С Pregnacare® шансовете за бебе са още по-добри

  • 4 246
  • 9
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 537
*********************************** рекламна публикация ***********************************

Вземете своя подарък - термометър Pregnacare с всяка опаковка от гамата за по-лесно откриване на най-благоприятния момент за зачеване!



Веднъж взели решение да заченете вие трябва да подготвите тялото си, да подсигурите здравословна хранителна диета и да водите съответстващ начин на живот, за да увеличите своите шансове. Специалната формула на продуктите е създадена на базата на международни проучвания, показващи, че определени елементи могат да играят важна роля при изграждането на хранителни запаси готови за бременността. Внимателно балансирана формула от микронутриенти за поддържане на репродуктивното здраве при мъжа и жената.

         

При мъжете спермата се формира за 75 дни и узрява за 21 дни, което  означава, че начинът на живот и здраве на мъжа днес ще окаже влияние върху качеството на спермата, която той ще произведе след 3 месеца. При жените определени хранителни вещества подпомагат добрата овулация, оплождане и имплантация на ембриона. Доказано е, че желязото, цинкът, инозитолът и витамин Е спомагат за зачеването. За двойки, които правят опити за зачеване, се препоръчва и двамата партньори да обърнат внимание на хранителния си режим и на качественото хранене, за да се справят със стреса в ежедневния им живот.


Потърсете в аптеките, а ако продуктът не е наличен, помолете вашия фармацевт да го поръча от фирма Стинг или Фармнет.
За въпроси и допълнителна информация -  телефон 02/ 4423112.



http://www.vitabiotics.bg/

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 13:02 от Mamma

# 1
  • Мнения: 607
Здравейте!!!!Искам да попитам каква е цената на този продукт и колко време трябва да се приема!А тези,които са го използвали,моля споделете мнението си.

# 2
  • Мнения: 12
Здравейте, цената на опаковката за дамите е около 14 лева, а комбинираната за мъжа и жената е 28 лева за едномесечен прием. Препоръчително е да се допиташ до своя лекар или пък най- бързо и лесно да звъннеш на посочения телефон и да ги попиташ, защото специално за тези продукти наистина има само бегла информация в българското интернет пространство.

# 3
  • Мнения: 10
 А възможно ли е да се поръчат он лайн и от къде ?
 Къде мога да прочета точното съдържание на продукта?

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 18:57 от f.woman

# 4
  • Мнения: 625
Мен ме интересува колко точно инозитол съдържа?

# 5
  • Мнения: 229
Аз ги пия от този месец,гинеколожката ми ги предписа , въпросът ми е може ли от тях да ми закъснява цикъла.

# 6
  • Мнения: 12
За момента няма информация за подобен ефект върху цикъла на жената. Принципно не са познати никакви нежелани странични реакции при проведените клинични и извън клинични проучвания на двата продукта.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 636
Бихте ли посочили поне една аптека в София, в която да важи тази промоция?

# 8
  • Мнения: 12
Всеки клиенти не успял да намери своя подарък в аптеката може да се обади на посочения телефон, за да уточним подробностите по превъзмогване на този проблем или да изпрати ЛС тук. Проблема идва от наличната стока в много аптеки от преди стартирането на промоцията.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 636
Всеки клиенти не успял да намери своя подарък в аптеката може да се обади на посочения телефон, за да уточним подробностите по превъзмогване на този проблем или да изпрати ЛС тук. Проблема идва от наличната стока в много аптеки от преди стартирането на промоцията.

  Аптеката, към която се обърнах нямаше налична стока. Фармацевтът се обади пред мен в склада на Фармнет, където отрекоха изобщо да има такава промоция. В момента има промоция 5 опаковки на цената на 4, която е само за аптеките, а не за крайните клиенти.
  Благодаря за предложението,отправено на ЛС, да ми изпратите подаръка за Ваша сметка на личния ми адрес, но смятам да не се възползвам от него.
  Много е тънка границата между рекламата и антирекламата, затова би било добре, ако се подготвяха качествено такъв тип кампании преди да се огласяват.

Общи условия

Активация на акаунт