Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 55

  • 47 923
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Разград
  • Мнения: 8 243



# 18
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 19
  • Мнения: 13 411
Зизу, аз ти пиша в старата тема, а ти вече си тук! Браво!  Heart Eyes  Joy Joy Joy hahaha hahaha Joy
Затова си повтарям постинга:

Зизу, страхотно финално предположение си направила!   bouquet  bouquet       
За Пала и Фидан малко си се пооляла - ми тя Фидан не е ли в критическата вече?   newsm78
А според теб, котенцето ти Явуз ще остане жив, така ли?   newsm78 Аз си мисля, че накрая съвсем ще се отчае и ще се самонулира (сори, че използвам твоя речник  Embarassed )
Но най-хубаво е решението ти за Джейда!  Hug Hug       И разбира се, за Чичек - тя заслужава всичко това - толкова се измъчи момичето, толкова сълзи проля, милата  Cry Cry     
А и Хакан - отначало ми беше по-симпатичен, но си заслужава съдбата!  Close
А за всички онези симпатични герои Надя, Джем, Севги, и дори за оня дългуч (забравих му името), така ли ще ги забравим?   Sad  Жалко, можеше да си припомним и за тях с по нещо...    Thinking

Eny87, за джанките имаш пълно право!    Joy Joy Joy hahaha hahaha  И аз не го харесвам този Хасип!  Twisted Evil 

# 20
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Как ще е в критика Фиданка бе джанъм?  Shocked
Може да сси ражда спокойно....аз и разрешавам.  Joy
За Севги казах вече... Peace
Надя е щастливо омъжена за едно "аморе" с бронзов загар в Милано.
Джем развива успешен бизнес на остров "Мавриций". Има верига от клубове "5Х5". Последния клуб беше отворен в местния Мол. Whistling

# 21
  • Мнения: 13 411

Супер реактивна си, ЗизуууууууууууууJoy hahaha Joy Joy
А Мустафа къде го забрави?  newsm78 Въпреки че никога не ми е бил симпатичен...  Sad

# 22
# 23
  • Мнения: 28
Танче, ПОЗДРАВЛЕНИЯ !

Чудесно е, че освен нас, което имаме заболяване не само по ЛиН, но и по твоите клипчета, талантът, вкусът и отдадеността ти са оценени и от един от основните виновници за творенията ти.

 smile3501 newsm51  love001    smile3501     love001 newsm51 smile3501

# 24
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чшшшшшшшш, що дремете бе, айде на купон. hahaha Joy

Аз като по случайност съм тука и нема с кой да лафим. Whistling Whistling Whistling

# 25
  • Мнения: 28
Толкова развълнувана от новината и емоциите на Таня, забравих да кажа  ПРИВЕТ !  И

keii,  благодаря за прекрасното синьо езеро, сред което си ни разположила в тази тема !

  bouquet       bouquet       bouquet       love001       bouquet       bouquet       bouquet       love001       bouquet       bouquet       bouquet

# 26
  • Мнения: 10
Момичета, привет!!!
Танче, поздравления за автографчето от Мурат, много, много се раздвам за теб и най- вече, че трудът ти  не е останал незабелязан и от Мурат.

Гледам никой не е превел английския превод на 60 епизод, да взема да го почна, какво ще кажете???

Keii, благодарности за темичката.

# 27
  • Мнения: 28
Чшшшшшшшш, що дремете бе, айде на купон. hahaha Joy

Аз като по случайност съм тука и нема с кой да лафим. Whistling Whistling Whistling


Зизу,  аз в предната тема повдигнах въпроса за поведението на Хасип ага на млади години и след това, но никой не пожела да го коментира. А на мен това ми беше най-интересно, особено предвид неяснотите в разговорите между Шахнур и Сехер. Че другите вече ги нищим година и половина, а на предишния ага не му обърнахме никакво внимание след като рано-рано му занулиха ЕГН-то. Сега покрай равносметката в живота на жените му пак възкресиса спомена за него (след късно дошлата идея смъртта ме да представят като поръчано убийство).

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 38
За да тръгне приказката по-сладко, макар и доста след ракиеното време, ви водя по почина на Ени компания.



Ени, миличка, знам че не обичаш джанки, само кажи и веднага ще спретна една шопска салатка.

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 10:41 от Eldo

# 29
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Оффф, Снеже...какво да ти кажа за младия Хасип? освен, че е тъкал на два стана видно от резултатите какво да кажа? На мене вкарването на новия персонаж ми дойде в повече и загубих интерес да бързам със сериите. Още не съм гледала последните две. Чакам да ми дойде желанието.Това не пречи да искам да си комуникираме.

Общи условия

Активация на акаунт