Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 дек. 2005, 09:56 ч.

иска ли някой да отслабва с мене

• 3 709
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
ЕЕЕЕЕХООООО днес никой с  нищо не се е похвалил,къде се изгубихте слабеещи моми4ета:))))))аз си стоя на едно място няма промяна днес:)Едно бързо въпрос4е-наистина ли има ефект "японското 4удо"(не съм сигурна за името:)) 4ета мн мами я прилагат и резултатите май са добри(3кг за 5дни)да мина на нея ааа?

# 76
Ох, не съм за хвалене аз ми   smile3538  Weary . Да не ви действам демотивиращо, обаче оставам за след Нова Година диетата. Чувствам се виновна момичета...

# 77
От 66 съм 64!  bowuu
Това е мотивацията от мен! Напред!!!  Mr. Green

# 78
От 66 съм 64!  bowuu

smile3501 Браво ! Наистина е мотивиращо, ще се замисля...  bouquet

# 79
От 66 съм 64!  bowuu

Под 63 падам вече, надявам се да удържа фрона поне до Коледа... Praynig

# 80
и аз днес още 1 паунд свалих,на житната диета съм.но ве4е я развалих и това озна4ава 4е ве4е не съм:))))))ноооооо обещавам запо4вам ножа от утре пак:))))))

# 81
От 66 съм 64!  bowuu

Под 63 падам вече, надявам се да удържа фрона поне до Коледа... Praynig

Браво продължавай така,  и аз ще се опитам .... пък ще видиме аз почвам от 67/в момента/  Embarassed

# 82
ХЕЕЕЕЕИИИ МАЙ ПОВЕ4ЕТО ИЗОСТАВИХМЕ ДИЕТИТЕ ЗА СЛЕД НОВА ГОДИНА А?Simple Smile))))

# 83
Аааа, аз продължавам. Смятам да диетувам до събота, после ще си отпусна душата. Обаче за 3-4 седмици съм свалила само 2-3 кг., което си е нищо. А хляб, тестено и сладко не слагам в устата си /освен от време на време шоколад/. От другото, което ям, ям по много малко...Не знам защо така newsm78 Дано поне сега по празниците не си върна сваленото. Искам още килце-2 да махна, ще ги оставя за след Нова година.
При вс как върви? Давайте отчет.

# 84
  • Варна
И аз съм 2 кила надолу Party
Но карам главно на прясно мляко с кафе Rolling Eyes и от на малкия яденето го дояждам Embarassed

# 85
и аз за 3седмици 3 кила,днес се по-отпуснах,но няма да кажа какво сам яла 4е ще падне смях(не ще споделя-от 2 години не бях яла люти 4ушки и днес в магазина вдях един буркан производство българско и си спомних за коледите в БГ,та купих аз веднага и в нас хляб и 4ушки:))))мъжо:)))гледа и не вярва

# 86
Аз се закотвих на 63 и ме съмнява до НГ да сваля още, как ще лиша прекрасното си тлъсто телце от коледните изкушения.  newsm22

# 87
  • Добрич
Здравейте! Hug
Много ми харесва тази идея и аз искам да участвам,но имам един въпрос:Аз все още кърмя!Има ли от вас някой ,който  кърми???Това малко или много ще попречи на лактацията.Имате ли идея какво да правя?? Thinking

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт