Стоите ли с грим в къщи?

  • 3 062
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте.

Стоите ли с грим  в къщи? Нямам в предвид да се гримирате специално, а например като се приберете от вън.

Веднага ли измивате всичко, или преди лягане?

# 1
  • Мнения: 4 390
Не си махам гримът веднага като се прибера.
Най-често преди лягане, преди да си взема душ.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
по принцип не, а лягате ли си с грим? На мен ми се случва

# 3
  • Мнения: 1 558
Не лягам с грим, но ми се е случвало когато бях ученичка след дискотека.
Иначе понякога си махам грима като се прибера, а понякога си стоя с него (както в момента).

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ако под грим се разбира спирала и червило, тогава да аз непрекъснато стоя с грим вкъщи.

# 5
  • Мнения: 1 512
Аз си свалям грима вечер преди да си легна- под грим при мен се разбира червило/ гланц, спирала и пудра.
И аз като Деяна обаче понякога си лягам с грима... Случва се да ме домързи Embarassed

# 6
  • Мнения: 3 926
Стоя, особено, когато искам мъжо като си прибере да свари хубава жена, а не обичайната размъкната, облечена с анцуг и рошава гарга Wink Laughing
И знам, че е ужасно да го посрещам в такъв вид, а все си обещавам, че няма да се случва....

# 7
  • Мнения: 46 438
Ако се прибера не си махам грима, вечер като взема душ- тогава.
Не спя с грим, неприятно ми е  Confused

# 8
  • Мнения: 2 596
Измивам го чак преди да си легна. Защо да го мия с влизането у дома, та той грима е основно заради мъжа ми.

# 9
  • София
  • Мнения: 718
Не.Мия си лицето , когато се прибера. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 793
не, не го махам веднага. стоя с грима и чак преди да си легна го махам. обаче не лягам с грим, много ми е гадно. случвало се е 2-3 пъти и на сутринта така ми глождят очите.....

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз правя като Слънчева мама,случвало се е да си лягам с грим,когато сме били някъде и се приберем рано сутринта и ми се спи та 2 невиждам,навсеки се случва предполагам да си ляга с грим.

# 12
  • Мнения: 1 639
 Да. Махам го преди лягане. Ако няма да излизам някъде по-специално  също не се гримирам . Обичам естествения облик , за който полагам грижи  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 639
навсеки се случва предполагам да си ляга с грим.

 На мен не може .  Naughty  Колкото и да ми спи го махам . Не мога да понеса разманата спирала под очите сутрин + омазана калъфка с грим  Sick

# 14
  • Мнения: 5 577
навсеки се случва предполагам да си ляга с грим.

 На мен не може .  Naughty  Колкото и да ми спи го махам . Не мога да понеса разманата спирала под очите сутрин + омазана калъфка с грим  Sick

И аз така - не мога да легна с грим. Не ми е приятно, смъдят ми очите.

Общи условия

Активация на акаунт