ВИП-Варна?Цени?

  • 1 229
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте, предстои ми раждане във Варна...и още не съм се свързала с определен доктор...всъщност, незнам дали да го правя или да си отида направо в АГ....какво ви е мнението за ВИП - там, някой раждал ли е там и кажете каква са сумите, реално....А докторите???Добри ли са???

# 1
И още нещо- време е май да си стягам и багажа - в8м. съм, но съм забравила какво се слага ....какво задължително трябва да си сложа?

# 2
  • Мнения: 317
Здравей , ако си решила да си плащаш за раждането , по добре е да избереш Майчин дом...това е мое лично мнение , условията са перфектни...отношението на лекари , акушерки ...и т.н е много добро и най вече професионализма им е на много високо ниво..., за ВИП на АГ съм чувала също хубави неща, поне тези които са там, им обръщат внимание...Ти къде си била на консултация, при кого?

# 3
  • Мнения: 51
Здравей! Аз раждах в АГ /ВИП етажа/ през февруари.Тогава цените бяха 350лв.нормално раждане, 550 лв.секцио.Но в момента незнам-можеш да попиташ на информация, а можеш и да разгледаш на място и да попиташ всичко каквото те интересува.Условията са съвсем прилични.Лекари и акушерки също са много точни.За това какво трябва да си носиш-тоалетни принадлежности за теб.За бебето-памперси,няколко дрешки,хавлийка. Няма нужда от много багаж,защото близките могат да те посетят почти по всяко време.Дано съм била полезна.Ако имаш въпроси питай.
Пожелавам ти леко раждане и най-сладкото бебче Grinning

# 4
  • Мнения: 8 769
За ВИП-а на АГ напоследък чувам добри неща. Замислям се за там за към Априллллл...... Wink

# 5
Благодаря ви за мненията.... Плащането е неизбежно доколкото знам, но важното е всичко да мине добре...Благодаря ви и (за подкрепата..На консултации съм при Цветкова, тя също ме посъветва да отида направо и който се падне...но....Във Вип освен тези цени нещо още плаща ли се?За престой, или всичко е включено?

# 6
  • Мнения: 5 241
В АГ-то за секцио се плаща 600 лв,а отделно си плащаш по 40 лв на ден.Това са цени от края на юли,сега колко се плаща незнам.Ако искате да присъства и таткото се плаща още 100 лв.
Само за сравнение ще напиша,че в Майчин дом секциото е 700 лв. и 55 лв на ден.Ако искате да присъства и таткото не се плаща допълнително

# 7
  • Варна
  • Мнения: 440
За ВИП-а в АГ се плаща 600 секцио и 400/ не съм много сигурна за тая цена/за нормално. Престой оба4е със сигурност не се плаща.Ина4е аз ходих за го видя тоя ВИП етаж.Не е зле.Чистичко,има климатик в стаята .Май това е което се сещам за сега.Успех Sunglasses

# 8
  • Мнения: 101
В АГ със сигурност не се плаща престои и нормалното раждане е около 400 - 450 лева Днес ще звънна и ще питам. Списък какво да си носиш ще ти донеса като идвам нагоре към вас.

# 9
Благодаря ви мами...Боби ще чакам да се видим.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт