Bibobibo/лапароскопия при д-р Стаменов

  • 3 071
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 320
Операционните и оперираните са на втория етаж, но бихте могли да си чукнете една среща в кафето.Simple Smile

Петя, ти ще можеш да ходиш сигурно още веднага след операцията. Аз поне бях така.

Тини, много съм добре след лапарото, благодаря. Все едно нищо не са ми правили Simple Smile. Движа ги нещата /и едно инсе направихме даже, ама неуспешно/, сега, декември ще почиваме, явно, от арт-а Simple Smile, пък януари-сначале Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 дек 2005, 16:15 от Момиче

# 16
Момиче, много си права - трябва да се отдадем на празниците, подаръците и веселието, пък след Нова година с нови сили....
И при мен утрешната операция ще е последното за тази година по въпроса с бебеправенето. Е, разбира се ще си пожелая пред Дядо Коледа за идната нова година (2007) да сме трима Laughing Wink.

Тини, пощата с лични съобщения ти е пълна, за това ти отговарям тук:
Благодаря ти за окуражителните думи Радостина Hug.
Разбира се, ще се радвам да се видим някой път догодина, пък дано да е по по приятни поводи Wink.
Весели празници, много подаръци и приятни мигове и дано Новата година ти донесе така жадувания подарък  bouquet.

# 17
  • Мнения: 70
Здравейте момичета,

Голяма дискусия се е развихрила  Simple Smile.
Благодаря за информацията относно лимита за личните съобщения.
Тини, можеш да ми пишеш вече на лични, поизтрих малко съобщения.

Петя, успех с лапарото, ще стискам палци. Бъди сигурна, че си в добри ръце и всичко ще е ок. И ти да разкажеш после как е минало. Аз нямам все още определена дата, но мисля че ще е между 15 и 20 декември.



# 18
  • Мнения: 1 320
Само на мен ли докторът каза, че от понеделник излиза в отпуск?  Shocked

# 19
  • Мнения: 402
Вярно ли? На мен ми каза да му звънна в понеделник да запазим дата за снимка newsm78

# 20
  • Мнения: 70
Да, наистина излиза в отпуск от понеделник до края на годината. Аз току що говорих с него.

Общи условия

Активация на акаунт