Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Заповядайте в новата тема   bouquet

# 1
Здравейте!В 5 г.с. седмица съм,имам от време на време болки долу ниско в слабините(не много силни и не много продължителни),това дали е нормално ?  newsm12

# 2
  Нормално е да усещаш леки болки. Повечето жени ги имат Peace

# 3
Здравейте!В 5 г.с. седмица съм,имам от време на време болки долу ниско в слабините(не много силни и не много продължителни),това дали е нормално ?  newsm12

Здравей   bouquet
И аз имах такива болки, повечето жени имат такива болки.Само че не ги пренебрегвай и кажи на лекаря си - ей така за всеки случай.Може би ще ти изпише но-шпа.По принцип болките се появяват от контрахирането на матката и лекарите дават но-шпа според силата на болките.Но-шпа не вреди на бебо, така че не се притеснявай.Лека и безпроблемна бременност ти желая  smile3504

# 4
Мда, аз от тия болки си мислех, че ще ми идва мензиса, пък то друго идвало.  Mr. Green

# 5
Аз до третия месец имах всеки месец предменструационни болки в корема, все едно ще ми идва цикълът. Явно е нещо хормонално.

# 6
  • София
Мда, аз от тия болки си мислех, че ще ми идва мензиса, пък то друго идвало.  Mr. Green

Аз бях по същия начин, даже малко на шега си направих теста.

# 7
Благодаря ви много Simple Smile Другата седмица съм на преглед ,ще се консултирам с лекаря за тези болки все пак да съм спокойна Simple Smile))

# 8
Аз съм вече в 16 г.с. и още си ги имам тези болки. Последно акушерката ми обяснява, че е от разтягането на мускулните влакна. Вече повече от два месеца съм на нош-па и като гледам реакциите на лекарите, явно много майки си изкарват бременността на нош-па. Така че, не се тревожи.

# 9
На мен даже това не ми предписаха, боля си ме докъм четвърти месец, ако не и пети. Голямо разтягане беше.

# 10
  • София
И аз имах подобни болки съвсем в началото Peace.

# 11
Дали вече ще се установи бременност ако отида на преглед (закъснението е вече 10 дни) ? Миналата седмица ходих на 4-тия ден от закъснението но още нищо не се виждаше

# 12
Цяла бременност пих Но-шпа. Мисля по две на ден. Само като ходих по разни почивки, пътувах със самолети и коли, ми предписаха три пъти на ден по 1 Но-шпа. Така че...не си единствената, която го пие  Simple Smile
wonderteddy, ще се установи  Simple Smile

# 13
 Първоначалните, менструални болки ми изчезнаха някъде две седмици след закъснението. Появиха се другите обаче Simple Smile И аз цялата бременност си изкарах на но шпа. И аз имах дълги пътувания, но на мен това със самолета нещо не ми понесе въпреки но шпа-то  Sad (А често пътувам).
wonderteddy аз отидох на лекар след около 10тина дена закъснение  Peace

# 14
Установиха ми бременност  newsm53 Много съм щастлива ,някъде 6 г.с. Тази генеколожка обаче ми каза,че като си взема направление здравната каса ми поема оттук насетне 2 безплатни ехографа иначе всички изследвания други са безплатни?! Кажете и при вас ли беше така.От познати съм чувала ,че някои те гледат през цялата бременност?! newsm12

Общи условия

Активация на акаунт