Сайтове за колективно пазаруване-да обсъдим сделките в Русе

  • 27 693
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 286
не бих вярвала на тази препоръка Naughty
 затова ли се регистрира да си препоръчваш салона  Stop не е толкова добър , колкото го хвалите и натрапвате на хората навсякъде

# 271
  • Мнения: 76

не бих вярвала на тази препоръка Naughty
 затова ли се регистрира да си препоръчваш салона  Stop не е толкова добър , колкото го хвалите и натрапвате на хората навсякъде

Ходила ли в този салон?

# 272
  • Мнения: 286
приятелката ми ходи там с ваучер  и не е удовлетворена от салона

# 273
  • Мнения: 76
приятелката ми ходи там с ваучер  и не е удовлетворена от салона

Благодаря Simple Smile мислех да го посетя, че ще има къде да оставя детето, но ще помисля още Wink

# 274
  • Мнения: 5
не бих вярвала на тази препоръка Naughty
 затова ли се регистрира да си препоръчваш салона  Stop не е толкова добър , колкото го хвалите и натрапвате на хората навсякъде


Салона е страхотен!

# 275
  • Мнения: 58
запис   bouquet

# 276
  • Мнения: 125
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали козметичен салон на поносими цени в Русе. Ходила съм в студио Нова, но не останах доволна. Ходих на процедура за почистване на лице и беше много зле. Чувала съм за студио Мимоли полужителни отзиви. Вие какво ще кажете? Предварително се извинявам, ако публикувам в неподходяща тема! Моля да ме насочите към правилната. Благодаря!

# 277
  • Мнения: 4 864
Какво точно ще правиш в козметичното студио?

# 278
  • Мнения: 6 618
Аз съм доволна от Мимоли ,а коментирания преди него Афродита е ..... просто майтап  и пари да ми дават не бих си загубила времето отново .Pope ще ти пиша на лични къде съм най-доволна от почистването .

# 279
  • Мнения: 125
Искам задължително да си почистя лицето, но добре. А след това някаква процедура за кожата ли лицето. За сега съм се спряла на кислородна терапия, но може и друго.

# 280
  • Мнения: 427
Моята козметичка е зад съда, в търговския център на третия етаж.

Има и фризьорски салон заедно с нея. Аз съм си доволна, макар че от много време не съм я посещавала.  Blush
Ако искаш ще ти дам телефон.

# 281
  • Мнения: 125
Да, съгласна съм! Ако можеш да ми кажеш и как се казва комплекса, много ще съм ти благодарна!

# 282
  • Мнения: 4 841
И аз не останах никак очарована от почистването на лице в Нова и Стилисимо. Много отдавна не съм ходила на процедура, но вече не експериментирам. Аз ходех при Мария в блока на Пристана, долу на партера. Определено си знае работата жената. Кожата ми е проблемна, а след посещение при нея става чудо. Дори и приятелка с по проблемна кожа от мен бях завела и момичето не можа да повярва на резултата. Аз за себе си повече експерименти не правя.

# 283
  • Мнения: 6 618
agnesana напълно съм съгласна за Мария ,много е добра  Peace
Препоръката ми към Pope беше именно за нея .

# 284
  • русе
  • Мнения: 643
Може ли повече инфо за козметичката Мария,къде точно е това място и почистването колко струва при нея?

Общи условия

Активация на акаунт