Дървени плъзгащи врати

  • 4 345
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 521
Здравейте,
извинявам се предварително ако има друга такава тема, но аз не успях да намеря. В момента в къщи тече ремонт и искаме на една от стаите да сложим дървена плъзгаща врата. Естествено с Гугъл открих някои фирми, но ми се иска да чуя споделен личен опит. Моля тези от вас, които ползват такъв тип врата да споделят впечатленията си от експлоатацията и, както и от коя фирма си поръчахте. Става въпрос за София. Предварително благодаря на всички, които ще се включат  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 1 059
Нямам представа за дървени (аз проучвам алуминиеви плъзгащи),
но тези сигурно изработват такива http://www.cambera-bg.com/window_sliding.html.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 990
В шоурума на Треска съм виждала плъзгащи фурнировани врати. Това е в случай, че говорим за интериорни врати.

Иначе и Братя Градеви правят плъзгащи врати, но те са като дограма или алуминиеви плъзгащи, както ги е нарекла Vennie

# 4
  • София
  • Мнения: 521
Да, за интериорна врата става дума  Simple Smile Благодаря ви, момичета   bouquet

# 5
  • Мнения: 13 187
Тук бях си харесала
http://stil-m.com/

# 6
  • София
  • Мнения: 521
Благодаря ви момичета   bouquet Вече поръчахме от "Треска". В средата на юни ще е готова вратата.

# 7
  • София
  • Мнения: 521
Да, но ми стоят някак офисно. Няма да  ми е уютно в къщи...

# 8
  • Мнения: 1 174
Е, дървото старее, а алуминия да не е вечен ?
И той старее, и има недостатъци.
Пластмасата също.
Поне дървото може да се реставрира, докато нито алуминия, нито пластмасата позволяват поправка на някакви одрасквания примерно.

# 9
  • Мнения: 5
В къщи сме с дървена плъзгаща врата от 7-8 години, която от 2 години е врата на баня. До сега не е мръднала и не бих е сменила с алуминиева за нищо на света!

# 10
  • Мнения: 11
Някой може ли да сподели мнения за фирми, предлагащи плъзгащи врати, по-специално дървени или стъклени? Разглеждах в интернет, но ми е трудно да се ориентирам коя от тях да избера...  Ето някои, на които попаднах:

www.titan-doors.com
www.niddo.net
www.inos-bg.com

Надявам се, че някой с опит ще се включи с мнение:)
 

# 11
  • София
  • Мнения: 521
Ние се възползвахме от услугите на фирма Треска. Вече 3 години експлоатираме вратата и сме много доволни. Съотношението качество/цена за онзи момент беше най-добро.При нас беше и нестандартен размер. Инженерът, който ни съветваше, респ. взе мерките беше много мил и компетентен. Това е, което мога да споделя от опит

Общи условия

Активация на акаунт