Закъснява ми, а тестовете са отрицателни.Какво да правя?

  • 743
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 621
Здравейте момичета.Моля за помощ защото вече не знам какво да правя.С приятелят ми започнахме с  бебе правенето от около месец.Последния ми МЦ беше от 06.05. до 11.05.Трябваше да ми дойде на 09.06,но все още го няма.Миналата седмица ходих на видеозон(коремен) и нищо не видяха,смисъл гледаха ми яйчника защото ме наболяваше и затова отидох.До преди 2 месеца бях на противозачатъчни и нямах проблеми,а сега ми казаха че съм имала 3-4 кистички на яйчника.МЦ ми беше сравнително редовен.Правих си два теста от различни фирми,като и двата са отрицателни. Имам болки като при ПМС ,две сутрини ми беше все лошо и като се наям ми се гадеше и другото е че от 3 дни пишкам през 30 мин, а не се наливам с течности.Дай те ми съвет какво да правя?

# 1
  • Мнения: 2 358
Ако имаш задържан фоликул - кистичка това може да предизвика забавяне на цикъла.
Моя съвет е ако не ти дойде до 5-6 дни да отидеш на лекар и ако е необходимо ще ти изпише нещо за предизвикване на цикъла- най-вероятно Дуфастон

# 2
  • Мнения: 7 987
Кога си прави тестовете? Възможно ли е да имаш много късна овулация? 34 дена ли ти е цикъла?

# 3
  • Мнения: 621
Тестове си правих и вчера и днес,но не със сутрешна урина.Докато пиех противозачатъчните бях на 24 дни , след тона на 31-34 дни

# 4
  • Мнения: 621
Другото което е като ходих на видеозона гинеколога ми каза,че все едно съм пред овулация, а всъщност съм пред менструация явно и той се зачуди

# 5
  • Мнения: 2 358
В такйв случай е възможно да си имала по-късна О и това да е причината  Peace

# 6
  • Мнения: 621
Каква да е причината да ми закъснява ли? Ами утрините тестове са отрицателни,какво да правя?

# 7
  • Мнения: 7 987
Каква да е причината да ми закъснява ли? Ами утрините тестове са отрицателни,какво да правя?

Ако наистина си била пред овулация, няма как да са положителни. Изчакай още няколко дена и си направи пак тест и после на доктор.

# 8
  • Мнения: 621
Преди малко си направих тест за О.Отново ми даде една по бледа втора черта както миналата седмица.Явно организмът ми се  побърква

# 9
# 10
  • Мнения: 621
Rendence благодаря ти за отговора,но само искам да кажа че съм изчела много теми за О.От утре ще започна също така с БТ. И ще пиша да кажете вашето мнение при темпетатурата

# 11
  • Мнения: 1 129
Можеш да пуснеш и кръвен тест за всеки случай  Peace

# 12
  • Мнения: 69
Изчакай 4-5 дни и си направи пак...ако дотогава не е станало ясно,де.Имала съм и по-голямо закъснение.Бледата 2-ра чертичка е обнадеждаваща  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 621
От 3 дни пишкам през 30мин.Тестовете не съм ги правила със сутрешна урина,това може ли да повлияе на резултата при положение че съм пишкала преди теста 30 минути

# 14
  • Мнения: 1 129
От 3 дни пишкам през 30мин.Тестовете не съм ги правила със сутрешна урина,това може ли да повлияе на резултата при положение че съм пишкала преди теста 30 минути

Малко вероятно е

Общи условия

Активация на акаунт