Как поддържате фигурата си?

  • 8 257
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Май трябва да гласувам с всички опции. newsm78
Тичам по 40 минути в парка (ако вали, карам велоергометър вкъщи, пак толкова време), махам едни гири и правя преси - всичко това рано сутрин, около 1 час, всеки ден.
Не издържам на диети, става ми лошо. Всяка седмица обаче имам един очистителен ден, гледам да съвпада с фазите на луната.
Много рядко ям пържено, колбаси и консервирани храни. Избягвам сладкото, когато мога (ама не мога много-много  Joy).
До обяд ям само плод и пия чай. Вечерям същото. Обядът ми обаче е цяло пиршество.
Доволна съм от формите си.  Mr. Green
Манията обаче не прощава, мечтая си за още мъ-ъ-ъничко "орелефяване" (както е модерно да се казва). Rolling Eyes
 

# 31
  • Мнения: 4 358
Гласувах за гените.
Хич не обичам да спортувам  Embarassed Едно време ходех редовно на фитнес, но беше предимно заради чудесната компания, която се бяхме събрали и заради сауната.
Гладуването ми е почти непосилно. Умирам за сладки неща - не искам и не мога да ги махна от менюто си.
Треноровка са ми децата и домакинството, другото е ген.

# 32
  • Мнения: 3 611
Диетка предимно (НВД); плуване; тук-таме някоя коремна преса... (В Бг ходех всекидневно на фитнес, обаче тука ми е "малко" скъпичко, та минавам само с плуването).

Последна редакция: ср, 07 дек 2005, 18:24 от arrows

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз гласувах с гените. Но това е до време. След известен брой години добър външен вид не може да има без по-сериозни грижи и усилия (диети- стават задължителни, спорт, пластични операции...). На 20 аз можех да ям по много от всичко, без да ми се отрази по никакъв начин. Сега- на 30, вече не е така  Sad

# 34
  • Мнения: 46 510
Диета- НВД, за съжаление съм доста далече от целта ...

# 35
  • Мнения: 3 537
Лека диетка и секс Peace

# 36
  • Мнения: 1 639
 Секс и шоколад  Mr. Green 
Плюс упражнения , които почвам винаги утре и никига днес  Crazy

# 37
  • Мнения: 1 512
Втора опция.
Диети не спазвам никакви. Ям сладко и шоколад, угаждам си на душицата и стомахчето. Понякога получавам Просветление и един ден в седмицата не ям сладко, пия чай с мед и набивам мандарини примерно.
Ходя на фитнес два пъти седмично, скачам на въженце, а вкъщи танциме със дребосъчка на хитовете " С червените ботушки" и " Пеят, скачат палците"  Laughing
А, и мъжЪТ помага  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 877
Ходя на фитнес, но нямам възможност повече от два пъти в седмицата. Но, пък се изцеждам там. Занимавала съм се с танци и много ми липсват, мисля че това е за мен. Нямам време, няма как. Всякакви видове упражнения имам записани, права от време на време. Кърмя още и не мога да се подложа на хубава диета. Виждате колко трябва да свалям, ноооо за всичко си има време  Grinning Не губя надежда!!!

# 39
  • Мнения: 1 290
диета и то на мен ми помага само глад  Close от НВД не свалям,пък от всичко друго дебелея Cry


# 40
  • Мнения: 878
Dietka,sled purvoto imah 27kg da svaljam ,....kak gi svalih i az neznam oshte ,no sled tova kachih pak malko .Ot tri godini se hranja gore-dolu razdelno.Purvata godina i polovina bez fitnes svalih 18 kg i ottogava si poddurjam 58 kg ( za 1.70m )...koeto si e dobre.Dosega ,zashtoto pak zabremenjah  Grinning ....sega kolko li shte kacha ?  Shocked

# 41
  • Мнения: 1 455
Диета не мога да спазвам, но ако се налага да сваля накой друг килограм - минавам на НВД (хич не си падам, защото умирам за въглехидрати) и ограничавам малко сладкото. Спортувам всеки ден (тае бо, пилатес, кростренажор) без неделята и 6 пъти седмично ми правят масаж. Доволна съм от резултатите.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
По принцип непосредствено след тренировка е нормално да тежиш с 1- 2 кг отгоре, защото мускулите са тонизирани.

С това не съм съгласна!  Naughty
Точно обратното - след тренировка може да тежиш 1-2 кг. по-малко, което не се зачита, защото е от загубата на течности, докато се потиш в залата. Като се напиеш с вода се възстановяват.

# 43
  • Мнения: 4 629
Аз помагам на гените си със спорт. А и сладко не ям, ама това е, защото не обичам  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 611
По принцип непосредствено след тренировка е нормално да тежиш с 1- 2 кг отгоре, защото мускулите са тонизирани.

С това не съм съгласна!  Naughty
Точно обратното - след тренировка може да тежиш 1-2 кг. по-малко, което не се зачита, защото е от загубата на течности, докато се потиш в залата. Като се напиеш с вода се възстановяват.

Като ходех на фитнес лятото, винаги се теглех преди и след тренировка- и противно на очакванията ми, след тренировката тежах повече отколкото преди това.
Обясниха ми, че съм си напомпала мускулите с кислород и затова е така.

Общи условия

Активация на акаунт