Какво ще подарите на децата?

  • 32 678
  • 251
  •   1
Отговори
# 30
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ellypr , откъде сте купили на Виктор нази ферма и дали си виждала някъде пак? Бу знам, че е от Пловдив и ми е далечко  Wink
Точно това си представих  като "ферма за pretend play ", ама исках да съм сигурна... На нас много ни трябва подобно нещо за упражненията и сега имаме някакви подобни, ама сигурно не е същото...

# 31
  • София
  • Мнения: 13 204
SIMBA TOYS на  спирка "Зимен дворец" в "Студентски град" е моят избор за място за пазаруване,ОГРОМНО Е ,истинска работилница за играчки и до Нова година ще работят и в събота и неделя.

Електрическото пиано е на Симба... Добре звучи.. има и микрофон.... малката напоследък все иска да пее, затова се изкушихме. Баща й пък свири, та може да са добър дует.. знам ли...  Rolling Eyes

# 32
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Къщичка с Мечо Пух и приятели - да играе вътре, а и да наритвам там хилядите играчки - това от едната баба.
Голяма кола Беемве - това от Дядо Коледа си поръча.
От нас - не знам, ама изобщо.
Другата баба - като отидем на Коледа ще ме изведе по магазините и ще каже - избирай ти.
Ох, понякога искам да ме изненадат те с идеи

# 33
  • Мнения: 7 821
Ellypr , откъде сте купили на Виктор нази ферма и дали си виждала някъде пак? Бу знам, че е от Пловдив и ми е далечко  Wink
Точно това си представих  като "ферма за pretend play ", ама исках да съм сигурна... На нас много ни трябва подобно нещо за упражненията и сега имаме някакви подобни, ама сигурно не е същото...


Ами доколкото си спомням от Метро беше, но само да не ме лъже паметта  Embarassed .

# 34
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Камион автовоз със скромни размери, щот вече сме се задръстили от коли и търся плюшен Мики маус - фенове сме на таз мишка. Нито е гледал филм, нищо, има само една тениска с мики и вчера на едно гости като видя играчка Мики - не се откъсна от нея.
За племеницата (3 год. на 10 дек.) диск с филмче и ще мисля още нещо за Коледа

# 35
  • Мнения: 7 106
Ellypr , откъде сте купили на Виктор нази ферма и дали си виждала някъде пак? Бу знам, че е от Пловдив и ми е далечко  Wink
Точно това си представих  като "ферма за pretend play ", ама исках да съм сигурна... На нас много ни трябва подобно нещо за упражненията и сега имаме някакви подобни, ама сигурно не е същото...


Ферми има няколко вида в магазин Марсел на Мария Луиза. Преди 2 седмици бяхме в София и ги гледах, но дъщеря ми е още малка за тях, въпреки че аз силно се изкуших да и взема. На Фишер Прайз са и бяха от порядъка на 50-80 лв. в зависимост от големината. Може да е имало и на други фирми и по-ефтини, но ние специално гледахме тези и затова тях споменавам.

# 36
# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Ellypr , откъде сте купили на Виктор нази ферма и дали си виждала някъде пак? Бу знам, че е от Пловдив и ми е далечко  Wink
Ние я взехме от Габрово Simple Smile С 17-20 части от истинско дърво, Eichorn. За 35 лв. По-малките бяха 27 и 20 лв, с по-малко  и по-малки елементи.

# 38
  • Мнения: 139
Ами ние постоянно сме на вълна камиони и коли,затова ще е нещо от този род

# 39
  • София
  • Мнения: 15 216
Аз ще карам по писмото до Дядо Коледа: жълта кола-такси (не че съм виждала такова чудо), червена кола (не че у нас няма поне 10 такива) и влак.
Освен това-касета с Мечо Пух (имаме 2, но видя, че има и други) и Бамби (взех я веднъж от видеотеката и сега просто ТРЯБВА да я имаме). Всичко това ще се разпредели между нас, бабите и лелите. Grinning

И ще попълня колекцията от книжки за Франклин.

# 40
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Въпросче - а фермите дали са подходящи за деца под 2 годинки. В Метро пък харесах едни работилници с чукове, пирони, отверки и всякакви джаджи, ама пише, че са за над 3 години, а от друга страна ми се струва, че на моя малчо ще му е интересно...  newsm78. Та, с две думи, чудя се. Я, дайте някой акъл, че вече сте минали по този път, моля, моля Blush  bouquet

# 41
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Купихме вече количка за кукли. Сега правим агитация какава кукла ще си хареса, за да могат и баба и дядо да се отчетат. Ама слушам само - не харесвам кукли, така че сега седя и се чудя кого ще вози в количката newsm78
Знам че тук пишат мами на по-големи дечица, но ще съм ви много благодарна као ми кажете какво бих могла да подаря на моето 7 месечно моченце. Само да не пищи и да не бръмчи, че вече не ми издържа главата на тая шумова атака из дома.

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Въпросче - а фермите дали са подходящи за деца под 2 годинки. В Метро пък харесах едни работилници с чукове, пирони, отверки и всякакви джаджи, ама пише, че са за над 3 години, а от друга страна ми се струва, че на моя малчо ще му е интересно... newsm78.
Аз не съм сигурна, че е подходящо до 3 години, ти - под 2 Simple Smile Има дребни части - пилци разни пластмасови, хората и те не са високи...
За чуковете - аз взех малък комплект на детето от Всичко за 1 лв срещу 2 лв - чук, отверка, ъгломер, клещи, 2 болта...пластмасови, разбира се. Основно с чука действа. А това, което описваш, на дете под 2,5 години не бих взела...да не му вадиш после пластмасови пирони от дупето...

# 43
  • София
  • Мнения: 15 216
Фермата не я знам как изглежда, но подобен тип играчка-само че розов замък с принц и принцеса, каляска с конче, тронове и не знам още какви принцески джунджурии (около 15-тина предметчета)..... за 10лв-подарих на племенницата ми (на 2г. и 3м. е почти). Иво веднага я докопа и си поигра с нея 2 дни (толкова време ни беше племенницата на гости), а сега сестра ми казва, че и малката много се занимава с нея.
Само че частите са дребнички-ако детето обича да си пъха такива неща в устата, може би не е добра идея да се оставя да играе безконтролно. Иво още от бебе не си пада по лапане на разни предмети, така че го оставих да играе без притеснение.

А това, че на играчката пише, че е за деца над 3г.-вече изобщо не ме изненадва за НИКОЯ играчка. Според мен производителите се презастраховат. Такъв надпис видях и на гризалка-която определено е за бебе на няколко месеца. Преценявам, дали определена играчка е подходяща (по мое мнение) за конкретно дете и купувам. Подобно нещо-колан с отвори за чукове, отверки, триони и прочия джаджи-има в "Пепеляшка"-клуба, в който ходим често с Иво. Досега той поне не е проявил интерес към тях. Имаме си и в къщи, но съм ги прибрала за по-осъзнати времена, за да не ги пилее само из къщата, защото така или иначе не си играе с тях. Така че за дете под 2г.-не знам, може би няма да знае какво да прави с отверки и пирони.

# 44
  • sofia
  • Мнения: 1 606
:


конструктори


дървени влакчета (ТCM имат много добри попадения)
дървени кончета за яздене, ксилофони, кубчета за нанизване на пръчки - такива гледах в ХИТ


Това с мозайките много ми хареса, ама въпросът е къде има?

Общи условия

Активация на акаунт