СПЕШНО: Коса под наем - Пловдив

  • 1 963
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 277
Здравейте. Спешно търся коса под наем в Пловдив. Много моля да координати на салони/магазини и цени. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 19
Lexie, най-бързо и на прима виста ми идва наум следното място - улицата е "Криволак", номерът май е 2. Това е първата пресечка вляво, ако тръгнеш от чешмичката на Джумаята по "Съборна" нагоре към Стария град. На ъгъла между "Криволак" и "Съборна" има един арт магазин, доста впечатляващ - имаше преди един огромен черно-бял портрет на Салвадор Дали отпред, сега не знам точно как изглежда ... но като завиеш наляво и тръгнеш надолу по десния тротоар, ще го видиш ателието. Всевъзможни видове коси и доста богат асортимент предлагат. Но не мога да ти кажа нищо повече като цени и обслужване, не съм им ползвала услугите.
 За "Дима стил" предполагам и сама си се сетила - цените им ги има в сайта им, само ако се интересуваш къде се намират, мога да ти кажа с точност Laughing - в розовата бизнес-сграда зад площад "Съединение" (малко зад Историческия музей)...Надявам се да съм помогнала!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт