Bibobibo/лапароскопия при д-р Стаменов

  • 3 070
  • 20
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Момичета извинете ме че ви занимавам с това но издирвам Bibobibo. Интересувше се за лапароскопията при д-р Стаменов, а не мога да и пиша на лични- свършил и е лимита /такова съобщение излезе/
Bibobibo изпрати ми някакъв e-mail адрес защото си си изчерпала лимита за входящи съобщения(не знаех че има такъв).
Извинете ме още веднъж.

Последна редакция: ср, 07 дек 2005, 13:39 от Ва

# 1
  • Мнения: 1 320
тини, извинявай, че се намесвам, но ти направи ли го това лапаро?

# 2
  • Мнения: 1 029
Тини,когато види темата и си изтрие съобщенията,ще можеш пак да и изпращаш съобщения.Успех на теб! Peace

# 3
Момичета, извинете ме че се включвам в темата ни в клин, ни в ръкав Grinning, но ме заинтригува факта, че bibobibo ще прави лапаро при Стаменов.
Аз имам определен ден за лапаро при него в този петък и всяка информация ще е ценна за мен. Естествено после ще разкажа пи първа възможност.
Момиче, четох из форумите подробния ти разказ как е минала твоята операция при Стаменов - много ти благодаря.
Страхотни сте момичета, че споделяте всичко и това е от невероятна полза за тези, които вървят по същите стъпки.
Тини, ти също ли си правила лапаро при Стаменов?

# 4
  • Мнения: 1 320
Тини, и твоята кутия е препълнена Simple Smile

Лоу, желая ти успех и ти стискам палци! Сигурна съм, че всичко ще бъде наред!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Момиче Благодаря ти че ми каза за пощата.
Май няма как сама да разбера че се е запълнила кутията. Мисля че освободих достатъчно  място.
Лоу - За лапарото - да д-р Стаменов ми направи лапароскопска операция преди повече от седмица на 25 ноември в петък. В събота - на 26 ме изписаха и във вторник на 29 ноември ми махна конците. Вече се чувствам страхотно.
Мила Лоу не се притеснявай – всичко ще мине много бързо и ще бъде наред. Сигурна съм.
Ако нещо те интересува питай не  се притеснявай – Стига  да мога да ти помогна с информация – насреща съм. Успех. Стискам ти палци newsm10

# 6
Благодаря ви за подкрепата момичета Heart Eyes.

Малко о-ф-ф: всъщност съм Петя и знам, че ника ми е тъп, но възнамерявам скоро да го сменя Wink.

Тини, а кога разбираш какви са резултатите? Гледахте ли с доктора операцията след това - на мен ми спомена, че операцията се записвала на DVD.
Ако искаш, моля те сподели какво направихте в твоя случай (отпушване на тръби, фенестрация на яйчници и т.н.)
Желая ви в най-скоро време да се похвалите с добри новини Hug

# 7
  • Мнения: 1 320
Тини, би ли задоволила любопитството ми Simple Smile-в частната клиника ли направи лапарото или в тина киркова?
Какви са резултатите?

Петя, наистина се записва на двд, ама моята още не сме я гледали, че доктора много зает и все няма време Simple Smile

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте момичета,
Вчера си тръгнах малко по- рано от работа (нали беше празник и на Бургас де) и затова сега  видях че сте писали.
Петя, приятно ми е - аз се казвам Радостина smile3525
Не съм гледала операцията на запис - дори не знаех че има такъв вариант. Д-р Стаменов още на другия ден ми обясни с няколко думи как е протекла операцията а на 4 ден, когато ми махнаха конците си поговорихме доста обстойно са операцията и състоянието ми. Относно тръбите мисля че при всяка лапароскопия пробват дали са проходими - пускат някаква течност (синя както сама разбрах в последствие Rolling Eyes) и ако има някакъв проблем мисля че правят опит да ги отпушат- дори доколкото знам в повечето случай успяват. При мен са били проходими. На яйчниците доколкото знам нищо не са правили освен да махнат от левия една киста около 6 см #2gunfire - това беше и основната причина за моята лапароскопия. С такава киста нямах големи шансове за успех Weary
Момиче операцията я направих в клиниката и не съжалявам за това - мисля че си струваше. Според д-р Стаменов всичко е минало като по учебник Извадили са кистата изцяло. Сега няколко месеца ще наблюдаваме овуто и може би около февруари - март 2006 ще мислим - с доктора какво да правим. Той ме съветва да се настроя за ин витро - на мен още не ми се иска - Ще поживеем и ще видим.
Това е от мен за сега. Желя Ви успешен ден   bouquet
На разположение ако искате да си бърборкаме - на линия съм.

# 9
  • Мнения: 1 320
При условие, че тръбите ти са проходими защо ти е казал да мислиш за инвитро?

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Защото кистата е ендометриозна (шоколадаова) и не знае дали примерно след 1 година наяма пак да е същото състояние. Не знам трябва да го обмисля спокойно. В крайна сметка аз трябва да го реша. Но ми се ще да имам повече време. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 320
абе я говори пак с доктора. нали след като се направи лапаро заради ендометриоза се бият едни инжекции 6 месеца, за да сигурно, че всичко се е изчистило и тогава се забременява нормално. освен това ендометриозата пречи на имплантирането, та...хм, странна работа! трябва пак да говориш с доктора и му кажи тези неща. той е добър специалист, не ми се вярва да се е объркал.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Момиче, със сигурност пак ще си говорим с доктора. Просто в момента съм си дала малка почивка - все пак идват празници. А за инжекциите - мисля че те спират М за 6 месеца. Не знам - дала съм малко време на "организъма ми" Praynig са се бори сам известно време (малка отсрочка). пък после ще видим.Нова година - нов късмет знае ли човек. В събота ще хода на преглед - ще ми гледат фоликулите - как се развиват /голям смях/ Joy С д-р Стаменов се разбрахме да караме така няколко месеца и после ще го мислим.
Кажи ми ти как си след лапарото. Надявам се нещата при теб да се движат добре

# 13
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Момичета, позволих си да редактирам заглавието на темичката ви, за да бъде полезна и на други момичета.

# 14
Благодаря ти Ва.
Момиче, на теб също много ти благодаря - ти си знаеш защо (погледни си личните в Зачатие Laughing Mr. Green).
Тини, аз предполагам, че в събота все още ще съм в клиниката на Стаменов, но не знам на кой етаж и дали ще се засечем.
Все пак - успех и дано всичко на прегледа е наред.

Общи условия

Активация на акаунт