Бяхме до тук

  • 1 246
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Biby, наздраве  Simple Smile
Как се чувстваш?
Мислех 4е ще ми е кофти, сякаш нещо ми липсва, но не е така  Simple Smile

Тази сутрин пробвах друга марка формула - нъц  Twisted Evil
За сметка на това си омете две опаковки бебешки йогурт. Изходът е предопределен  Wink

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Кейси, Биби  Grinning

А бебешко прясно мляко няма ли по вашенско?

# 17
  • Мнения: 7 837
Не съм се заглеждала за такова мляко  newsm78 Няма да се изненадам, ако има.

Ина4е мен много ме учуди, че продават готова забъркана формула в бутилки - само притопляш и даваш на бебето

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Погледни - мисля, че трябва да има. А готовата формула също ли не харесва? Тя излиза по-скъпо, но...

# 19
  • Мнения: 7 837
Ще му дам малко време за осъзнаване и пак ще пробвам. Може пък частично-адаптираното да му хареса повече  newsm78
А и днес ще се разтърся из магазините.

Ина4е, спор няма, че е скъпо. Не знам как са цените на адапте в Бг, но съм доволна че до момента спестявахме финансово от това перо  Crazy

# 20
  • Мнения: 7 430
Браво на Сами Hug
И аз така като теб се чудех как ще го отбия, но той сам ми го спести, за което много се радвам Party

Жалко, че не иска от готовото мляко newsm78
Пробвала ли си, това, което е катов консерви - готово, само се разрежда с малко вода...по принцип то е по сладко( и скъпичко) и децата го предпочитат Wink

А от кога мислиш да даваш пр.мляко...след годинка или по нататък newsm78

Последна редакция: нд, 04 дек 2005, 18:09 от ДуцАнкА мУцАрАнкА

# 21
  • Мнения: 7 837
Айде, убеди ме, днес ще харча пари за формула. Има да я пие после мъжа ми с кафето  Laughing

Дидка, не знам за прясното. Консултацията ни е чак другия месец и тогава ще говоря с педито.

# 22
  • Мнения: 7 430
Айде, убеди ме, днес ще харча пари за формула. Има да я пие после мъжа ми с кафето  Laughing

Ох, ами няма ли някой да ти даде да пробваш...иначе да даваш паи на вятъря....и то не са малко newsm78

# 23
  • Мнения: 7 837
Като се замисля напоследък, как харча за глезотии за себе си, ще се прежаля за детето  Wink

Притесняваме да не направя някоя беля сега, макар 4е намалянията на кърменето си бяха постепенни. Трябва ли да увелича количеството на лецитина, или една таблетка от 1500 мг на ден е достатъчна  newsm78

# 24
  • Мнения: 6 155
Притесняваме да не направя някоя беля сега, макар 4е намалянията на кърменето си бяха постепенни. Трябва ли да увелича количеството на лецитина, или една таблетка от 1500 мг на ден е достатъчна  newsm78

Хм...това с каква цел е? Blush Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 7 837
Превантивно, срещу запушване на каналите.

# 26
  • Мнения: 6 206
Благородно ти завиждам, дори много ти завиждам.
Ееех, блазе ти.

# 27
  • Мнения: 7 430
Превантивно, срещу запушване на каналите.

Ами чувстваш ли напрежение newsm78
При мен всичко мина нормално и не се налага да взимам нищо Wink

Общи условия

Активация на акаунт