Седмичничката 6.09 - 12.09

  • 9 509
  • 157
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 104
Дано си права Ybag, макар че ми се струва, че е нещо друго. На всичкото отгоре това течение е с един не особено приятен мирис... Close

# 121
  • Мнения: 1 037
Здравейте и от мен!
flyboy,защо не отидеш на лекар-това течение беше подобно и при мен,но го отстранихме за 7 дни-(бактерии)

# 122
  • Мнения: 104
Ами Диденце, от много бачкане и тъпотии в службата все не ми остава време, а и то понамаля. Това, разбира се не е причина да не отида и сега следващата седмица мисля да го направя - хем да кажа на АГ лекарката ми за плановете ми за бебе и дали нещо трябва по - специално да правя. Но се опасявам, че ще ме наплашат с разни простотии.......

# 123
  • Мнения: 3 205
Няма да те наплашат, споко. Може само да те изумят с логиката си.
Аз бях при моята лекарка преди 2 седмици. Казах й че планираме бебе и питах какво трябва да си изследвам. И тя ми каза, че всички изследвания се правели после, след забременяването #Shocked Аз я питах за рубеола, токсоплазмоза (имам котка), хламидия, а тя вика - това се прави задължително след забременяване  #Shocked  И седя си аз тука и вече втора седмица се питам, аджеба, каква ми е ползата да разбера че нямам имунитет срещу рубеола или съм болна от хламидия или токсоплазмоза след като забременея???  #Shocked То егати и спокойната бременност ще карам  #Shocked Та сега планирам нова отпуска да ходя и да си пусна собственолично изследвания на кръвта и при гинеколог, щото ако трябва да чакам да забременея, за да разбера, че съм болна - не съм съгласна да ви кажа. Ама никак не съм съгласна. Били ме ваксинирали срещу рубеола в училище - ама от същото училище ми загубиха и имунизационния паспорт. Аз как да съм сигурна, че са ме ваксинирали??? Ами токсоплазмозата? Ами хламидията? Лекарска му работа.

# 124
  • Мнения: 1 037
flyboy,не се притеснявай.И аз така отлагах ходенето на лекар,но колкото по-рано по-добре за теб.Иначе агонията продължава!А моето течение беше такова-след М.беше обилно и с неприятна миризма,след това изчезваше и отново около М.се появава

# 125
  • Мнения: 104
Диденце, същат работа съм и аз -  често ми се случва - пред ходих по лекари и взимах разни лекарства - то бяха гъби, то бяха бактерии - уж ги излекувам и после пак - хоп! Но това последното си мисля, че е възможно да са остатъци от плуващите младежи!!! Wink  Че този месец бяхме много активни с моя човек - та незнам...Но ще отида на лекар при всички случаи!

# 126
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Здравейте ви от мен,
Мимка, нищо още не  е свършено, ще стискам палци, има май такива успешни графики във ФФ.
Ренци, мила не се шашкай, на много жени им процапва по време на овулация, дано да е това и да я използвате подобаващо.
Дорет, много съжалвам, че така са те разочаровали, сгеа накъде поемаш? Стискам ти плаци и нали знаеш всички сме тук, за да си помагаме и изслушваме.
Поздрави

# 127
  • Мнения: 689
Днес е ужасна лудница при мен и накрая ми се скапа и кюто, ужас нямам никой в списъка!!! Close

# 128
  • София
  • Мнения: 2 100
Цитат на: Sunshine
Цитат на: Morena
Ybag , честита лентичка ! И лилипие-то са направили вече такива лентички  Sign Exclamation  Ето от къде ще е следващата ми лентичка   Bulb .  Simple Smile


Аз сега се рових там. Направили са хората и за такива като нас лентички, НО за сега има само за жените с 28 дневен цикъл!
Аз се разминавам с 1 ден (ама мойта си ми харесва). Така че тези с по-дълги цикли ще трябвада поизчакат.
Моренка твоя ако е кратичък можеш спокойно да си направиш Wink


weche ima vazmoznost da se izbira i po-dalag i po kas-period na cikala!

Na koito mu haresvat moze da se porovi!

# 129
  • Мнения: 1 737
И на теб ли, бе Краси?Видя ли сега за какво ти говорех вчера - същия проблем имам и аз...

# 130
  • Мнения: 2 498
Момичета, нека да споделя нещо с вас..
Днес бях придружител на моя приятелка,която прави аборт по желание, защото си има 2 дечица....и толкова много жени чакаха за аборти....и всичките са забременяли от "пазене" или без да искат.....а при мен защо неможе-аз, която ИСКАМ....и стоя и се чудя, защо когато искаш нещо не се получава, А Господ дава деца, на тези, които ги унищожават.... Sad  Sad  Sad

# 131
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Валя това е много сериозна тема. Винаги съм се чудила защо на мен така,не мисля, че се дават бебета, за да бъдат унищожавани, просто така става. А и това ми напомня за моето мислене за справедливо и несправедливо, за това колко време има да чакам още, защо щъркела на каца и при нас, но според съпруга ми няма такова справедливо и несправедливо, явно е въпрос на време, друг е въпроса, че не знам кога ще е това време

# 132
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
И аз винаги това съм се чудила Валя...защо дават на тези на които не искат а не дават на тези които искат. Май ми стана много философски отговора, а  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 133
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Може би защото никой не ги дава. Едва ли може да се очаква, че Бог решава на кого и кога, или да даде нежелано бебенце

# 134
I az ne mislia che idvat za da budat unishtojeni. Daje shte otvoria edna tema po tozi povod. Vuprosa naistina e mnogo slojen, zashto taka lesto stava pri edni "dori sluchaino", a drugi blenuvat s godini. A dali ne e po dobre, che se bavi, za da go ocenish istinski, da uzree maichinia instiknt  na drugo nivo. Zashtoto chakaiki i minavaiki prez poveche problemi, nevolno pomudriavame vuv vsiako edno otnoshenie.

Общи условия

Активация на акаунт