Тоалет за Н.Г. за бременни?

  • 760
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 897
Моля ви дайте идея от къде да си купя нещо подходящо за бременни за празничната вечер? Не искам да е прекалено официално, но все пак ще бъдем в ресторант и трябва да се облака с нещо по-различно от дънки, а в момента нищо от моя гардероб не ми става и не знам нито от къде да си купя, нито къде и какво да си ушия newsm78. Моля ви давайте съвети! Освен стърчащия корем, фигурата ми е все още добра, така че приемам съвети също и за къса рокля или нещо др...?

# 1
  • Мнения: 2 161
Моля ви дайте идея от къде да си купя нещо подходящо за бременни за празничната вечер? Не искам да е прекалено официално, но все пак ще бъдем в ресторант и трябва да се облака с нещо по-различно от дънки, а в момента нищо от моя гардероб не ми става и не знам нито от къде да си купя, нито къде и какво да си ушия newsm78. Моля ви давайте съвети! Освен стърчащия корем, фигурата ми е все още добра, така че приемам съвети също и за къса рокля или нещо др...?
Като бременна ми се наложи да посетя няколко места,на които трябваше да бъда официална.Купих си черна рокля малко над коляното без ръкави ,като  самата рокля
беше с леки сребристи оттенъци.Към нея си взех една черна риза от шифон ,сребристо сако и черно сако.Така с една рокля направих три тоалета.Нещо такова ти предлагам и на теб.

# 2
  • София
  • Мнения: 897
Аз обожавам малка черна ролкя, но тя не стои ли малко повдигната от коремчето? Хайде настоящи мами, помагайте! В магазините за бременни нищо не откривам, а на вас може би ви се е налагало да се обличете по-официално през бременноста си. Дайте ми идея от къде и какво да купя? Sad

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Бременна в 7 м. ходих на сватба и ми ушиха червена рокля от жоржет
Мога да я заема на някоя бременна мама, обаче е с презрамки и става за по-официални места, иначе ще изглежда лятна.

# 4
  • София
  • Мнения: 897
докато се чудя какво да облека на Н.Г. вече и палтенцето ми е тясно. newsm45 също и панталоните, които носих до момента. Знам, че сега всички обикалят по магазините, затова ако сте срещнали нещо подходящо, моля споделете.

# 5
  • Мнения: 330
Аз си купих една пола с ластик на мъниста,стои страхотно:)Иначе за мамите,които си търсят рокли или официални тоалети,до съдебната палата има един магазин'Великан' BlushИма както нормални и готини блузи и пуловери,така и щанд с дрехи за бременни Grinning

# 6
  • Мнения: 2 142
Ох и на мен това ми е болна тема. Купих си една черна пола с ниска талия и тясно черно полу с красива бродерия отпред, с мъниста и паени, за по така, имам черни, велурени, високи ботуши с висок ток. Стана прилично тоялетче, но не е официялно.  Исках да си взема черен панталон и някаква красива потник-туника отгоре. сака официялни имам и все ощ еми стоят добре, ако не ги зкопчавам. Мислех си че е лесно да се намери такова нещо и затова отлагах, два дни ходя по магазините и нищо не мога да харесам

# 7
  • Мнения: 2 407
Вземи си някаква рокля или пола с ластик или панаталон на ластик или блузка тип туника.

# 8
  • София
  • Мнения: 897
До скоро всичките дрехи ми бяха големи и ме пращаха в детските магазини, а сега нищо не ми става. Дори връхна дреха не мога да си намеря. Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 897
Вземи си някаква рокля или пола с ластик и блузка тип туника.
Това е добра идея, но не знам защо такива туники никъде не откривам.

# 10
  • Мнения: 952
аз така си бях купила един панталон с широк ластик а надолу  е като шалварки и се родих с него.Отгоре сменях само блузите а на него му ходеше и официална и всекидневна блуза\според случая\....а за миналата нова  година си купих пола и то къса пак с широк ластик а отгоре бях с поло без ръкави и стана супер сладурско тоалетче чувствах се супер удобно и секси...желая ти същото и  и на тебе Laughing

# 11
  • Мнения: 5 103
Ми аз си взех от един магазин една пола с ластик и цялата еластична и такава блузка от горе много сладурско стана

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Това е добра идея, но не знам защо такива туники никъде не откривам.

Отиди в някой индийски магазин, там има доста туники!

Общи условия

Активация на акаунт