Давате ли чай от лайка на бебите ?

  • 1 791
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравейте!
Давате ли чай от лайка на бебите при съмнения че започва кашлица...няколко пъти прочитам ве4е 4е билките не са полезни за малки деца. Ние много се давим от обилното слюноотделяне и аз все се притеснявам 4е детето се разболява...та му правя от време на време чай от лайка.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Правя попарата на детето с разтворим чай от лайка на Хумана.Иначе чай не пиеме.

# 2
  • Мнения: 46 508
Не, не давам, лайката е алерген.

# 3
  • Мнения: 1 089
От бебе пие чая от лайка на Хип.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
лайка не, педито изрично ме предупреди.Не защото само е алерген, но имала някаква съставка трудно усвоима от бебешки стомах.В краен случай каза от готовия чай с лайка на Хип.Той е с по-малко съдържание+примеси.

# 5
  • Мнения: 5 468
Аз й давам всякакви чайове, но от лайката се наплаших миналата година и спрях. Бях й дала около 200 мл в шишето й чай на Хипп от лайка. След 2 часа се изприщи цялата, стана на червени петна и после петната се сляха ooooh!. Приеха ни в болница, съмняваха се за скарлатина, за шарка, за не знам си какво..., но  й сложиха противоалергична инжекция и всичко изчезна след няколко часа. От тогава не смея да давам лайка, а може и тя да е алергична към нея. Както виждам, някои деца пият и не им става нищо.

# 6
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
от както се е родил Виктор пие чайчето на Хип от лайка!!!

# 7
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Ами  аз  съм  давала  лайка ,  много  е  полезна  за  настинки , за  гърло , ако   разбира се  детето  не е  алергично също  можеш  да  й правиш   и  чай от  шипки

Общи условия

Активация на акаунт