Голяма молба към мамите в Испания

  • 1 022
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3 926
Така, сега да си кажа "мъката" Wink Полудях по едни колички Play Ето го сайта http://www.casualplay.es/

Модели Vintage, S4, S6

Та имам едно желание, на което може да погледнете по няколко начина:
1. Да ми теглите една и да не се занимавате с мен (ама аз не съм много лоша, само малко нахална и не заслужавам подобно отношение Wink )
2. Да проверите колко струват и да ме замерите с някаква непоносима цена ( и тогава няма да ви тормозя повече)
3. Цената да ми допадне и да помоля някой да ми изпрати количката, като аз предварително ще му пратя всииички парички за разходи и т.н.

И понеже, пусто да опустее, имам приятели само в Ирландия, много моля мамите от Испания, на които не представлява трудност поне да ми отговорят Hug
И мнооого благодаря предварително, дори само да го прочетете това съобщение Wink Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 4 212
коли4ката април месец струваше около 450, 550 ? зависимост от магазина. Между другото има доста пове4е разнообразие в цветовата гама по принцип отколкото в каталога. Аз бях харесала една с едни 4ервени ме4ета отвътре и имитация на дънкено отвън направено с 4ервени украсителни тегели.Стоеше супер. Освен това ми хареса 4е коша става след това в коли4ка за голямо дете, а самият той се ползва и за стол4е за кола, както и има дръжка за разходка в ръка.Много е маневрена и лека. Изпращането може да стане до софия 4рез автобус. Плаща се мисля беше още 20 ? и се ка4ва в багажното на автобуса. Който е отсреща в София, знае кога пристига и къде автобуса, отива и си я взима срещу трите имена и паспорт.

# 2
  • Мнения: 3 926
Теичка, мерси за скоростния отговор Hug Значи на нас с татито остава да съберем парици... newsm78 Не са никак малко, но идват празници все пак - ще обрулим бабите и ще добавим...) Ох, направо пощръклях като ги видях. А мога ли да разчитам, ако съберем паричките да те помоля да ми я пратиш? Heart Eyes Ама това вече ще е на лични, че да не товаря форума с излишни теми Grinning

# 3
  • Мнения: 4 212
За мен няма никакъв проблем да я купя, само ще се наложи да уто4ним цената за превоза в централата на  няколко автобусни фирми и да кажат кога е удобно. Освен това е добре да е след Нова година защото има по малко хора а и тук са запо4нали големите сезонни разпродажби, та макар и да има нов излязъл модел, то пак има намаление. Бе вие мятайте сурвакниците, 4е пари трябват за коли4ката.  Mr. Green Другото ще се разберем на ли4ни, няма проблем. Ще проверя къде е фирменият магазин за да няма надценка, мисля 4е е барселонска марката Thinking , другата седмица имам ходене до аликанте и ще ти пиша на ли4на за то4ната цена ве4е, пък вие си решавате.

# 4
  • Мнения: 4 629
Момичета моля ви да ми кажете нещо, защото не знам испански  PraynigТази количка става столче за кола или само така си изглежда?

# 5
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Assinka, извинявай,че се намесвам и на всичкото отгоре не съм от Испания, но провери ли в Малечко(Софийския на Константин Величков). Wink Те внасят продукти на тази марка(едно момиче от форума продаваше преди време такава количка купувана оттам). Ако си проверила може да ме замериш с мишката и да действате с Teya Grinning

# 6
  • Мнения: 4 212
Ассинка , едно въпрос4е. Ти цялата коли4ка ли искаш с коша и тем подобни, или само стола за разходка ?

това е 540?                                      това е 465?                                     това е 230?

     

стол4е за разходка*кош*портбебе               стол4е за разходка*кош             стол4е за раходка


отделно има 4анта към коли4ката 47 ? размер 17 na 32 na 47 sm.

ето и сайта от който взимам цените http://www.elcorteingles.es/tiendas_e/cda/mt/sc_mt/0,5409,PD9265!ECI,00.html

Аз незнам дали имат внос в България, но провери щом ти казват, може и да има.  Peace



# 7
  • Мнения: 4 629
Тея, значи не столче за кола количката, така ли? А може да си добавиш кошче (за кола) за малко бебе?

# 8
  • Мнения: 4 212
Бамби, извинявай, не съм ти видяла въпроса. Да, коша е и стол4е за кола, до 10  кг.Казват му 2 в 1 и 3 в 1. Има и само стол4ета за кола, вси4ки 4асти се продават поотделно.

# 9
  • Мнения: 3 926
Тея, да те поживи Господ. Тъкмо преговарям с мъжо за около хилядарка, пък то Hug Ще те разцелувам да знаеш - искам само обикновения вариант. Тя дребката ще я ползва само като лятна Grinning
Вили, Малечкото е до нас, и знам, че ги продават. Наистина не съм проверила за цена, ама като знам какви надценки слагат Shocked Обаче ще видя, но съм почти сигурна, че ще ми легне по-йовтинко да ми дойде направо от Еспанията Wink
С нищо няма да те замервам  Hug само с едно голяма БЛАГОДАРЯ
А Тея ще я изпапам от щастие Heart Eyes  bouquet

# 10
  • Мнения: 4 212
А Тея ще я изпапам от щастие Heart Eyes  bouquet

да свърша работата, пък ще 4ерпиш едно столи4но светло  Grinning

зна4и гледам само за стол4ето, ок.

# 11
  • Spain
  • Мнения: 3 750
http://www.elcorteingles.es/tiendas_e/cda/mt/sc_mt/0,5409,PD10215,FF.html
 в кортинглеса Simple Smile
 а и аз малко не на място ама като ги гледам касуалплеи и плеи са една фирма маи .. понеже коли4ките много си прили4ат

# 12
# 13
  • Мнения: 4 212
Едно и също е, мисля, за по крати4ко.
Зна4и като гледкам в този сайт цената е 350, 350 ?, ма са готини де.Тва моделите S4 и S6.В този сайт който е дала Снежанка цветовете са (по ред)
S4 дънкено синьо и бледолилаво
S4тъмно морско синьо и лимонено жълто
S4 4ерно и ягода
S6 дънкено синьо и бледолилаво
S6 тъмно морско синьо и синьо

# 14
  • Мнения: 4 629
Бамби, извинявай, не съм ти видяла въпроса. Да, коша е и стол4е за кола, до 10  кг.Казват му 2 в 1 и 3 в 1. Има и само стол4ета за кола, вси4ки 4асти се продават поотделно.

Мерси Тея   bouquet Аз видях, че кошничката е столче за кола. На мен самата количка ми прилича на столче за кола за деца над 1 годинка. Тези, които са като седалка. Ама явно ми се е привидяло  Embarassed

# 15
  • Мнения: 3 926
Момичета, голяяямо мерси  bouquet Значи моята кола е Vintage. Едно е по-евтина, но не там е въпросът Wink По-лека е с три килограма - а това си е от огромно значение, при положение, че както знаете, в нашата мила Родина всяко слизане и качване в подлез или градски транспорт става като почти носиш количката Wink Аз слизам на задни колела, но пак цялата тежест на бебе и количка е на ръцете ми Grinning Аз днес ще проверя дали изобщо ги внасят и какви цени са им лепнали и ще пиша пак. Само ме интересува мито плаща ли се newsm78 Щот съм много зле с тия работи - знам, че от Щатите със самолет се плаща, ама с автобус?

# 16
  • Мнения: 4 212
е те тва за митото не го знам, и за него трябва да се пита. От кога са го сложили? Все слушам мои познати ходили на шопинг в Италия и им ВЪРНАЛИ пари на границата. Нищо не разбрах де. Май са го писали като разход на фирмата ли?
Давам ти телефоните на една транспортна фирма, която минава през нашият град.Обаждаш се когато решиш и питаш. Колко струва превоза на пакет примерно 10 кг и има ли мито и могат ли да го вземат за еди кога си. Това когато имаш вси4ко ясно ве4е.Ето телефоните.
Юнион Ивкони 02/ 9815129, 981 51 82

# 17
  • Мнения: 3 926
Така, в Малечко имат само базовия модел - онази по-едричка триколка. Тези не ги внасят. Така че явно ще ми трябва помощ Grinning Теичка, от тук насетне ще те търся на Лични Hug А още утре ще звънна в Ивкони да ги питам, за да съм подготвена Wink

# 18
  • Мнения: 1 544
Извинявайте че се намесвам но често пътувам и съм запозната с превозването на разни такива багажи та може да съм полезна Wink
По принцип когато нещо такова се изнася от страната може да се вземе tax free на границата срещу фактура от магазина но при положение че ще я пращате по автобуса това отпада защото няма кой по границите да се занимава.А за мито принципно се плаща до колкото знам но едва ли за детска количка ще се заядат много малко вероятно въпроса е в никакъв случай касова бележка или фактура да не се слага в самата опаковка на количката т.е. да не се  вижда цената защото ако я видят е почти сигурно че ще се заядат митничарите тъй като количката не е ефтина. Но съм сигурна че няма да има проблем аз и колички и какви ли не други багажи съм пращала по автобусите и винаги всичко е било о.к. Peace

Общи условия

Активация на акаунт