AVON обсъждане на продукти за клиенти- 5

  • 50 648
  • 694
  •   1
Отговори
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


AVON обсъждане на продукти за клиенти- 1
AVON обсъждане на продукти за клиенти- 2
AVON обсъждане на продукти за клиенти- 3
AVON обсъждане на продукти за клиенти- 4


Каталог 8
http://www.album.bg/dimislava/images/27365570/159656/

Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:

    * Да сте писали поне в три поредни теми, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
    * Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..

    * Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!


А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Айтос
*Роска*

Благоевград
ksiush

Бургас
bradata
Belle Fleur
*Poli*            -Славейков

Варна
katyadjin
фенка на МЕЧО ПУХ ж.к. "Владиславово",  "Дубровник" 
_re_ge
jenshen73
rumi_m2001
shhht.secret
ФЕЯТА

В. Търново
Severus

Видин
anichka_avon

Г. Оряховица
Luisi

Добрич
Mari^

Дупница
bebe_27

Копривщица
mariadg1

Монтана
idealnolo6a

Пазарджик
dimeto86

Перник
GarJeto   


Плевен
Patenceto84   
meggylo
Тони.

Пловдив
simona06 - центъра
vesi_vas"Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
     
Русе
berinda
маякуб

Сливен
slavena80

София
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
   deni_val     - Студентски град, Дървеница, Дианабад и Мусагеница
mimeime         - около кино Арена (запад)
Monadirs     -Люлин, Лозенец
petjia            -  Люлин 7, център/бул. Ал.Стамболийски/
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
seilar            -Окръжна болница, МУСАГЕНИЦА
SUNNYTA
TASS            - Бизнес парк София - Младост 4
vitca                - Център,Подуене,Слатина,Гео Милив,Редута,Ситняково,Яворов,Суха река,Левски,Хаджи Димитър.Може и за Павлово,Бъкстон,Борово и Красно село
ASTILLA       - Банишора и Надежда
Узи     - центъра, НДК, Медицинска академия, кв. Иван Вазов

Стара Загора
sisi_91

Шумен
neli mar4
Чечинка

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

jenshen73 - Варна

TASS - София       
mamita81 - София

# 1
  • Мнения: 3 835
Благодаря за темата!   bouquet

Да споделя за серията с лавандула - маската се отлепя много добре. Маслото ми попи чудесно. Но този аромат на лавандула все ми напомня спирт за след бръснене от времето на баща ми.

# 2
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Пу, първа в новата тема!
 Дано да я напълним само  с положителни отзиви за продуктите на Ейвън.

 Искам да изкоментирам очила Анжелика - стоят страхотно на лицето и са много удобни! Peace

 Стики, беее, що ме изпревариии?Фръц!

шегувам се, що се хващаш. Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 17:54 от neli mar4

# 3
  • Мнения: 1 640
И аз тук.
Да разбирам ли ,че новата СПА серия с жасмин и лавандула си заслужава купуването...?
Нели, пратих ти ЛС

# 4
  • Варна
  • Мнения: 365
Мерси за новата тема   bouquet
Скоро ще пускам поръчка и ще се включа с отзиви ако има нещо интересно Simple Smile
Някой изпробва ли вече гелчето за кожички с вит. Ц 

# 5
  • Мнения: 5
Бихте ли ми препоръчали някой продукт за премахване на петна по лицето причинени от излагане на слънце?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 365
От серията Anew има изсветляващ серум, на стр. 120.

# 7
  • Мнения: 437
Събирам отзиви за спиралата Super Enchant.

# 8
  • Мнения: 136
neli mar4, и аз съм го забелязала Peace
nat_t, а ти защо пускаш безсмислени коментари? За да ти станат повече ли??? smile3532

И аз се присъединявам към въпроса за гелчето за кожички, чакам отзиви и от кои подобни продукти сте доволни. От ЕЙВЪНСКИТЕ! Доколкото знам темата е само за продукти на ЕЙВЪН Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 727
Събирам отзиви за спиралата Super Enchant.

Аз си взех кафявата. Четката все още ми е малко непривична и си бъркам в очите от време на време. Тъй като съм с къси и редки мигли, не очаквам чудеса от никоя спирала, но съм доволна от тази - не ми сплъстява миглите, дори някак си ги подрежда.
Лесно се нанася и лесно се сваля. Това последното го отбелязвам, тъй като напоследък имах трудности с една от спиралите на Колор Тренд, която не беше водоустойчива, но хвърлих бая усилия да я махна. 


shhht.secret, нямаше ли дискусия преди известно време, че избелващите кремове и още повече серуми, не са подходящи за топло време, поради силното слънце, или поне трябва след тях обилно да се маже с крем с висок слънцезащитен фактор - имам някакъв такъв спомен.

# 10
  • Мнения: 220
Да се запиша, и да похваля зеления парфюм на Рийз Уидърспуун - много ми харесва ароматът и е доста траен.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 365

shhht.secret, нямаше ли дискусия преди известно време, че избелващите кремове и още повече серуми, не са подходящи за топло време, поради силното слънце, или поне трябва след тях обилно да се маже с крем с висок слънцезащитен фактор - имам някакъв такъв спомен.

Да, точно така е, но тъй като въпросът беше за избелващ продукт, реших само да посоча такъв  Simple Smile Иначе избелващите кремове и серуми е добре да се използват есента и зимата, да се нанасят вечерта, а през деня да се ползва крем с SPF фактор.
Между другото на срещата на която бях, зоналната каза, че към края на лятото ще влезе в брошурите кремът на Солюшънс с избелващ ефект, тъкмо когато си му е времета, а и като цена ще е доста по приемлив  Laughing

# 12
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Ама, какво става? Някой "унищожи" коментара ми.  Rolling Eyes
 Да не е имало цирк тук докато ме нямаше? Аз сега се върнах от цирк, ама истински.  Whistling

 Бях с ейвънската си чанта. И получих въпрос от непозната жена дали съм доволна, защото разпознала чантата, набелязала си я била от каталога.  Laughing Е, похвалих я, няма как.

 Дени,  Hug!

# 13
  • Мнения: 136
Ама някои хора хич не разбират от дума Tired
Нели, признавам без бой, аз съм виновна за унищожаването на коментара ти Blush Явно покрай другите и твоя е заминал. Както и да е! Цирка е пълен, както се казва Laughing

Аз пак съм с въпрос: ексфолианта за тяло от серията на Senses Lagoon хубав ли е? Преди ползвах този с маслината на Планет Спа, но ми свърши и мисля да разнообразя.

# 14
  • Мнения: 220
Ама някои хора хич не разбират от дума Tired
Нели, признавам без бой, аз съм виновна за унищожаването на коментара ти Blush Явно покрай другите и твоя е заминал. Както и да е! Цирка е пълен, както се казва Laughing

Аз пак съм с въпрос: ексфолианта за тяло от серията на Senses Lagoon хубав ли е? Преди ползвах този с маслината на Планет Спа, но ми свърши и мисля да разнообразя.
Аз имах един друг от съшата серия - някакви градини беше, един зелен, още от първите дето ги пуснаха. Много бях доволна - хем си се пени като хубав ду-гел, хем има доста ексфолииращи частички, а уханието беше страхотно. Това е единствения продукт от серията Senses, който ми е харесвал, даже бих си взела пак, хубаво че напомни за съществуването им Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт