Стига облаци и лошо време, ЯНУАРЧЕ по разходки иска да поеме! (11)

  • 22 544
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Боц!  Party и ние сме тука!  smile3533

# 16
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Анабелла, мерси!
(в Младост ли си!? съдя по снимката от прозореца, и аз виждам почти същото)

http://www.sixtysecondparent.com/images/istock/Health/2011immunbaby.pdf
на който му е интересно може да види кои и по колко (много) ваксини се слагат в САЩ от линка по горе, препоръчителни са, но има разлики от щат в щат, както и учебни заведения които не приемат неваксинирани деца. за социални не знам - никога не съм взимала соц. помощи...

Момичетата, които споделят за трудности с кърменето... разказвах ли ви, че като ходих на класовете по кърмене в болницата лактационната консултантка каза, че колкото по-комплицирано, стресово и усложнено раждането, толкова по-трудно после върви кърменето (това базирано на техния опит, буквално "при тежко раждане чакаме сериозни проблеми със кърменето"). За мен беше нова информация!

Бубе, ще повтаряме Simple Smile
Хайде, сърдитковци - в спора се ражда истината и супержената  Crazy

# 17
  • Мнения: 2 590
  bouquet

Как се казваше ваксината, която е на мястото на Пентаксим, че ми изскочи името от главата?

Инфанрикс  Peace
Мерси.
А на нас пак си ни поставиха Пентаксим.
Нашия доктор каза, че той грижливо си ги е съхранявал и пазил.
Току що беше у дома и проведохме консултацията.
Краси малко изписука, ама после се нахили като зелка.
Иначе резултатът е :
+ 900 гр = 6800
+4 см= 70 см  Shocked Shocked Shocked

# 18
  • Мнения: 411
Агентке, не съм се изразила правилно! Под "много" ваксини нямам предвид много убождания, а многокомпонентни ваксини, които виждам в САЩ стигат и до 7 броя на един прием  #Crazy.

# 19
  • София
  • Мнения: 49
запис  Hug

Щях да пиша за нашия рефлукс - по-добре сме, вече успява да лежи без да повръща.
Браво! Peace
Ние сме на периоди. Понякога е направо перфектен, друг път се скъсва да повръща. Като първото се случва рядко. Още не мога да открия някаква зависимост.

# 20
  • Мнения: 2 631
адис, аз не въвеждам нова храна, тъй като съм давала сок от ябълка и сок от моркови, а пюрето е от ябълки и моркови. Педи каза, че не е необходимо да захранвам с пюрето с по една лъжичка, ами колкото дам или колкото изяде малкия...  Thinking
Също каза, и че е рано за зеленчукови пюрета - тях чак към 5-ти месец...  Whistling

Темичката е страхотна и заглавието много ми хареса!

# 21
  • Мнения: 295
Привет и от мен!
Анабела,  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 631
Anabella    bouquet

Ух....ние благополучно пристигнахме! Сега обаче минавам само да благодаря за новата темичка и засядам да чета за "Екологичното фермерство и производство" , че инак утре ще гледам като теле в железница  hahaha

Мац, ще се обадиш ли да изтъркаме маратонките??  Laughing

# 23
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Ама, разбира се! (както се казваше в една песен) Даже тоз път и Валл и Лейди Гага и Алура може да се включат  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 631
Ама, разбира се! (както се казваше в една песен) Даже тоз път и Валл и Лейди Гага и Алура може да се включат  Mr. Green

Лейди Гуга, моля-моля....  Whistling Party

# 25
  • Мнения: 488
 sohappy
и аз тука

# 26
  • София
  • Мнения: 175

Ама, разбира се! (както се казваше в една песен) Даже тоз път и Валл и Лейди Гага и Алура може да се включат  Mr. Green

Аз съм от София Simple Smile, но бих се включила в софийска среща.

  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 413
Роси, значи и сватби сме обсъждали  Mr. Green обичам тези мероприятия, даже съм пристрастена към тях  Crazy

И  bouquet за темата и заглавието

# 28
# 29
  • Мнения: 6 441
Хайде и аз  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт