  Naughty

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Струва ми се, че всички дето сме писали в темата, никога не сме били на подобен род събития и не знаем нито какво представляват, нито как трябва да си облечен - ама съвети бол.  Mr. Green

Май си правим изводите въз основа на това, което сме виждали по телевизията.

Карен, изплюй камъчето, струва ми се ако кажеш какво точно е събитието, в коя държава ще е и т.н (дай подробности де, за любопитните  Laughing), ще получиш повече стойностни съвети.  Simple Smile
Моля, моля, без такива генерални заключения.
Лично аз говоря от собствен опит. А и телевизия не гледам.  Naughty

Трябвало е думата "всички" да я заменя с "повечето".  Peace

# 35
  • Мнения: 1 558
Eто малко предложения

Фирмата е българска http://www.eli-siana.com/senior.html
A това е от универсалните черни рокли

http://www.odeta.bgcatalog.com/first.html

# 36
здравей, и аз да си дам вещото мнение  WinkЩом събитието е офицялно изисква се далга до земята рокля. Аз мисля 4е е наи-добре ти сама да си решиш цвета(които например под4ертава цвета на о4ите ти)и модела(някои рокли изглеждат добре, но като ги обле4еш...). За бижутата си мислех Сваровски-можеш да видиш на www.swarovski.com, ima sashto i 2 magazina v Sofia.
Не пренебрегваи и другите "аксесоари"като маникюр, грим и при4еска.
Това е от мен, успех и о4аквам с нетарпение да разбера как е минало вси4ко.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
представям си те с това , не е тип булчинска и натруфена, но не е и всекидневна.

# 38
  • Мнения: 671
Аз си мисля че трябва да си в червено
като от тук е
http://www.monamourbrides.com/pages/official.htm#

# 39
  • Мнения: 4 371
Бутик Angel се намира на Патриарх Евтимий, ако идваш от Витошка се пада преди Ботев, от дясно. След бялата църква, не помня как се казва Blush
Табелата над магазина е с червни букви мисля.

# 40
  • Мнения: 3 777
Защо не се обадиш на Виргиния Здравкова и да видиш тя какво ще ти предложи.
Тя е страхотен дизайнер, определено е в крак с европейската мода и прави шедьоври.
Ако искаш отиди в ателието и и виж какво може да предложи.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
отиди директно в бутика на Виргиня. При нея няма издънки, а роклите са и...с часове мога да седя в магазина и и да го гледам. Вълшебни са

# 42
  • Мнения: 750
Идеята за Вергиния Здравкова не е лоша - до колкото си спомням, от нея имаше вариант да вземеш и рокля под наем.

Другият вариант, който бих ти предложила е да провериш в сватбения салон Романтика (точно над магазина на Криция на Витошка). ТЕ предлагаха и вечерни рокли, не само сватбени. Ето ти линк към сайта на италианците, с които работят. Моята сватбена беше от там и бях много доволна от качеството и обслужването им. Но пък 2 години след мен моя близка приятелка остана много разочарована от държанието на персонала в магазина, така че имай едно наум.

За такова събитие преди време бях заложила на една рокля в екрю с изчистен прав силует и тънки презрамки от камъчета в същия цвят и шал от същата материя, обшит с камъчетата. Взех я от Раксевски. Имам известни резерви към този бутик относно качеството им, но роклята определено беше попадение. Провери и при тях.

Иначе мога да ти дам дузина идеи със снимков материал, но това едва ли ще ти помогне, тъй като не те познавам и по никакъв начин не мога да преценя какво би било подходящо за теб като стил, силует, цвят и т.н. А и като не можеш да намериш нещо такова тук, в БГ, най-много само да те объркат снимките, вместо да ти помогнат. А и времето ти е доста ограничено, така че явно ще трябва да се справиш с наличното.

А! Виж и в Рошавата гарга (на Шишман). И там от време на време се появяват интересни и подходящи за такъв случай неща.

УСПЕХ! стискам ти палци и нещо ми подсказва, че ще бъдеш зашеметяваща!

Последна редакция: пн, 05 дек 2005, 11:50 от Спаска

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
само недей при Одета- роклите са и много бабешки

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Бутик Angel се намира на Патриарх Евтимий, ако идваш от Витошка се пада преди Ботев, от дясно. След бялата църква, не помня как се казва Blush
Табелата над магазина е с червни букви мисля.

Да, там има чудесни неща. Миналата година за един коледен коктейл на който бях домакин ми ушиха зашеметяващ тоалет !
От две части пепел от рози - сатенена пола до земята с ръчно бродирано от дантела бюстие. И огромен шал който пада на раменете. Прекрасен модел - стоеше на витрината, можеш да се поинтересуваш за него. Ако те интересува ще го нахлузя довечера и ще се снимам да го видиш.
Много елегантен, същевременно подходящ за подобни събития.

Общи условия

Активация на акаунт