кв.кръстова вода - за живеене?

  • 5 332
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
сега живея в Манастирски ливади и е ужас!шумно,кучета,наблъскано ,само купони и заведения,строежи, иначе е близо до центъра и витоша....
имам изгодна оферта за кръстова вода но въобще не го познавам като квартал...?може ли да си споделите мнението, живещите в кръстова вода...
строежите и калищата са навсякъде,то е ясно, ама спокоен квартал ли е?има ли кучета,цигани,кои са му проблемите?
ще се радвам да чуя мнения  bouquet

# 1
  • Мнения: 0
Че цигани и кучета си има навсякъде  Laughingот тях има отърваване само ако живеете в комплекс тип затворен и поне в територията му няма да има.Разгледайте по добре инфраструктората на двата квартала и преценете къде ще е по удобно за Вас. Joy Иначе един цигански катун от 200-300човека се изгражда само за една нощ.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 839
Доколкото знам е гадно там - няма канализация, улиците са с някакви номера и неасфалтирани, абсурд е да викнеш такси, магазини - почти никакви.
Е, все пак зависи от мястото, но... хубаво проучете преди това.

# 3
  • Мнения: 8 999
Кварталът се казва Кръстова вАда, а не вода. Няма за мен по-некомуникативен квартал в София. Да не говорим, че няма никаква инфраструктура - ни улици, ни магазини, ни улично осветление...
И все пак трябва да се види конкретно за какво става дума и къде се намира.

# 4
  • Мнения: 47
Има няколко хубави затворени комплекса до кръстовището на Сребърна и Черни връх. Прави се метро, но не знам до къде ще стига. Мисля, че има Била или друг голям хипермаркет на това кръстовище.
Не живея там, като цяло наблюденията са ми, че е доста прашно и няма улици.

# 5
  • Мнения: 561
Мен ако питаш, от трън та на глог. И ливадите, и вадата, и малинова долина е кошмар. Няма улици, канализация, изобщо ти сама си го описала в първия пост, за какво ти е да се местиш пак на такова място?

# 6
  • Мнения: 1 296
Повечето нови жилищни сгради, които сме посещавали, когато ходехме на огледи, са строени много наблизо и буквално си гледате в един на друг в прозорците. Много неприятно.

# 7
  • Мнения: 532
сега живея в Манастирски ливади и е ужас!шумно,кучета,наблъскано ,само купони и заведения,строежи
Аз съм в същия квартал, но единствено от липса на паркоместа мога да се оплача. Около моя блок всичко е застроено вече, има и улици, пък били те понадупчени, шумни заведения липсват (а и аз съм на покрива, шум трудно стига до нас). Както и навсякъде, от огромно значение е къде точно е жилището. И сама го казваш - всички нови квартали имат проблеми с улиците, строежите, прахоляка, шума.. След няколко години ще се нормализират нещата.

Впрочем и един съсед купонджия или любител на шумни и миризливи животни стига, за да ти скапе приятното съществуване ooooh! Най-добре не търси специално друг квартал, а просто хубаво местенце, където ще ти е и по-приятно, и по-удобно да живееш. Разходи се в района, разгледай, пий едно кафе в заведенията наоколо, разпитай локалната фризьорка - тя най-добре знае всички кусури и позитиви на мястото Crazy Импровизирай в този дух, ще ти помогне доста с избора Peace

# 8
  • Мнения: 0
сега живея в Манастирски ливади и е ужас!шумно,кучета,наблъскано ,само купони и заведения,строежи
Аз съм в същия квартал, но единствено от липса на паркоместа мога да се оплача. Около моя блок всичко е застроено вече, има и улици, пък били те понадупчени, шумни заведения липсват (а и аз съм на покрива, шум трудно стига до нас). Както и навсякъде, от огромно значение е къде точно е жилището. И сама го казваш - всички нови квартали имат проблеми с улиците, строежите, прахоляка, шума.. След няколко години ще се нормализират нещата.

Впрочем и един съсед купонджия или любител на шумни и миризливи животни стига, за да ти скапе приятното съществуване ooooh! Най-добре не търси специално друг квартал, а просто хубаво местенце, където ще ти е и по-приятно, и по-удобно да живееш. Разходи се в района, разгледай, пий едно кафе в заведенията наоколо, разпитай локалната фризьорка - тя най-добре знае всички кусури и позитиви на мястото Crazy Импровизирай в този дух, ще ти помогне доста с избора Peace
Това изказване много кефи Grinning едно време беше питай бръснаря за да знаеш всичко  сега фризьорката е на мода.

Общи условия

Активация на акаунт