СЕПТЕМВРИ - 37

  • 25 551
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 493
Никога не съм ходила, тъй че където кажете Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 046
Да се похваля, ходихме на заведение с двете чудеса....Взех си преносимото столче за Боби, бях взела книжки за гледане, отделно и разни нещица за писане и около час и нещо си откарахме, без ексцесии и опити да срути всички чинии от масата....
Хваля се, щото с Коко не сме ходили заедно или само ние с таткото или не, а пък не одобрявам бягащи хлапета из целия ресторант и затова не съм водила и аз...Ама децата се държаха кротко, никой не пожела - (т.е. пожела де, ама не дадохме ) да слиза и да надава бойни звуци и да смущава околните хапващи....Моментът преди кривенето вече си платихме и се изнесохме....Супер ми е кеф и ще можем да ходим пак, без да се чудя на кого да оставя децата или пък просто да не отиваме...
Може да ви е смешно, ама за 5 години ни се броят на пръсти вечерните излизания и така.....

Емка за терапията напиши я направо тук, а иначе знам, че за коките спецификата е, че всеки си ги носи и се проявяват при срив в имунитета и затова трябва да се набляга на подсилването му, а лечението си е отделно..

# 17
  • Мнения: 5 026
Atrakcia, благодаря за новата тема   bouquet Онова линкче за "личния опит" с хомеопатията ми беше мноооого полезно, може ли пак да го сложиш в началото  Praynig
Че то си е там  Rolling Eyes

Ауу,Наде, нощен живот  Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 1 504
Още единия момък за 21 ще е под въпрос, че може да пътуваме...очертава се бате да почива и понеделника...Ама пишете къде ще се срещнете в Борисовата, че тя голяма градина  Laughing
Писах в личния опит за стафилококите...Ами те са хомеопатични подсилващи имунната система уж  Thinking А за лечение, при активен стафилокок правещ поражения си е АБ. Принципно организма сам би трябвало да се справи с тая бактерия. За стрептокока не е същата работата...
Въобще не си помислям за заведения...Ходихме в неделя с познати с бебе и нашите 2 бр. Добре, че заведението  беше в парка, та обикаляхме на смени с бате градинката....Ангел седна точно за 2 3 минути, колкото да хапне царевица и това беше...Направо незнам,  как ще е на морето вечер Thinking

# 19
  • Мнения: 82
Atrakcia, благодаря за новата тема   bouquet Онова линкче за "личния опит" с хомеопатията ми беше мноооого полезно, може ли пак да го сложиш в началото  Praynig
Че то си е там  Rolling Eyes

................................

Недовиждам, съжалявам  Hug Моя мъж ми диагностицира гестационна глухота, ама явно и други дефекти давам  Wink

# 20
  • Мнения: 56
Ехооо мацки!
Тук съм и чета Simple Smile Но не смогвам да пиша  Mr. Green Аз 21 може би ще ходим до Чирпан и ще пропуснем срещата.
Иначе ние сме добре - аз уча, а Кати ходи на детска. Много й харесва и съм много доволна. Да не чуе дявола, не е боледувала. Имаше период със сополи, но доста кратък. В детската са само 10 деца, но почти винаги има някое с провиснал сопол. Катето е най-малката, но хич не се дава! Много бързо се научи да се бие и да се тръшка  ooooh! Слава богу е позабравила удрянето, че имаше период, в който умирах от срам като започне да бие децата  Embarassed
Аз отбих Катето след ходенето в Германия. Добре го понесе мисля. Но още се сеща като ме види гола и иска да цока. Сега пие яко АМ и кисело мляко (аз ги редувам). Буди се чак към 6-7 което е ОК от една страна, но пък е рано за ставане и ако не заспи отново до 8 ми се разказва играта  Crazy

Надинке, браво за заведението! Ние понеже няма на кой да оставим Катето, за да излезем и я мъкнем по заведения. През почивните дни понякога ходим да обядваме навън. Е избираме си заведения, в които не се пуши и като цяло няма много хора, за да не им пречим. И вечер излизаме, но то е до към 20 часа и нормалните хора дори още не са тръгнали да вечерят  Mr. Green

Уф като заговорих за заведения и огладнях! Ще лягам да спя, за да не мисля за храна, че имам 10 дни да се захранвам и не трябва да се дъня!

# 21
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,
заповядайте кафенцето с лека диетична закуска Wink

# 22
  • Мнения: 8
Добро утро!
Валери има доста силен алергичен обрив от неизяснен произход!  Confused Много ме съмнява ваксината от преди една седмица да стои в основата, лекарката категорично отрича!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
Анита размазващо кафе... Grinning
maya_4ekelova доста съмнително да е реакция от ваксина след 1 седмица Thinking
Ти ходи ли на лекар?

# 24
  • Мнения: 1 046
Мая, принципно подкрепям Еми, обаче....ти по-скоро направи справка със себе си за нова храна, нов козметичен продукт, нов прах или нещо изобщо ново, било то и сок, ако си давала. Ако е бил хакан с разни оцветители също е вариант...

Атракция, разкраси ли се вече, какво става къде ще се ходи.....

# 25
  • Мнения: 493
Реакция може да има и след месец  Peace Дори при ваксината против шарките и повече.

# 26
  • Мнения: 414
Добро утро!
Бебешондел,следобяд на 21 може и ние да се включим,но не съм сигурна още...
Дани стна пак много рано и не знам какво да го правя,май ще излизаме рано Crazy
Цвета,Анита-да се оправят малките и без белези Hug
Цвета,кмета го познавам,не ми е рода де,ама ти беше писала за кметица,пък той без балотаж втори мандат си кара човека,та се замислих Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 1 504
Реакция може да има и след месец  Peace Дори при ваксината против шарките и повече.
Знам, че не си фен на ваксините, но при здрави деца...без наследствена обремененост с алергии и т.н. не се очакват такива реакции...Това го знам от педи...И при двете деца не съм имала проблеми, което не е критерий разбрира се... Peace

# 28
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Добро утро. С това хубаво време не мога да си изчистя в нас Crazy
Арчита - аз писах на Фандъкова, пък от там са препратили жалбата по веригата към Искър. Вчера намазаха покривите на катерушките с  боя и двете диванета, разбира се, се омазаха до ушите ooooh! съсипаха по едни гащи и по една блуза. Взеха размери за пързалка пък да видим като са 4 почивни дни какво ще направят

# 29
  • Мнения: 493
Реакция може да има и след месец  Peace Дори при ваксината против шарките и повече.
Знам, че не си фен на ваксините, но при здрави деца...без наследствена обремененост с алергии и т.н. не се очакват такива реакции...Това го знам от педи...И при двете деца не съм имала проблеми, което не е критерий разбрира се... Peace

Ми не знам, на моя позната без фамилна обремененост детето получи оток на мозъка след ваксина, друго беше с тромбофлибия/мисля че така се пише- мисля че те не са наследствени.

Общи условия

Активация на акаунт