Мебелни идеи-ИЗМАМНИЦИ

  • 14 946
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравей те, направих голяма грешка да си поръчам обзавеждане от тях!
Господин Антон Илиев ме убеди,че  предлага качествени мебели на що-годе достъпни цени и спазва договорените срокове за изработка и  всичко ще бъде наред.И аз се доверих.
Оказа се че нищо от неговите думи не е вярно.Срока за доставка  закъсняваше с повече от месец,с оправдания на фирмата,че доставката на материала закъснявала,имали довършителни работи на други места и трябвало да почакаме още.Най накрая докараха обзавеждането(няма да коментирам какво точно беше),докато го качат до апартамента беше в окaяно състояние(набити ъгли,драскотини).Някои от мебелите не бяха по проекта.Митко който монтираше постоянно ругаеше колегата си(това ми направи голямо впечатление).Казаха ми че монтажа ще продължи няколко дни,но не беше така.Днес монтират,утре не и така повече от седмица.Дори има някои неща за довършване но така си останаха.
Въобще не съм доволна от тази фирма.
Не се лъжете да поръчвате от тях.

# 1
  • София
  • Мнения: 923
аз ако бях на твое място щях да си искам парите обратно и да си взимат некачествената стока  Peace

# 2
  • Мнения: 0
Ъглите и драскотините ги преглътнах,но с времето откривах още дефекти което много ме подразни.По време на монтажа замацаха драскотините с нещо но пак си личаха.Ако бях забелязала още дефекти щях да си поискам парите(както ме посаветваха още като се забавиха с доставката).Но това си е моя грешка

# 3
  • Мнения: 0
Явно ще се наложи да сменя обзавеждането.Вие какво бих те ме посъветвали?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 843
Имаш пълното право да го смениш. Действай!

# 5
  • Мнения: 33
Нямаше ли една тяхна служителка в темата с кухните и много доволни от нея? Ох не се сещам как се казваше.
Сега като се замисля преди време ми предлагаше и на мен да ми прави порект за кухня и оферта, но два пъти ми дава грешен емаейл и аз се отказах.  newsm78 Щом един емейл не може да даде, какво може да направи.
Явно интуицията ми е била добра.  Naughty

# 6
  • Мнения: 0
Мисля че се казва Таня ако не се лъжа или нещо подобно.Явно имаш силна интуиция или късмет,че не си се свързала с нея.Добре че не си се вързала. Wink

# 7
  • Мнения: 47
Имаше доволни от тази фирма във форума.

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Мисля че се казва Таня ако не се лъжа или нещо подобно.Явно имаш силна интуиция или късмет,че не си се свързала с нея.Добре че не си се вързала. Wink

     t_ilieva

# 9
  • Мнения: 0
От забавянето до некачествената стока не знам кой ще бъде доволен.
Има и други недоволни които са ги пратили познати на фирмата при тях,но не искат да се разбира кои са.Няма да коментирам имена.Съмнявам се  да има "доволни".

# 10
  • Мнения: 7
Силно се надявам да не си права Simple Smile Бяхме поръчали кухня от тях (чакаме я), а днес поръчахме и гардероб за коридора. Дано твоят случай да е бил изключение. Ние работим с Ваня Караколева и за момента като отношение и идеи съм много доволна. Тя ни бе препоръчана от приятели. Но това, което се е случило с теб е наистина изключително неприятно и трябва да може да направиш нещо! Бори се за правата си! Успех!

# 11
  • София
  • Мнения: 3 159
Здравей те, направих голяма грешка да си поръчам обзавеждане от тях!
Господин Антон Илиев ме убеди,че  предлага качествени мебели на що-годе достъпни цени и спазва договорените срокове за изработка и  всичко ще бъде наред.И аз се доверих.
Оказа се че нищо от неговите думи не е вярно.Срока за доставка  закъсняваше с повече от месец,с оправдания на фирмата,че доставката на материала закъснявала,имали довършителни работи на други места и трябвало да почакаме още.Най накрая докараха обзавеждането(няма да коментирам какво точно беше),докато го качат до апартамента беше в окaяно състояние(набити ъгли,драскотини).Някои от мебелите не бяха по проекта.Митко който монтираше постоянно ругаеше колегата си(това ми направи голямо впечатление).Казаха ми че монтажа ще продължи няколко дни,но не беше така.Днес монтират,утре не и така повече от седмица.Дори има някои неща за довършване но така си останаха.
Въобще не съм доволна от тази фирма.
Не се лъжете да поръчвате от тях.
Малко ме притеснява броят на публикациите ти, но и аз се отказах от поръчка там. Фактът, че не могат да се видят готови техни неща ме спря, все пак исках ясна представа как би изглеждала кухнята.

# 12
  • Мнения: 560
Защо да не могат да се видят? Нямат ли магазин? Къде се правят поръчките? newsm78

# 13
  • Мнения: 0
 ilit -Колко време я чакате от когато сте си я поръчали?Дано моят случай да е изключение и не се случва и с теб.След като дойде доставаката си огледай обзавеждането за дефекти много подробно.Удължи ли ли са срока с доставката?
Определено не е приятно,но не желащя да има общо с тях повече.

Не може да се види тяхна стока защото нямат магазин.

 straighty -Не знам какво те притеснява в броя на публикациите ми,но поне не си направила моята грешка,за което се радвам.
Всеки има право на избор,а аз споделям моите впечатления(+познати).Който иска да си прави изводи.
Фирмата за мен е некоректна

# 14
  • Мнения: 560
Интересно, че има толкова малко писано по тази тема.  Обикновено като се пише за някоя некоректна фирма, тук я "изяждат с парцалите", а сега - мълчание.

Общи условия

Активация на акаунт