иска ли някой да отслабва с мене

  • 4 160
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Айде и аз да се включа. Аз май съм най-голямата дебеланка от всички - 86кг при ръст 164см. Целта ми е 70кг Аз от 2 седмици карам без тестено и сладко и съм -2кг, ама заветната цел е далече. Пожелавам успех на всички ви Simple Smile
не си милa аз засега май водя 154 на 83 хайде сега мотивирайте ме- аз искам ,ама трудно става ,че бебa  е злоядa и  готвя и си го ям ужас

# 46
  • Мнения: 2 255
Ами да взема и аз да се пробвам с групата, ама понеже НЕ мога да търпя глад, май ще пробвам туй чудо с житото (и без това го обичам) пък ще видим резултата
за протокола съм 168 см и 56 кг - целта е 54-53 кг за Нова година  hahaha

# 47
  • Мнения: 130
Неска да се похваля се теглих на електронен кантар (дотук добре, ама какво показа) - цели 66 кюла, при ръст 175!  Shocked Не мога да се гледам, един тумбак, едни паласки... Cry Искам си пак 60-те килаааа.
Тиквата казват, че е с повечко въглехидрати, ама май съм на нея тези дни.

# 48
  • sofia
  • Мнения: 97
И аз се включвам. Преди около 10 дни а може и повече пробвах с лимоните на arrows. Резултат -2 ама без грам сладко и хляб. И така от 58 отново 60 та като хапна и отгоре.Тия 10 кила ще ми вземат здравето. . Желание бол но като ме напече глада малеее. Ужас. Доно с ваша помощ до нова година да се вталя малко. Успех и пишете.

# 49
  • Мнения: 2 759
Скоро дай отзиви за Калорекса,че и аз се бях замислила да си го купя.

   Ето отзиви: още като го купувах ми се видя доста страшничък, защото вътре няма грам упътване, странични ефекти и т.н.т.. Абе .. НИЩО! Дори се замислих да колна на Фондацията на потребителите!.. Затова категорично НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ!!! Колкото до апетита: да, днес изобщо не огладнях. Но честно казано, по-добре здрава и Пухчо, отколкото някакви незнайни нещастия..
   И аз чакам някой да се обади с резултати вече Wink

# 50
  • Мнения: 1 091
Вчера:
закуска:мляко с 1 л. мед, кисело мляко с мюсли
обяд: 2 кюфтенца с малко ориз
следобяд: 1 ябълка
вечеря: малка порция ориз с месо

Днес още не съм хапвала, само млякото с мед си изпих, но смятам да карам горе-долу като вчера.
Абе, момичета, как мога да отслабна в краката? Иначе не съм пълна /166см, 55кг/, обаче искам да намаля обиколката на бедрата и прасците, и тоя гаден целулит ще ме умори, искам да го махна #2gunfire. С диета отслабва ли се в краката и може ли да се бори целулит? Не ми казвайте "масажи, целутрон", защото съм правила, но явно целулитът ми е адски упорит, не мърда от там, да му се невиди.

# 51
  • Мнения: 1 558
Ами с диета може да се намали значително - пий много вода и изключи солта. Наблягай на салатите и плодовете и забрави за разните боклуци, с които се храним, когато нямаме време. Обаче трябва да си измислиш и как да спортуваш, защото спорта подобрява кръвообръщението и изгаря мазнини.
Моя целулит видимо намаля по този начин.

# 52
  • Мнения: 1 091
Мерси, 'Пепи', за отговора, обнадежди ме и ще послушам съвета ти. Аз се занимавам с йога отскоро и ходя на фитнес когато имам време, лошото е, че го правя нередовно и така няма много ефект. Ама то какви пресни салати по това време?

# 53
  • Мнения: 612
Вчера бях на 
-закуска - кафе,
-обяд -1 кренвиш,
- вечеря - месо и салата, обаче  след обяд съгреших с няколко соленки  Embarassed.
Обаче 1,5кг. май/кантара ми е скапан/ съм свалила за тия 5 дни/без хляб и сладко /. Ще преценявам по дрехите - това ми е по-важно.

Днес - кафе. Хайде и днес с нови сили да продължаваме! Кураж момичета!  newsm44

hot chocolate в краката се отслабва, но трябва доста да свалиш за да се отрази. Отслабването започва отгоре надолу.

# 54
оххх и аз съм в застой-то май не може за 3 дни 3 кила:)))))в4ера бях само на зелен4уци,предишния ден само на мляко.Днес съм на пилешко месце.продължавам,въпреки 4е днес имам имен ден и туко виж мъжлето пожелало на ресторант:))))успех на вси4ки

# 55
  • Мнения: 1 558
Мерси, 'Пепи', за отговора, обнадежди ме и ще послушам съвета ти. Аз се занимавам с йога отскоро и ходя на фитнес когато имам време, лошото е, че го правя нередовно и така няма много ефект. Ама то какви пресни салати по това време?

Ами .........зеле с моркови, това ям сега, защото се опитвам да спазвам Японското чудо(между другото за 2 дни и половина съм смъкнала килограм, така че съм доволна). Иначе има все още краставици и домати, но са скъпи. Поне плодове има!

# 56
  • sofia
  • Мнения: 97
Две кафета без захар лещата от детската кухня на баткото инакрая не устоя и хапнах две лъжици от пилешката манджа на свеки. Утре ще си ги отгладувам.

# 57
  • Мнения: 130
Варените яйца голямо прегрешение ли са? (Освен, че бяха доста на брой.)  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 1 558
Варените яйца голямо прегрешение ли са? (Освен, че бяха доста на брой.)  Rolling Eyes
Варените яйца не са. Препоръчват ги даже в диетите, ама половин вафла  е прегрешение, което преди малко направих. Нищо! Човек трябва да си угажда от време на време. Embarassed

# 59
  • Мнения: 2 759
   И аз олекнах с 1-1.5 кг вече. Чакам с нетърпение следващия!

Общи условия

Активация на акаунт