Индукционни котлони - убедете ме, че са ми нужни!

  • 132 836
  • 772
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 2 521
alegra, не ти трябват температури, а мощности. При готвенето е важен обема и теглото на нещото, което ще готвиш.

# 376
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Благодаря ти за всички отзиви!!! Аз трудно вземам решения и това много  ми помага.
Ти откъде взе вашите...Аз вероятно от expo  2000 ще пазарувам

# 377
  • Мнения: 1 597
alegra, всичките уреди си ги купих от  Експо 200 . Страхотни сладури са. Не само любезни, но и грамотни хора. Даже ми промениха избора. Преди година отидох до тях, за да си купя фурна Бош, миялня Бош пералня и хладилник Сименс. Котлон нямах намерение да купувам защото вече се бях снабдила с една 2-ка за вграждане Горенье. Но си тръгнах с въпросния котлон 4-ка с флекси зона на Сименс и една страхотна фурна пак на Сименс, освен планираните пералня, миялня и хладилник. В добавка ме изкушиха и с отлична парна ютия, която не ми беше на дневен ред, но я забърсах, за да не я изпусна. И за нито един уред не съжалявам - всичките са перфектни. Вярно е, че за сега е още рано да говоря за надеждността им, но мисля, че не съм сгрешила.

# 378
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
зная, зная аз за този техен подход  Sunglasses Wink и аз така нямах намерение за индукционни котлони.... те ми обърнаха внимание  Wink

# 379
  • София
  • Мнения: 2 521
Благодаря ти за всички отзиви!!! Аз трудно вземам решения и това много  ми помага.
Ти откъде взе вашите...Аз вероятно от expo  2000 ще пазарувам

От Техномикс пазарувах уредите. Даже някои от тях ги чакахме да дойдат от Германия и бяха много любезни да ни ги съхраняват на склад, докато станем готови с ремонта.

# 380
  • Мнения: 412
Имам питане, имам проблем с индукционния котлон /в гаранция/. В сервизите /няколко от гаранционната карта/ искат да го демонтирам и да го занеса на място. Плотът е 3-ка, като размера му е като на 4-ка. Правилно ли е това?
Все си мислех, че за плотовете пращат техник на място или бъркам?

# 381
  • Мнения: 17 986
Какъв е проблема? Каква марка е?

# 382
  • Мнения: 412
Какъв е проблема? Каква марка е?
Електролукс, единия котлон не разпознава съдовете и съответно се изключва.

# 383
  • Мнения: 17 986
Пробва ли с рестарт? От бушона направо за няколко минути?

# 384
  • Мнения: 412
Пробва ли с рестарт? От бушона направо за няколко минути?
М, да ги изключа от контакта?

# 385
  • Мнения: 17 986
Моите са свързани директно, не знам къде дори, аз рестартирах от бушона. Опитай преди майсторите

# 386
  • Мнения: 5 911
Изчетох част от темата,затова се извинявам предварително,ако вече е коментирано. Проверих си тенджерите,метални, със стъклен капак-магнитът лепи само дъното, но не и стените. Значи ли,че са подходящи за индукционен котлон? Куриозът е,че имам една емайлирана,на шарки,доста стара -на нея лепят и стените и дръжките дори.

# 387
  • Мнения: X
Щом лепи дъното всичко е наред.

# 388
  • Мнения: 5 911
Благодаря

# 389
  • София
  • Мнения: 158
Здравейте,
Какъв индукционен котлон за вграждане бихте ми препоръчали?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт