Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 14

  • 28 292
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 386
Заповядайте в новата тема   bouquet

# 1
  • Мнения: 62
Здравейте!В 5 г.с. седмица съм,имам от време на време болки долу ниско в слабините(не много силни и не много продължителни),това дали е нормално ?  newsm12

# 2
  • Мнения: 776
  Нормално е да усещаш леки болки. Повечето жени ги имат Peace

# 3
  • Мнения: 386
Здравейте!В 5 г.с. седмица съм,имам от време на време болки долу ниско в слабините(не много силни и не много продължителни),това дали е нормално ?  newsm12

Здравей   bouquet
И аз имах такива болки, повечето жени имат такива болки.Само че не ги пренебрегвай и кажи на лекаря си - ей така за всеки случай.Може би ще ти изпише но-шпа.По принцип болките се появяват от контрахирането на матката и лекарите дават но-шпа според силата на болките.Но-шпа не вреди на бебо, така че не се притеснявай.Лека и безпроблемна бременност ти желая  smile3504

# 4
  • Мнения: 3 736
Мда, аз от тия болки си мислех, че ще ми идва мензиса, пък то друго идвало.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 48
Аз до третия месец имах всеки месец предменструационни болки в корема, все едно ще ми идва цикълът. Явно е нещо хормонално.

# 6
  • Мнения: X
Мда, аз от тия болки си мислех, че ще ми идва мензиса, пък то друго идвало.  Mr. Green

Аз бях по същия начин, даже малко на шега си направих теста.

# 7
  • Мнения: 62
Благодаря ви много Simple Smile Другата седмица съм на преглед ,ще се консултирам с лекаря за тези болки все пак да съм спокойна Simple Smile))

# 8
  • Мнения: 122
Аз съм вече в 16 г.с. и още си ги имам тези болки. Последно акушерката ми обяснява, че е от разтягането на мускулните влакна. Вече повече от два месеца съм на нош-па и като гледам реакциите на лекарите, явно много майки си изкарват бременността на нош-па. Така че, не се тревожи.

# 9
  • Мнения: 3 736
На мен даже това не ми предписаха, боля си ме докъм четвърти месец, ако не и пети. Голямо разтягане беше.

# 10
  • София
  • Мнения: 265
И аз имах подобни болки съвсем в началото Peace.

# 11
  • Мнения: 62
Дали вече ще се установи бременност ако отида на преглед (закъснението е вече 10 дни) ? Миналата седмица ходих на 4-тия ден от закъснението но още нищо не се виждаше

# 12
  • Мнения: 284
Цяла бременност пих Но-шпа. Мисля по две на ден. Само като ходих по разни почивки, пътувах със самолети и коли, ми предписаха три пъти на ден по 1 Но-шпа. Така че...не си единствената, която го пие  Simple Smile
wonderteddy, ще се установи  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 488
 Първоначалните, менструални болки ми изчезнаха някъде две седмици след закъснението. Появиха се другите обаче Simple Smile И аз цялата бременност си изкарах на но шпа. И аз имах дълги пътувания, но на мен това със самолета нещо не ми понесе въпреки но шпа-то  Sad (А често пътувам).
wonderteddy аз отидох на лекар след около 10тина дена закъснение  Peace

# 14
  • Мнения: 62
Установиха ми бременност  newsm53 Много съм щастлива ,някъде 6 г.с. Тази генеколожка обаче ми каза,че като си взема направление здравната каса ми поема оттук насетне 2 безплатни ехографа иначе всички изследвания други са безплатни?! Кажете и при вас ли беше така.От познати съм чувала ,че някои те гледат през цялата бременност?! newsm12

Общи условия

Активация на акаунт