Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 28

  • 32 039
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 34 034


Нели, тук дънките май са по-хубави....марка от класа....

# 31
  • София
  • Мнения: 11
Меси Марианче.........имам регистрация във форума и следях няколко теми от отдавна, но тук за първи път се включих. Толкова сте положителни и толерантни, че се почуствах като "у дома".
А темата си ни е FIRST със сигурност. А филмчето ни оправдава всички усилия, които полагате.


Последна редакция: ср, 25 май 2011, 12:27 от rivva

# 32
  • Мнения: 374

Привет дами !


# 33
  • Мнения: 11 984


Добър ден!

Да ви почерпя с една от любимите ми торти,за успеха.Благодаря за пожеланията и вашата положителна енергия ми помогна много  Hug.
Успях с две  Whistlingгрешки на теста,но на конферентния разговор ги разбих....
  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 238
Славена,не разбрах на какъв точно тест си била
,важно е че си успяла Hug HugРадвам се за теб Simple Smile Simple Smile

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте! mariana51 суперлативи за новата тема!   bouquet
Slawena, честито! Знаем, че си the best!  bouquet
Cruela само минава за регистрация. Много работа. Ще се включвам рядко. За сега.

# 36
  • Мнения: 115
Ха здравейте и от мен!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
От балове и рожденни дни незнам вече къде се намирам, а има още  Crazy Crazy Crazy
Славенка, гордост наша!  Hug Hug HugЗнаехме си, че ще успееш!  Grinning Grinning Grinning Grinning
Благодаря ви Мацки за хубавите поздравления! Hug Hug Hug Hug

Темата ни пак е на ниво! Hug Hug Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 115

Добре сега, тва Фатме как може да го гледа такъв хубав и да не се размекне
От друга страна, слуха със заспиването в киното, значи тя е толкова спокойна в негово присъствие, че чак може и да заспи! Да вземе Керим да се мобилизира и да почне случайно да я попипва тук там! Не за друга, а просто да и види реакцията и евентуално докъде може да стигне!  Flutter Flutter Flutter Flutter Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 38
  • Мнения: 0
Привет, дами Hug
Славенка, да ти е честит успеха!


Взех си вече парче от любимата ми торта Hug

# 39
  • Мнения: 374

Славена, тези знания да ти носят много успехи в работата и живота  Peace

Малко смях с Есра.


http://www.dailymotion.com/video/xiv6zb_beren-saat-sezen-aksu-es … -22-5-2011_people

# 40
  • Мнения: 11 984


Туй Салито,голяма пичага  :mrgreen:



Ама и дамата му не пада по-долу Whistling

# 41
  • Мнения: 0
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/17872191.asp?gid=383

Beren Saat’ City’s sinemalarından tek başına çıkarken görüntülendi. Genç oyuncu her şeyin yolunda gittiğini sadece Engin Akyürek ile arasında çıkan aşk dedikodularından rahatsız olduğunu belirtti. Saat " Her şey yalan sakın inanmayın "dedi.

Берен Саат е снимана излизайки сама от Сити синема.Младата актриса казва,че всичко е наред,всичко вървяло добре,но клюките за връзка между нея и Енгин Акюрек много са я притеснили.Саат "Всичко е лъжа не вървайте" казала!

Ужааааааааааас! Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 11 984


 newsm78 newsm78 newsm78 Sick



И Керим после бил надебелял,я какви бюреци мята благоверната му Grinning



Тези двамата изтрещяват тотално

# 43
  • Мнения: 374

Керим не беше ли роден на 12.04.85?
Скоро са го "пре-родили" на 13.02.85.
На съвсем същата дата и година е и Вурал Намлъ - голямо съвпадение.
Майката на Вурал, вместо Леман, е записана в документите като Хилмие.
Майката на Керим също прекръстена: в първите епизоди май беше Енисе (името изписано на гроба й), а от скоро е Севинч в документите.



Sara bri   newsm10 - Харесвам хора с усет към детайлите.                   
Това не са маловажни неща за толкова добре направен филм.                             

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 34 034
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/17872191.asp?gid=383

Beren Saat’ City’s sinemalarından tek başına çıkarken görüntülendi. Genç oyuncu her şeyin yolunda gittiğini sadece Engin Akyürek ile arasında çıkan aşk dedikodularından rahatsız olduğunu belirtti. Saat " Her şey yalan sakın inanmayın "dedi.

Берен Саат е снимана излизайки сама от Сити синема.Младата актриса казва,че всичко е наред,всичко вървяло добре,но клюките за връзка между нея и Енгин Акюрек много са я притеснили.Саат "Всичко е лъжа не вървайте" казала!

Ужааааааааааас! Rolling Eyes

Те всички така приказват. Вярно ли е или не - докато не ги видим на снимка ръка за ръка..
В личен план мисля, че това не е вярво. Енгин е отговорил на същите въпроси - Та ние сме по цял ден заедно. Кой каквото иска, така да мисли. Идва лято....Ще напишем романа BERENGIN....

Общи условия

Активация на акаунт