Как поддържате фигурата си?

  • 8 253
  • 58
  •   1
Отговори
  • В офиса
  • Мнения: 4 012
Признавайте бързо тука. С детайли, моля Simple Smile
Тези, които диетуват на каква диета са и тези, които спортуват, какво и по колко пъти. Аз от 3 седмици фитнесувам, ама вместо да сваля 2-та кг, които са ми трън, качих още 2 и направих егати мускулите. Значи нещо някъде бъркам.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 867
Гласувах с ДРУГО. какво ли? ми нищо. дебела съм си. не си поддържам фигурата. обаче от утре започвам - даже от днес следобяд, само да доям останалите в офиса никулденски бонбони Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 1 210
Гласувах за диетата. Който ми каже, че е ял и слабял няма да му повярвам. Аз след раждането имах да смъквам около 15 кила. Въпреки че я кърмих моята, спазвах хранителен режим, ходя и на фитнес 2-3 пъти в седмицата /това от 2 месеца насам/ и сега боря още 4-5 кг. И затова от мен - неяденето и спорта са му майката.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
Избягвам въглехидратни храни, преяждам с пържоли и салата!  Grinning
Мразя големите физ. натоварвания, но стълбите вкъщи ми стягат краката и дупето без да усетя. Добре, че мъжа ми още не инсталирал асансьора, иначе съвсем ще се обездвижа!  Grinning

Къде бъркаш - или тренираш с много големи тежести, или апетита ти се е увеличил (може и двете).
За да не трупаш мускули, а да се стегнеш, трябва с малки тежести и много повторения!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Е как за 3 седмици направи мускули? Laughing И аз искам... Crossing Arms
Гласувах с опцията за гените въпреки, че с възрастта става все по трудно. Cry
За фитнеса не знам какво да те посъветвам....пий много вода, това е. Laughing След първото посещение на фитнеса пролетта излязох от залата и се заврях в съседната баничарница! ooooh! Аз, дето първото ми ядене обикновено е към 16 часа , в 11ч изядох 2 баници и ако не ме беше срам, щях да изям още една...Следващите ми тренировки не завършваха така ама...само с фитнес трудно се отслабва, идеята е именно да оформиш мускулите.
Успех във фитнесуването, надявам се скоро и аз да се присъединя към тази група този път за по-продължително време. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 234
Аз гласъвах с
Абе, спортна мацка съм си
 Не аз я поддържам, ами тя мене
 Гени, гени, сестро
Мойта фигра си е добре горе долу-диети не ми се налага да спазвам само малко да се стегна трябва,затова само на фитнес Wink.Време ми е да се ориентирам кън фитнеса и......коремни преси ooooh!

# 6
  • Мнения: 533
Аз се поддържам с каланетика 2-3 пъти в седмицата, ограничавам въглехидратите, но си позволявам малко шоколад, че съвсем без сладичко не мога. Освен това от бързане за работа, за градина, води я, вземи я, после я заведи до Спортна зала(тренира худ.гимастика втора година), вземи я, не ми остава много време за ядене.

# 7
  • В офиса
  • Мнения: 4 012
Флашо, за теб си знаем  Grinning Само като те погледне човек и почва да ти завижда на гените Simple Smile
Иначе аз по принцип съм по-скоро спортна мацка, отколкото локум. Т.е. имам здрави мускули и без да тренирам. С тези упражнения взеха, че се и оформиха. Виждат се, бе. Ужас.
Карен, права си - ям много повече. И много бонбони и шоколади. Иначе през деня вместо да се чувствам тонизирана, съм като парцал. За натоварванията - дали са големи не знам. Уж все разчитам, че инструкторът ми ги слага. Ама гледам, че на другите 2 девойки, с които ходим, им слага по 15 кг., а на мен по 20. Тоя е решил да ме прави Арнолд Шварценегер.
Още нещо се сетих - за стълбите. Родом съм от Търново. Та там знаете - стълби надолу-стълби нагоре, няма начин да не вървиш поне 5 мин по стълби, където и да ходиш. И това, което прави впечатление в тоя град е, че повечето мацки са яки, в смисъл стегнати. И стълбите играят роля тука, убедена съм. А в това софийско равно поле, и с тези разстояния, къде ти стълби. Ако минеш 100 метра пеша е празник.

Последна редакция: ср, 07 дек 2005, 11:38 от Tinkerbell

# 8
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Гласувах с ДРУГО. какво ли? ми нищо. дебела съм си. не си поддържам фигурата. обаче от утре започвам - даже от днес следобяд, само да доям останалите в офиса никулденски бонбони Blush
И аз така. Нямам воля за тези диети. Всеки ден си казвам - край, от утре почвам, обаче като огладнея страшно много към слетобед и   food002 или тичам до хладилника. Embarassed  Ако можех да я  smile3505  тая моя уста, ама не. Сега смятам да почна тази диета с лимоните, защото поне там не трябва да се ограничаваш.   newsm62

# 9
  • Мнения: 291
Аз два пъти в седмицата ходя на степ-аеробика и сауна, по-честичко секс и ограничавам  храната, но не съм на диета. Хапвам си, но не преяждам и гледам да не посягам към сладкото, но ми се удава трудно. А и ние нямаме асансьор, та и стълбите до седмия етаж ме поддържат

# 10
  • Мнения: 3 777
Аз съм от тия със секса и ябълките.
Диети не мога да пазя, правя гладувания, пречиствания, ден на плодове и чай и много секс.
Танци - манци и аеробика.
И аз съм от Търново ама нямам мускули, ясно изразени

И предпочитам музика и подскачане или танцуване пред потене с гири - не е за мен това.

# 11
  • Мнения: 1 417
Мога да мина към тип - спортна мацка съм, гените са ми да ям и да не качвам нито кг. Mr. Green  и секса помага...Диетите не са за мен.Имам нужда от стягане и от 2седм. ходя на фитнес, решила съм до пролетта да стана супер мацка, не че сега не съм Simple Smile

# 12
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Признавайте бързо тука. С детайли, моля Simple Smile
Тези, които диетуват на каква диета са и тези, които спортуват, какво и по колко пъти. Аз от 3 седмици фитнесувам, ама вместо да сваля 2-та кг, които са ми трън, качих още 2 и направих егати мускулите. Значи нещо някъде бъркам.

Мдда, така става с фитнеса. Качила си килограми, защот мускулите тежат повече от съединителната тъкан и ... сланинките, с извинение...
За да не стават мускули, трябва малко натоварване, но редовно...
ТОва е нещо, с което не се справям.
Все си обещавам по малко гимнастика между готвенето и миенето на  съдове, и все не става. Насе винаги се смее с глас на явлението "мама прави гимнастика"
Иначе фигура поддържам с храненето - не ям бял хляб, (от другите с "боклуците" си хапвам доста), не ям сладкиши, колбаси (щото са много мазни и натъпкани със соево брашно), и някакви безлкохолни - там що е калория... леле, мале...! Когато ме хване музата, правя 5-7 дневно гладуване на чай и плодове за разтоварване, с постепенно захранване после.
Не мога да откажа шоколада... Любов бе, любов... кво да се прави... Стара любов ръжда не хваща - а толкоз години вече обичам шоколад...  Embarassed

# 13
  • Мнения: 8 505
Гени, гени, сестро SunglassesНо до такава степен,че ми се налага да се тъпча нон-стоп,за да не падам под 45кг.Така че не завиждайте толкова за гените Wink

# 14
  • Мнения: 5 647
Втора опция- яко фитнес. Mr. Green

# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Три пъти седмично по 1 час салса Simple Smile
А когато искам да сваля кг, гледам да огранича тестяното и сладкото до минимум, без други диетични прийоми.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Гласувах с ДРУГО. какво ли? ми нищо. дебела съм си. не си поддържам фигурата. обаче от утре започвам - даже от днес следобяд, само да доям останалите в офиса никулденски бонбони Blush
И аз така. Нямам воля за тези диети. Всеки ден си казвам - край, от утре почвам, обаче като огладнея страшно много към слетобед и   food002 или тичам до хладилника. Embarassed  Ако можех да я  smile3505  тая моя уста, ама не. Сега смятам да почна тази диета с лимоните, защото поне там не трябва да се ограничаваш.   newsm62

И аз съм така Crazy А иначе до скоро си бях спортна мацка-никога не съм дебелеела,след като родих много бързо се възстанових и т.н. (диети никога не бях пазила,та затова сега ми е толкова трудно) Но миналия февруари качих 10 кила и не мога  да ги сваля и тва е Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 2 596
Детето ми стига и за диета и за спорт.

# 18
  • Мнения: 3 576
Поддържам си фигурата с редовно хапване на пържени вкуснотийки, картофки, шоколад и каквото душа ми поиска.  Blush

Затова съм и така секси закръгленка  Laughing

Сега сериозно - като искам да отслабвам намалявам яденето, евентуално на НВД минавам, малко спорт и за плажа влизам във форма.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 621
Винаги съм била спортна мацка, но явно гените имат решаваща роля в моя случай - ям колкото си искам и не качвам кг, все съм си на едни и същи кг Laughing
Упражнения никак не обичам да правя, само след раждането се потрудих... Wink

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Детето ми стига и за диета и за спорт.

И на мен ми стига.Но съм и от спортните Flutter,ям всичко без ограничение и не спортувам. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 9 468
До скоро-разчитах на гена си Simple Smile. Няма дебели хора в нашият род. Wink
Пък и диетуването не ми е било сила никога! Naughty
Шегата на страна, ама съм се запалила по Пилатеса страхотно и ходя всяка седмица редовно от месец насам. bowuu

# 22
  • Мнения: 6 164
Гени /най-вече/ + спорт като се присетя или реша да постегна тук-таме + рационално хранене /от нищо не се лишавам, всичко ям с удоволствие, но нямам навик да се тъпча. Както и хляб не ям, само сандвича на закуска, или ако ястието не изисква да си топнеш хлебче;-), или ако е супа. Картофи с хляб, или ориз с хляб - недопустимо!/

# 23
  • Мнения: 1 558
Ами ходя 3 пъти седмично на фитнес. И аз започнах доста да се орелефявам, ама ми е скучно да тренирам с малко тежести. Затова пък напоследък наблягам много сериозно на кардиото. Иначе понякога спазвам нисковъглехидратен режим, какъвто започвам и от днес, че с тия празници ooooh!, а се очертават банкет след банкет!

# 24
  • Мнения: 803
Отговорих с "Друго", защото генетично съм слаба, но трябва да се стегна, та най-накрая вчера си купих един веларгометър от Метро и сега набивам педалите вкъщи, докато гледам ТВ. Simple Smile Дано скоро да има ефект Crazy

# 25
  • Мнения: 7 837
Бягам 3-4 пъти седмично.
Диети не спазвам, но гледам да ограничавам сладкото  Simple Smile

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ходя на фитнес 3 пъти седмично по 1,5 ч., но едва от 1 месец и още ефект не виждам (май ще започна и по 4 пъти). Направиха ми индивидуална програма, но натоварването не ми се вижда достатъчно. Иначе на масата съм първа  Mr. Green

# 27
Поддържам фигурата си като-понеделник вторник и сряда играя гимнастиката на Синди Крауфорд четвъртък-плувам петък-Пилатес събота-масаж неделя-почивка.Така искам да бъде но изпълнявам само първата част-гимнастиката.По принцип генетично съм слаба но след второто раждане поувиснах тук-там.Трябва ми само стягане но на фитнес да ме убиеш не мога да стъпя не мога да припаря-страшен мързел съм.

# 28
  • Мнения: 2 255
Гласувах - друго
Не, че съм в идеална форма, определено има какво да се желае още, но определено се поддържам с разходки до и в парка (1,5-2 км дотам и после обратно, а лятото по 2 пъти  Laughing) и тичане по разбойника в къщи  Joy
А с диетите съм на вие - не мога да търпя да съм гладна  Sad

# 29
  • Мнения: 7 186
И аз съм случила на добри гени. Simple Smile Иначе залагам на фитнеса и след празниците пак мисля да започвам с тренировките. Диети особени не ми се е налагало да пазя. Ако ми се е налагало да сваля някое друго килце спирам сладкото, хляба и др. калорични храни, намалявам порциите и не ям след 17- 18 часа. Ако имам воля ги свалям за нула време.
А специално от фитнеса не се надявай да свалиш кг. Освен ако не се мориш часове само на пътеката, степера и велоергометъра, което си е трудоемко. Confused Първо свали излишното и тогава започвай със силовите упражнения и тежестите. Важното е да се правят много повторения с малки тежести, за да правиш само релеф. Ако правиш къси повторения с големи тежести ще натрупаш маса, което предполагам не желаеш. Wink Трябва да спазваш и някои правила в храненето- хапваш преди тренировка нещо леко, а след тренировка поне 2 часа нищо не яж. Не се плаши от кантара. По принцип непосредствено след тренировка е нормално да тежиш с 1- 2 кг отгоре, защото мускулите са тонизирани. Затова за да имаш реална представа се тегли преди тренировката. Също така предполагам знаеш, че мускулите тежат повече от мазнините. Simple Smile Освен това при фитнеса се изисква постоянство. Всяка седмица по 2, максимум 3 пъти е достатъчно. А като оформиш тяло може да ходиш и по веднъж седмично. Simple Smile
Абе воля му майката- и за диетата, и за спорта.
Някой беше казал една много вярна приказка- Дебел концлагерист нема. Grinning

# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Май трябва да гласувам с всички опции. newsm78
Тичам по 40 минути в парка (ако вали, карам велоергометър вкъщи, пак толкова време), махам едни гири и правя преси - всичко това рано сутрин, около 1 час, всеки ден.
Не издържам на диети, става ми лошо. Всяка седмица обаче имам един очистителен ден, гледам да съвпада с фазите на луната.
Много рядко ям пържено, колбаси и консервирани храни. Избягвам сладкото, когато мога (ама не мога много-много  Joy).
До обяд ям само плод и пия чай. Вечерям същото. Обядът ми обаче е цяло пиршество.
Доволна съм от формите си.  Mr. Green
Манията обаче не прощава, мечтая си за още мъ-ъ-ъничко "орелефяване" (както е модерно да се казва). Rolling Eyes
 

# 31
  • Мнения: 4 358
Гласувах за гените.
Хич не обичам да спортувам  Embarassed Едно време ходех редовно на фитнес, но беше предимно заради чудесната компания, която се бяхме събрали и заради сауната.
Гладуването ми е почти непосилно. Умирам за сладки неща - не искам и не мога да ги махна от менюто си.
Треноровка са ми децата и домакинството, другото е ген.

# 32
  • Мнения: 3 611
Диетка предимно (НВД); плуване; тук-таме някоя коремна преса... (В Бг ходех всекидневно на фитнес, обаче тука ми е "малко" скъпичко, та минавам само с плуването).

Последна редакция: ср, 07 дек 2005, 18:24 от arrows

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз гласувах с гените. Но това е до време. След известен брой години добър външен вид не може да има без по-сериозни грижи и усилия (диети- стават задължителни, спорт, пластични операции...). На 20 аз можех да ям по много от всичко, без да ми се отрази по никакъв начин. Сега- на 30, вече не е така  Sad

# 34
  • Мнения: 46 508
Диета- НВД, за съжаление съм доста далече от целта ...

# 35
  • Мнения: 3 537
Лека диетка и секс Peace

# 36
  • Мнения: 1 639
 Секс и шоколад  Mr. Green 
Плюс упражнения , които почвам винаги утре и никига днес  Crazy

# 37
  • Мнения: 1 512
Втора опция.
Диети не спазвам никакви. Ям сладко и шоколад, угаждам си на душицата и стомахчето. Понякога получавам Просветление и един ден в седмицата не ям сладко, пия чай с мед и набивам мандарини примерно.
Ходя на фитнес два пъти седмично, скачам на въженце, а вкъщи танциме със дребосъчка на хитовете " С червените ботушки" и " Пеят, скачат палците"  Laughing
А, и мъжЪТ помага  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 877
Ходя на фитнес, но нямам възможност повече от два пъти в седмицата. Но, пък се изцеждам там. Занимавала съм се с танци и много ми липсват, мисля че това е за мен. Нямам време, няма как. Всякакви видове упражнения имам записани, права от време на време. Кърмя още и не мога да се подложа на хубава диета. Виждате колко трябва да свалям, ноооо за всичко си има време  Grinning Не губя надежда!!!

# 39
  • Мнения: 1 290
диета и то на мен ми помага само глад  Close от НВД не свалям,пък от всичко друго дебелея Cry


# 40
  • Мнения: 878
Dietka,sled purvoto imah 27kg da svaljam ,....kak gi svalih i az neznam oshte ,no sled tova kachih pak malko .Ot tri godini se hranja gore-dolu razdelno.Purvata godina i polovina bez fitnes svalih 18 kg i ottogava si poddurjam 58 kg ( za 1.70m )...koeto si e dobre.Dosega ,zashtoto pak zabremenjah  Grinning ....sega kolko li shte kacha ?  Shocked

# 41
  • Мнения: 1 455
Диета не мога да спазвам, но ако се налага да сваля накой друг килограм - минавам на НВД (хич не си падам, защото умирам за въглехидрати) и ограничавам малко сладкото. Спортувам всеки ден (тае бо, пилатес, кростренажор) без неделята и 6 пъти седмично ми правят масаж. Доволна съм от резултатите.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
По принцип непосредствено след тренировка е нормално да тежиш с 1- 2 кг отгоре, защото мускулите са тонизирани.

С това не съм съгласна!  Naughty
Точно обратното - след тренировка може да тежиш 1-2 кг. по-малко, което не се зачита, защото е от загубата на течности, докато се потиш в залата. Като се напиеш с вода се възстановяват.

# 43
  • Мнения: 4 629
Аз помагам на гените си със спорт. А и сладко не ям, ама това е, защото не обичам  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 611
По принцип непосредствено след тренировка е нормално да тежиш с 1- 2 кг отгоре, защото мускулите са тонизирани.

С това не съм съгласна!  Naughty
Точно обратното - след тренировка може да тежиш 1-2 кг. по-малко, което не се зачита, защото е от загубата на течности, докато се потиш в залата. Като се напиеш с вода се възстановяват.

Като ходех на фитнес лятото, винаги се теглех преди и след тренировка- и противно на очакванията ми, след тренировката тежах повече отколкото преди това.
Обясниха ми, че съм си напомпала мускулите с кислород и затова е така.

# 45
  • Мнения: 877
Мнооо тежи тоя кислород  Grinning
Явно си зависи от човека. Аз съм по-лека след фитнес.

# 46
  • Мнения: 7 186
По принцип непосредствено след тренировка е нормално да тежиш с 1- 2 кг отгоре, защото мускулите са тонизирани.

С това не съм съгласна!  Naughty
Точно обратното - след тренировка може да тежиш 1-2 кг. по-малко, което не се зачита, защото е от загубата на течности, докато се потиш в залата. Като се напиеш с вода се възстановяват.

Като ходех на фитнес лятото, винаги се теглех преди и след тренировка- и противно на очакванията ми, след тренировката тежах повече отколкото преди това.
Обясниха ми, че съм си напомпала мускулите с кислород и затова е така.


Така е. Това натежаване непосредствено след тренировка трае само няколко часа и дефакто не е реално. Затова споменах, че е правилно тегленето да става преди тренировката. Това ми го е обяснявал фитнес инструктор, не е моя хипотеза. Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Аз лично по време на тренировка пия течности- минерална вода и то колкото ми се пие. Особено лятото изпивам доста.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
Обясниха ми, че съм си напомпала мускулите с кислород и затова е така.
Кажи им на ония тъпаци, че не може да се напомпат мускулите с кислород!  Joy
Кръвта се обогатява с кислород, а мускулите се кръвоснабдяват по-добре при спорт.
За пропусналите часове по химия - претеглете се, после гушнете един надут балон и пак се качете на кантара! Дали ще тежите повече?  Laughing
Що  се връзвате на акъла на  момчета, дето най-много да са взели изпит по анатомия във ВИФ с подкуп !?! ooooh!

# 48
  • София
  • Мнения: 6 796
Ох,ще ме убиете.
За протокола- с фитнес.
А какви са тези,преди фитнес, след фитнес? ooooh! Ако изпивате една бутилка мин, вода по време на фитнеса ще тежите повече я!!! Иначе,най-веоятно ще тежите точно толкова, колкото и преди това. За 1 час тренировка няма как да тежите по-малко! Къде ще отиде примерно 1кг? Във въздуха ли? LaughingЩе се изпари? Whistling

# 49
  • Мнения: 3 611
Така е. Това натежаване непосредствено след тренировка трае само няколко часа и дефакто не е реално. Затова споменах, че е правилно тегленето да става преди тренировката. Това ми го е обяснявал фитнес инструктор, не е моя хипотеза. Simple SmileSimple SmileSimple Smile


С това съм абсолютно съгласна  Grinning


Кажи им на ония тъпаци, че не може да се напомпат мускулите с кислород!  Joy
Кръвта се обогатява с кислород, а мускулите се кръвоснабдяват по-добре при спорт.
За пропусналите часове по химия - претеглете се, после гушнете един надут балон и пак се качете на кантара! Дали ще тежите повече?  Laughing
Що  се връзвате на акъла на  момчета, дето най-много да са взели изпит по анатомия във ВИФ с подкуп !?! ooooh!

Карен, дали съм си "напомпала мускулите с кислород" или нам кво си е станало- не ме интересува особено. Факт е обаче, че непосредствено след тренировката тежа повече от преди това. Пък както искаш го обяснявай  Grinning

# 50
  • Мнения: 3 611
Ох,ще ме убиете.
За протокола- с фитнес.
А какви са тези,преди фитнес, след фитнес? ooooh! Ако изпивате една бутилка мин, вода по време на фитнеса ще тежите повече я!!! Иначе,най-веоятно ще тежите точно толкова, колкото и преди това. За 1 час тренировка няма как да тежите по-малко! Къде ще отиде примерно 1кг? Във въздуха ли? LaughingЩе се изпари? Whistling

хехехе, по кило минус на тренировка, викаш, а...   Laughing Много добре ми прозвуча  Peace  Жалко само, че даже не съм минус...  Rolling Eyes

Btw nочти не пия вода по време на тренировка- най -много 200 гр.  Rolling Eyes

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
За 1 час тренировка няма как да тежите по-малко! Къде ще отиде примерно 1кг? Във въздуха ли? LaughingЩе се изпари? Whistling

Точно така, ще се изпари! Потене му казват иначе.  Wink
Спадала съм по 2 кг. след тежка тренировка по айкидо.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 796
Хехе,голямо потене!!!Жалко,че в залата няма дигитален кантар. Аз също много се потя,направо дрехите ми ако ги изцедя ще потече вода от тях, обаче...за съжаление като изляза от банята не виждам дрехите да са ми станали по-големи,отколкото като вляза в залата. И да свалям нещо с потта,надали е повече от 200мл/грама. И 500 да е /което не вярвам/ ,като изпия 2 чаши вода-ето ти ги пак в организма. Това е загуба на течности,не на мазнини. Аз това не го считам.

# 53
  • Мнения: 877
Аз пак да повторя, зависи от изгарянето на организма.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
Бубе, и ние не го зачитаме, по-горе сме го написали!
Въпросът беше как става, а не дали е отслабване.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 796
Бубе, и ние не го зачитаме, по-горе сме го написали!
Въпросът беше как става, а не дали е отслабване.
Ясно.  Crazy Така може. Ама две кила, ти изби рибата. В най-близко бъдеще копувам дигитален кантар, щото моя вкъщи мери с толеранс от 4-5кг. Китайска му работа,днес се качих 4 пъти,изкара ме от 54 до 59кг.  Sick направо ми иде да хо хвърля през терасата. Съжалявам за оф-а!  Embarassed
Иначе казано, зависи колко се потиш и колко вода пиеш през тренировката. Аз пия по 300мл , и не вярвам и да изхвърлям повече пот, Навярно ще тежа преди/след еднакво!!!

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
2 кила , ама ми ги изкарваха през .... носа!  Crazy
Още си спомням как след 2-часова тренировка със сетни сили и изплезен език  sweating излизах от залата! Не ща повече!

# 57
  • Мнения: 4 371
Не аз я поддържам, ами тя мене   
Алоу, терминаторчо къде го забрави. Я тичай 1 час подир моя, да те видя. 
Друго. Какво?



Ей с тези трите гласувах. Другото е, че от скоро ходя на пилатес. Мъжа ми каза, че съм се била стегнала благодарение на него, но аз не забелязвам Crazy Смятам и веднъж седмично да ходя на спининг.

# 58
  • Мнения: 4 390
Гени Flutter и фитнес.
Зимата, обаче не спортувам, тогава съм като мечките - само мързелувам и спя.
На диети съм била, докато се оправя след раждането. Дано не ми се налага повече.

Общи условия

Активация на акаунт